Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather w Showtime!
19-02-2013, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:34 PM przez Jerome.)
Post: #11
RE: Mayweather w Showtime!
Którą walkę Guerrero polecacie?

@Zioło...
Mi zaczyna też już to wisieć bo jak widzę jak reszta ma to gdzieś to samemu też się w końcu odechciewa. Z całym szacunkiem. To nie nie Twoja wina. Gdybyś miał wytyczne to podejrzewam, że byś się ustosunkował. Ciekawe gdzie jest mądrala Kikas kiedy trzeba porządku na forum ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:35 PM
Post: #12
RE: Mayweather w Showtime!
Może z Joelem Casamayorem, jeśli tak odmienia się nazwisko. Ostatnio oglądałem i dosyć ciekawa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:39 PM
Post: #13
RE: Mayweather w Showtime!
Oglądałem jego walkę z Bradleyem. Słabizna ale niech będzie Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:42 PM
Post: #14
RE: Mayweather w Showtime!
Tylko że Joel już nie był pierwszej młodości a walka była 2 wagi niżej.Ja mimo wszystko poleciłbym walkę z Berto i Aydinem.Z Aydinem to był debiut w tej wadze i Robert wypadł całkiem oka,tylko że jak pokazał Soto Karass to Aydin jest po prostu przeciętny.To chyba najlepszy pokaz obecnych możliwości Roberta.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:49 PM
Post: #15
RE: Mayweather w Showtime!
Dokładnie. Na tle Aydina nie przykładałbym się do oceny Guerrero. Jeśli rzeczywiście nie widziałeś, to najlepiej obejrzeć ostatnią potyczkę z Berto.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:52 PM przez Jerome.)
Post: #16
RE: Mayweather w Showtime!
Dobra. Ostatecznie wybieram Berto. Tamtego naturalnie znam więc może będzie ciekawie. Dam znać jak obejrzę.

Kurde ale się ciesze z tego newsa. To niesamowity krok do przodu i jak już mówiłem, wielki prezent dla mnie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 08:25 PM
Post: #17
RE: Mayweather w Showtime!
Bardzo mnie cieszy ten news Smile

W końcu mamy potwierdzenie tego co już wiadomo od kilku miesięcy czyli walka z Duchem, a to jest wybór najlepszy na tą chwilę. Floyd będzie miał ciężko utrzymać swoje 0 w rekordzie i walka z Troutem/ Alvarezem to będzie wielkie widowisko.

Wątpię , żeby stoczył aż 6 walk przez parę lat.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości