Forum - BOKSER.ORG

Pełna wersja: Waga ciężka - Wielka Brytania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Troche beka z Fury'ego. Najpierw śmieje się z Wildera, że pokonał Firthę bodajże w 12-tej walce, a Wilder dopiero w 30-tej a teraz stawia się daleko poniżej Artura. No ale może nie było kandydata, a data z Chisorą pewna, więc to raczej walka na pozostanie w rytmie niż jakiekolwiek wyzwanie.
Badzmy wyrozumiali. Kliczko-gosc ktorego wielu kreuje na top10 HW All time- dawal szanse walki Pianecie, czy Wachowi, to dlaczego Fury ma na rozruch kosci nie sklepac Basile?Wink
Nie no, okejka. Tak jak napisałem - walka na przetarcie przed Chisorą to ma sens.
Ale akurat z Kliczko to przesadziłeś, bo kto jak kto ale mega mistrz w swojej wadze powinien potykać się tylko ze ścisłym top5 swojej dywizji, a ie jakimiś Pianetami.
Beka z błazna Fury'ego .
(23-01-2014 10:51 PM)Gogolius napisał(a): [ -> ]Ale akurat z Kliczko to przesadziłeś, bo kto jak kto ale mega mistrz w swojej wadze powinien potykać się tylko ze ścisłym top5 swojej dywizji, a ie jakimiś Pianetami.

To byla wlasnie zlosliwa aluzja w moim wykonaniu w strone Kliczki. Co My kibice mamy wymagac od Furego, Adamka, czy innych topowych gosci, jak tu sam mistrz, wielki dominator, czesto obija ogorkow? Nie jestem zaskoczony wyborem Tysona, zwlaszcza, ze to typowa walka na rozgrzewke.
BMH
Na rozgrzewke mógł sobie wziąźć no nie wiem Sprrota,Walkera albo Guinna ale Basile no kurcze coś tu nie gra :/
Coś mi się wydaje, że dzisiaj Price poniesie kolejną klęskę... walczy z niebezpiecznym i mocno bijącym Ondrejem Palą, który przecież całkiem nie dawno dzielnie stawiał czoła Chisorze a nawet raz go mocno wstrząsnął. Co ciekawe Pala w walce z Chisorą ważył 109 kg a teraz... 105 co może świadczyć o jego dobrej formie.
To chyba jutro ta walka.
Najmocniej przepraszam za błąd. Oczywiście jutro Wink
Price waży najmniej od dawna ale jakoś niemrawo wygląda, takie mam wrażenie.

[Obrazek: Price_pala.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5
Przekierowanie