Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evander Holyfield - legenda
20-03-2014, 06:08 PM
Post: #21
RE: Evander Holyfield - legenda
charlesIV
Nie kojarzę Cię kolego bo pewnie jesteś nowy(ale widziałem Cię na głównej)
Tamten temat założył cop(straszny mitoman,spamer a do tego wulgarny)który został zbanowany za nieograniczony spam,wulgaryzmy wobec innych
userów oraz był strasznym bajkopisarzem.Został usunięty z forum a wraz z nim założone przez niego tematy Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2014, 09:52 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-03-2014 09:56 AM przez Krzych.)
Post: #22
RE: Evander Holyfield - legenda
Cop to cop, próbowałem z nim normalnie prowadzić dyskusję i na początku było ok ale potem zaczął szaleć i obrażać innych użytkowników więc go ignorowałem a potem dostał bana. To przecież nie jest wina innych użytkowników forum. Cop dostał PRZEZ NICH bana bo zostali przez niego obrażeni? To zrozumiałem z Twojego posta. Idąc tym tokiem rozumowania to przy morderstwie to morderca jest poszkodowanym... Cop mógł sobie tutaj pisać, ale wybrał drogę taką jaką wybrał i został potraktowany zgodnie z regulaminem. Tyle. Nikt go nie zbanował za poglądy tylko za zachowanie w stosunku do innych użytkowników. Gdyby nie kończył każdego posta obrażeniem przedmówców to pisałby tu do dziś. Mi akurat nie zalazł za skórę ale to co robił w stosunku do większości użytkowników nie zasługiwało na nic innego jak tylko ban.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości