Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
23-02-2013, 02:46 PM
Post: #31
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Jerome
No ja tu dość krótko się udzielam i nie zwróciłem uwagi na tych "jednopostowców",jak tacy są to oka,róbcie z nimi porządek,ale jak ktoś się udziela w miarę regularnie to mnie nie przeszkadza że coś tam sobie reklamuje.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:16 PM
Post: #32
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Co do reklam w sygnaturach, to jak już kiedyś wspominałem ja rozwiązałbym to tak, że takową może mieć tylko osoba, która jest na forum X czasu i ma dobrą reputację (i np. co najmniej 50 postów). Ostatnio pojawia się naprawdę sporo "jednopostowców" z linkami prowadzącymi nie wiadomo gdzie, tak więc uważam, że zapis w regulaminie mówiący, że osoby nowe na forum nie mogą mieć reklam w sygnaturach byłby dobry.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:20 PM
Post: #33
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Zioło-pale-Niebywale
Spójrz do działu "Przedstaw się" na ostatnie 3 wpisy.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2013 03:24 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #34
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Szakal
Z tą reputacją to wiesz jak jest,np RSC-2 jej nie uznaje,pisze kontrowersyjnie czasem ale ogólnie ciekawie,więc ja bym raczej został przy ilości postów.

No luknąłem i faktycznie...tylko nie wiem co z tą Aneczką26,myślałem że to zwykła userka a tu ciach i ban.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:23 PM
Post: #35
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
To forum ma bardzo słabe zabezpieczenia przeciwko botom.
Że mamy Użytkowników: 23,266, z czego Użytkowników, którzy coś napisali: 1.18% reszta to boty więc sami pomyślcie wystarczy przejrzeć 10, 15 stron użytkowników i zobaczycie same reklamy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:25 PM
Post: #36
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
@Zioło
Pisząc o reputacji nie miałem na myśli dodatnich punkcików, tylko bardziej generalną opinię o danym użytkowniku, ale w sumie jak na to patrzeć? Bo przecież każdy podchodzi do tego indywidualnie, więc zgadzam się, że ilość postów powinna być głównym czynnikiem w tej kwestii.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:31 PM
Post: #37
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Tak,tu nie chodzi o to byśmy się z kimś zgadzali,byle by ten ktoś potrafił wyrazić swoje zdanie na ten czy inny temat i podać jakiś argument.By nie było tak jak na głównej gdzie pełno jest trzy wyrazowych wpisów typu "Adamek to bum".

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:32 PM
Post: #38
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Tylko, że znów pojawia się kwestia dla nas niedostępna. Tylko administrator mógłby coś takiego zrobić.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:36 PM
Post: #39
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
Piszcie do kuby Walkowiaka może jak zawalimy mu skrzynkę to coś zrobi, lecz najpierw niech coś zrobi z botami nudzi mi się banowanie co dzień 30 userów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-02-2013, 03:39 PM
Post: #40
RE: Uważajcie, bo wam wszystko zamkną
No niestety,ale zapisać w regulaminie to można,zawsze jest Bestia który mógłby upominać delikwentów wstawiających reklamę zanim cokolwiek napisze na forum.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości