Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
18-04-2018, 09:26 AM
Post: #6371
RE: Piłka nożna ogólnie
Ostatnio przeczytałem porównanie na zasadzie: w lidze angielskiej czy francuskiej mistrza znasz na kilka kolejek przed końcem, w niemieckiej znasz przed rozpoczęciem sezonu, a w Polsce w połowie kwietnia mamy pięciu kandydatów do korony Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 05:26 PM
Post: #6372
RE: Piłka nożna ogólnie
To jest prawda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 09:54 PM
Post: #6373
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia w finale PP po fatalnym meczu, które uratował jej Loska i jego niefortunne wyjście. Tak mnie ciekawi tylko, czy czerwona kartka była zasłużona. Loska sam sobie nabił tę piłkę, przypadkowo. Po zagraniu ręką Pazdana z Arką naczytałem się, że nieważne co się dzieje, ale jak zawodnik sobie przypadkowo nabije piłkę, to gramy dalej. Bramkarza obowiązują inne przepisy? Czy znów nieważny jest przepis, ale drużyna, której go gwiżdżemy? Pytam, bo, szczerze, nie wiem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 10:30 PM
Post: #6374
RE: Piłka nożna ogólnie
Zdaje mi się Kuba że ręką była Loski poza polem
karnym ale odbiła się piłka pierw od uda keepera Górnika
żółta to powinien być max w tej sytuacji, ale oczywiście
sędzia pokazał czerwoną bo Legii nie szło. Ale zobaczmy
też mur Górnika przy wolnym Kucharczyka, no amatorka
z okręgówki, Kucharczyk walił z całych sił, zamiast trzymać
te nogi prosto to Suarez dał mase miejsca piłce.

Górnik grał dobrze, zdecydowało te słabe wyjście Loski.
Ogólnie bardzo słaby mecz, bardzo.Masa niedokładnych
podań.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 11:08 PM
Post: #6375
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no, oczywiste, że zagrał poza polem karnym. Tylko, że jak mówisz, nabił sobie. A niedawno czytałem, że jak sobie zawodnik nabije piłkę na rękę, to nie jest to celowe zagranie, więc gramy dalej. Ale czy bramkarza nie obowiązują poza polem karnym inne przepisy? Tego nie wiem.

No ogólnie mecz fatalny. Usnąłem w 10. minucie, obudził mnie gol dla Górnika. Ten mur Zabrzan to porażka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-04-2018, 11:30 PM
Post: #6376
RE: Piłka nożna ogólnie
Jeśli w grze Legii nic się nie zmieni bo wątpię aby ten awans jakoś ich odmienił, to Arka ma duże szanse
aby ten puchar Polski obronić, z tą Legią mogą wygrać spokojnie co pokazał ich ostatni mecz ligowy,
nie dziwie się Kubala że usypiałeś na tym meczu, ale polska piłka na krajowym ligowym boisku co chce zaznaczyć
jest słaba w tym sezonie, może zerkałeś lub oglądałeś półfinał pucharu Francji w którym zagrali trzecioligowe
ekipy Les Herbiers oraz Chambly, no moim zdaniem to takie Les Herbiers które jednak w drodze do finału
pucharu Francji nie grało z zespołami z Ligue 1, pod względem technicznym i rozgrywania akcji pozycyjnych
byłoby w topie ekstraklasy, nie wiem czy się ze mną zgodźisz, w naszej lidze w grze zespołów rządzi w tym
sezonie w większości przypadek i var, Okropne to jest, że trzecią ligę francuską się lepiej oglądało od dwóch
pòłfinałòw pucharu Polski.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2018, 02:02 PM
Post: #6377
RE: Piłka nożna ogólnie
W lidze hiszpanskiej natomiast sytuacja zaczyna się powoli wyjaśniać. Atletico przegrało ostatnio swój mecz 3-0 i ułatwiło tym samym zadanie Barcelonie, której wystarczy jedno zwycięstwo, by móc cieszyć się z mistrzostwa.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2018, 03:02 PM
Post: #6378
RE: Piłka nożna ogólnie
Arsen Wenger zwolniony z ARSENALU LONDYN !! W końcu po paru latach go wywalili. Jak myślicie co dalej się będzie działo z Arsenalem ? Smile
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2018, 03:47 PM
Post: #6379
RE: Piłka nożna ogólnie
Po paru to mało napisane, od 1996 roku był trenerem
zdobył trzy razy ligę, ostatni raz w 2004 roku, zawszę
był w czwórce aż do zeszłego sezonu kiedy to Arsenal
zajął 5 miejsce w lidze, ma szansę z godnością jeszcze
zakończyć ten sezon wygrywając ligę europy i w ten sposób
awansować do ligi mistrzów. Co będzie się działo z Arsenalem
może być tylko lepiej Wink skład jest bardzo dobry, brakuje
świeżej myśli trenerskiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2018, 09:16 PM
Post: #6380
RE: Piłka nożna ogólnie
I nie zwolniony, a dogadany z klubem że odejdzie po sezonie.
Na pewno ogromna zmiana, jeśli nie będzie dobrego nazwiska na giełdzie to możliwe że z Arsenalem będzie jeszcze gorzej niż jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości