Piłka nożna ogólnie
24-06-2018, 11:09 AM
Post: #6701
RE: Piłka nożna ogólnie
Też byłbym daleki od tłumaczenia się upałami. Wg analiz sztabu przy meczu z Senegalem Polacy byli najbardziej wypoczęci o 4 tygodni. To są profesjonaliści, ta Soczi nie została też wybrana przez rzut monetą.

Senegal 2:1

Polska-Kolumbia 0:1 (Ale pomyle się z chęcią.)
24-06-2018, 02:03 PM
Post: #6703
Kanonada Anglii.
24-06-2018, 05:17 PM
Post: #6704
Senegal bardzo słabo gra z Japonią... Aż przykro, że przegraliśmy z takim zespołem. Byle to się tak skończyło, tylko remis w tym spotkaniu pozwoli nam w przypadku podziału punktu dziś wieczorem, dalej mieć wszystko w swoich rękach.
Gdybym miał stawiać, kto tu wygra, to Japonia. A to byłoby tragedia.
24-06-2018, 06:02 PM
Post: #6705
Tak tylko że tu padł remis Japonii i jeśli przegramy
dziś całkowicie się żegnamy.
24-06-2018, 06:07 PM
Post: #6706
Tak, jak przegramy to się żegnamy, ale Kubala napisał że dzisiejszy remis z Kolumbią niczego nam nie zabiera.
Potem my wygrywamy z Japonią, Kolumbia z Senegalem i wszyscy mamy 4 punkty Wink
24-06-2018, 06:20 PM
Post: #6707
Jeśli przegramy z Kolumbią, to jesteśmy dziadami i żadne wyniki nie pomogą nam wyjść z grupy...

No wszyscy 4 punkty, my wygrywamy dwiema bramkami z Japonią, Kolumbia jednym - pierwsze miejsce w grupie Smile

Fajny skład na Kolumbię. Moim zdaniem optymalny na ten moment. Grosik czy Kuba bazują na szybkości, mogą nam się przydać na zmianę w 70. minucie. Niestety, w pierwszym składzie rywali jest James, więc będzie nieco ciężej. Boję się, ale w sumie wierzę. Musi być lepiej, jak z Senegalem.

A co do meczu o 17:00 to trochę zbyt wysoki ten remis. 0:0 byłby dla nas bardziej korzystny, bo o wyjściu z grupy decydują w pierwszej kolejności bramki. No ale nic, to będzie miało znaczenie dopiero, jak dzisiaj nie przynajmniej zremisujemy.
24-06-2018, 06:49 PM
Post: #6708
Też mi się wydaje , ze skład jest dobry na Kolumbię. Mamy dwóch młodych wilków Bednarka i Kownackiego. Jest waleczny Góralski , szybki Bereszyński.Zobaczymy jak to będzie współgrało na boisku.
24-06-2018, 07:59 PM
Post: #6709
Ale nas zjedli Kolumbijczycy... Fajny początek, ale sił starczyło na 15 minut. Potem już zabawa Latynosów. Niestety, coraz więcej wskazuje na to, że fizycznie nie dojechaliśmy na ten mundial.
24-06-2018, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2018 08:05 PM przez Wietnam.)
Post: #6710