Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mayweather w Showtime!
19-02-2013, 07:11 PM
Post: #1
Mayweather w Showtime!
"MAYWEATHER ZWIĄZAŁ SIĘ UMOWĄ Z SHOWTIME"

Trochę szok, bo ciężko byłoby się tego spodziewać. Musieli ostro negocjować przez dłuższy czas, ale jakie wyszły z tego rozwiązania finansowe oraz marketingowe, to pewnie długo się nie dowiemy. W każdym razie zaskoczenie spore.

"Mistrz świata aż pięciu kategorii związał się kontraktem ze stacją Showtime, na mocy którego starcie z Robertem Guerrero (31-1-1, 18 KO), do jakiego dojdzie 4 maja w Las Vegas, będzie pierwszym z sześciu w przeciągu najbliższych 30. miesięcy."

Oficjalnie wiemy, z kim Floyd zawalczy i to nie jest żadna niespodzianka, można tylko zacierać ręce. Drugie info o 6 walkach w 30 msc to już jest kosmos. Mayweather od kilku dobrych lata walczy bardzo rzadko, a teraz będzie musiał w jednym roku wyjść na ring nawet 3 razy. Też kwestia jeszcze, w jaki sposób ta umowa jest skonstruowana i jakie są tam zawarte rozwiązania prawne.

Teraz z pewnością wiemy też, że później zawalczy z Alvarezem i ciekawe, kto będzie jeszcze następny.

Interesujące, jaka będzie realizacja walk Mayweathera w ShowTime? Co zmienią i co poprawią? Będzie coś jeszcze lepszego niż 24/7?

News powala po prostu na kolana.

I jeszcze komentarz Dana Rafaela - "This has to be the darkest day in HBO Sports history, more than when Pacquiao left (1 fight), more than when Tyson left (HBO made that call)"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:17 PM
Post: #2
RE: Mayweather w Showtime!
Najważniejsze by walczył dość często,a wynika z tego że będzie,bo mało kogo równie przyjemnie mi się ogląda w ringu,choć jego gadki mnie czasem irytują.Może na "stare" lata chce zgarnąć jeszcze fortunę bo wie że już długo nie powalczy.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:21 PM przez Jerome.)
Post: #3
RE: Mayweather w Showtime!
Jestem ciekawy jak dojdzie do starć z Alvarezem czy Pacquiao (nie jest to już taki big deal) skoro oboje są na HBO.
To się nazywa news, nie ma co. Zaskoczenie gigantyczne. Ciekawią mnie bardzo kwoty. Skoro Money będzie walczył 6 razy w ciągu 30 miesięcy to znaczy, że kwoty są kosmiczne.

Walka z Guerrero.. nie kojarze zbytnio kolesia Tongue Muszę to uzupełnić skoro mój jedyny aktywny ulubieniec ma z nim walczyć.
Myślę, że sama liczba 6 walk jest wielkim prezentem dla kibiców. Zawsze się tym martwiłem, że to może być już koniec Mayweathera. Może dobije to tych 50 wygranych bez porażki. Oby ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:24 PM
Post: #4
RE: Mayweather w Showtime!
Jerome
Guerrero to też niezły ringowy cwaniaczek,,faule nie są mu obce ,wystarczy luknąć niedawną walkę z Berto,ale tu trafi na mistrza cwaniactwa ringowego,do tego boksera świetnego taktycznie technicznie i defensywnie,dla mnie wygrana Roberta byłaby szokiem.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:26 PM przez Jerome.)
Post: #5
RE: Mayweather w Showtime!
No i mamy ciekawą sytuację, którą poruszyłem jakiś czas temu i zostałem olany.

http://forum.bokser.org/thread-70-post-16458.html#pid16458

Gdzie powinniśmy się na ten temat udzielać?

;]
@Zioło...
Skoro do dziś gość mnie nie porwał to nie wyobrażam sobie aby mógł zagrozić Floydowi.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:27 PM
Post: #6
RE: Mayweather w Showtime!
"Jestem ciekawy jak dojdzie do starć z Alvarezem czy Pacquiao (nie jest to już taki big deal) skoro oboje są na HBO."

Alvarez ostatnio nawet walczył na Showtime, ale większe znaczenie ma, że jest pod Golden Boy Promotions. Po podpisaniu tej umowy możemy być pewni, że do tej walki dojdzie prędzej czy później. Dla mnie maj 2014 idealny termin, po dwóch dobrych wcześniejszych starciach Saula.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:29 PM
Post: #7
RE: Mayweather w Showtime!
No teraz trochę się zdublowało,co ciekawe posty o tym zostały wrzucone w podobnym czasie.Ja tam się nie wypowiadam w kwestii gdzie to powinno być bo po prostu mnie to rybka.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:33 PM przez Jerome.)
Post: #8
RE: Mayweather w Showtime!
Niech* Canelo najpierw pokona Trouta. Ta walka jest dość wyrównana na starcie. Canelo spacerku niech się nie spodziewa.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:32 PM
Post: #9
RE: Mayweather w Showtime!
Jerome
Ale mówisz że go nie widziałeś,więc może cię porwie,ja dopiero niedawno pierwszy raz zobaczyłem Santa Cruza i od razu stwierdziłem że zobaczyłbym go z Nonito,Maresem czy Rigo.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2013, 07:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-02-2013 07:33 PM przez jarek_davout.)
Post: #10
RE: Mayweather w Showtime!
[Obrazek: 7399_asslmvcaqcgmlda516y05f35dn93n6byqfeq7wvu.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości