Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
26-11-2018, 07:26 PM
Post: #6891
RE: Piłka nożna ogólnie
Czytałem, że zatrudnienie Nawałki (i jego sztabu) w Lechu będzie ten klub kosztował ok 3,5 mln zł rocznie.
Zawsze śmiałem się z Legii, że przepłaca i za trenerów i za piłkarzy ale teraz Lech przebił Legię w tej konkurencji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2018, 09:05 PM
Post: #6892
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale przy pomocy Nawałki na pewno się "zakwalifikują"

I to już będzie duży sukces .

Nie sprawdzałem jeszcze kto tam jest w sztabie.
Czy jest trener bramkarzy Tkocz?

Tkocz przegrywał rywalizację w bramce nawet z Mariuszem Luncikiem i nosił mu piłki na rozgrzewkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2018, 09:52 PM
Post: #6893
RE: Piłka nożna ogólnie
Jest Tkocz, chyba cały sztab z reprezentacji jest teraz w Lechu Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-11-2018, 11:50 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-11-2018 11:57 PM przez kubala1122331.)
Post: #6894
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
To tak źle wygląda tylko na papierze. Zauważ, że większość dotychczasowego sztabu odeszła za porozumieniem stron, więc jakby te pensje nieco się wyrównają. Natomiast koszta są podobne (no, może trochę mniejsze) w każdym klubie. Taki Sa Pinto zarabia więcej od Nawałki i myślę, że jego ludzie też za darmo nie pracują. Natomiast, chyba bardziej od zatrudnienia Nawałki, cieszy mnie pożegnanie z kilkoma osobami, które nie znały się na swoim fachu. Szkoda tylko, że nie wywalono całkowicie Kasprzaka, ale on chyba musi mieć na Rutków jakieś taśmy, skoro tak na siłę go trzymają. Więc to na plus. Samo przyjście Adama? Ani mnie ziębi, ani grzeje. Na pewno to najbardziej bezpieczny wybór, z polskich dostępnych trenerów raczej najlepszy. Nie podchodzę z jakimś wielkim hurraoptymizmem, ale na pewno z nadzieją, że coś się zmieni.

Na pierwsze efekty trzeba jednak poczekać do przerwy zimowej. Wtedy zobaczymy czy będą zmiany, jak głębokie, a może jednak Nawałka stwierdzi, że jest wszystko okej i czwórka z tyłu Cywka, Janicki, Vujadinović, Orłowski spokojnie wystarczają mu, żeby zawojować ligę, a potem Ligę Mistrzów. A więc na spokojnie, pożyjemy, zobaczymy.

Natomiast, co optymistyczne, obie strony tutaj dużo ryzykują. Zarząd jest na poważnym minusiku u kibiców, najlepiej spojrzeć na trybuny podczas meczów, żeby zobaczyć w jakim kierunku podążył Lech. Jeśli kolejny raz się pomyli, prawdopodobnie będzie frekwencja jak niedawno we Wrocławiu. A wtedy pieniążki się nie zgadzają. Nawałka z kolei ryzykuje swoje nazwisko i reputację, więc raczej nie będzie dawał sobie w kaszę dmuchać. Liczę więc, że te wszystkie składowe spowodują niemałe burze w gabinetach, co wyjdzie Lechowi tylko na korzyść.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-11-2018, 06:07 PM
Post: #6895
RE: Piłka nożna ogólnie
kubala1122331

A ja mam odmienną opinię jakoby Nawałka był taki twardy i stanowczy i nie daje sobie w kaszę dmuchać.
Znam wiele sytuacji kiedy Nawałka trenował kluby zanim objął funkcję selekcjonera.

Wiem na 100% że nie przeciwstawia się układom tak jak wielu próbuje go kreować

Twardy Nawałka - to mit.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2018, 12:17 AM
Post: #6896
RE: Piłka nożna ogólnie
To bardziej moje nadzieje. Wynikają najbardziej z tego, że jak pójdzie na układy to straci całą reputację z reprezentacji. Zobaczymy.

Ja go bardzo dobrze znam dopiero od czasu trenowania Górnika Zabrze, wcześniej to raczej przez pryzmat książek czy artykułów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2018, 07:05 AM
Post: #6897
RE: Piłka nożna ogólnie
(28-11-2018 12:17 AM)kubala1122331 napisał(a):  ... straci całą reputację z reprezentacji.


Jaką reputację.?

Chodzi Ci o eliminacje w grupie słabeuszy i wpierd,,,,,i jaki dostał na MŚ?

"Sukcesy" Nawałki to seria szczęścia , przypadków, słabych rywali, chwilowej dobrej dyspozycji naszych piłkarzy, i dopiero zasług Nawałki.

Ale w życiu trzeba mieć też szczęście.
Nawałka to trener ponad naszymi wszystkimi trenerami.
Ale do klasy światowej dużo mu brakuje.
Podobnie jest z piłkarzami z reprezentacji.[Wszystkimi. Łącznie z tym .... jak on się nazywa?]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2018, 11:40 PM
Post: #6898
RE: Piłka nożna ogólnie
Sam sobie odpowiedziałeś w dalszej części swojej wypowiedzi na postawione przez siebie pytanie. Tylko zamieniłbym na "okaże się, czy "Sukcesy" Nawałki to seria szczęścia , przypadków, słabych rywali, chwilowej dobrej dyspozycji naszych piłkarzy czy zasługa Nawałki".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2018, 03:58 PM
Post: #6899
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no jakaś tam zasługa jego jest.
Ale mógł osiągnąć więcej gdyby był stanowczy i miał własne zdanie.

Warunki dyktował mu "gwiazdor" i jego koledzy.
Zabranie ma MŚ Peszki jest tego przykładem.

Należało go czasem posadzić na ławie gdy był w bardzo słabej dyspozycji , nie przykładał się i nie strzelał bramek .aby wiedział ,że nie jest niezastąpiony i że nie on rządzi w reprezentacji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-12-2018, 09:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-12-2018 09:01 PM przez Wietnam.)
Post: #6900
RE: Piłka nożna ogólnie
Austria, Izrael , Słowenia , Macedonia i Łotwa rywalami
Polski w eliminacjach Euro 2020.

Niby dobre losowanie, jesteśmy faworytem razem z
Austrią która ma w składzie Alabe czy Arnautovićia
ale wszystko i tak trzeba potwierdzać na boisku.

Grupa mundialowa też była łatwa z pozoru, tym bardziej
że tym razem w eliminacjach nie mamy tzw dostarczyciela
pewnych punktów typu San Marino czy Giblartar.

A Macedonia może sprawić na podobne problemy jak
Armenia w eliminacjach Mundialu, u nas w Warszawie.



Lech przegrywa pierwszy mecz za wodzą Nawałki
słabo to wyglądało, oglądałem tylko pierwszą połowę.
Para stoperów wystawionych przez Adama, bardzo
niestabilna, Rogne na rezerwie. Dużo pracy przed
Nawałką, zadanie awans do ósemki to będzie już
dla Lecha mocny cel po przerwie zimowej.

Patrząc na słabe początki Nawałki przy okazji nowych
wyzwań narazie szumu nie można robić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości