Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
23-05-2018, 03:15 PM
Post: #6511
RE: Piłka nożna ogólnie
Tez jestem za Liverpoolem wiec raczej wygra Real. Od 1995 roku gdzie Milan przegral z Ajaxem, trafilem w zwyciezce tylko trzy razy: Liverpool z Milanem 2005, Inter z Bayernem 2010 i Chelsea z Bayernem. Pozostale 21 finalow ogladalem z punktu widzenia przegranego.

Calym sercem za Kloppem i jego teamem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-05-2018, 03:54 PM
Post: #6512
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie ma nawet innej mowy żebym był za Realem, też za Liverpoolem, mówi się że kibice United nie lubią
Liverpoolu, i tak jest, ale szanują a w dodatku to przedstawićiel Premier League w finale ligi mistrzów
ostatnim tiumfatorem z Anglii była Chelsea w 2012, czas wreszcie na przełamanie, życzę tego Kloppowi,
mam nadzieję że sędzia nie będzie znowu sędziował pod Real, i nabierał się na słabe symulki Marcelo
jak w niedawnym meczu Barca - Real.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 11:16 AM
Post: #6513
RE: Piłka nożna ogólnie
Tam to już w ogóle była patologia Big Grin Raz że sam prowokował, a dwa dostał od zawodnika Barcy nie w łeb, tylko kark. Ten zespół to ogólnie śmiech na sali, do spółki z Zinedinem "klaszczę u Rubika" Zidanem. Ich wypowiedzi, styl bycia, Benzema uważający się za wspaniałego zawodnika, szkoda gadać. Poza czysto neutralnymi zawodnikami tam po prostu nie ma już kogo szanować. Czasy Raula, nawet Casillasa pewnie długo nie wrócą jeśli chodzi o ludzi z klasą. Do soboty już niewiele zostało, nie mogę się doczekać tego meczu i mam nadzieję, że Liverpool powtórzy sukces z 2005 roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 12:26 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2018 12:54 PM przez Gogolius.)
Post: #6514
RE: Piłka nożna ogólnie
Ja tam lubię Marcelo Wink
A u Beznemy lepiej mieć czyste konto, więc cicho sza Wink



z innej beczki: Nenad Bjelica, były trener Lecha Poznań przeszedł do Dinamo Zagrzeb. Rozegrał tam dwa mecze - ostatni mecz ligowy i finału pucharu kraju. Oba wygrał, a Dinamo zdobyło dublet w Chorwacji.

Kolejna pula niepowołanych głośnych nazwisk.
O ile Naingollana jeszcze rozumiem bo on to wraca i odchodzi z kadry Belgii, o tyle lista niepowołanych w Hiszpanii prezentuje się następująco:
Fabregas, Morata, Alonso, Bellerin, Pedro, Herrera, Juan Mata Sad, Javi Martinez, Sergio Robert, Bartra.

Kadra Hiszpanii przypomina tę z 2010-2012 gdzie szli def facto bez napastnika, a obie imprezy wygrali.
Tutaj jest podobnie bo jest zupełnie niepasujący do zespołu Costa (który jednak może okazać się idealnym uzupełnieniem reszty) i kilku młodzików. Ewidentnie szykuje się 4-5-1 i klepanka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2018, 07:41 PM
Post: #6515
RE: Piłka nożna ogólnie
Podobnie jak z Francją, Mata i Herrera nie mieli zbyt udanego sezonu w United, nie dziwie
się decyzji trenera Lupetegui.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2018, 10:37 AM
Post: #6516
RE: Piłka nożna ogólnie
Mega się dziwie selekcjonerom, że pomijają tak istotne nazwiska. Z drugiej strony mają szerokie kadry, więc ciężko jest ostatecznie skleić wszystko tak, żeby działało i kogoś w końcu trzeba pominąć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-05-2018, 03:49 PM
Post: #6517
RE: Piłka nożna ogólnie
Zmiana trenera wyszła Japończykom na dobre, Nishino powołał Kagawe, czego nie robił Halilhodžić.
W kadrze jest też Honda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2018, 07:29 PM
Post: #6518
RE: Piłka nożna ogólnie
Let's go Liverpool ! Salah, Firmino i Mane. 3:0 tak
bym to widział Smile ale będzie trudno.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2018, 09:19 PM
Post: #6519
RE: Piłka nożna ogólnie
No panie Bale Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-05-2018, 09:35 PM
Post: #6520
RE: Piłka nożna ogólnie
Szkoda mi Salaha, z tego co już jest pisane, ma mundial z głowy. Ramos to podczłowiek, z zimną krwią, uśmiechem na ustach i z premedytacją zniszczył jego marzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości