Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
04-08-2017, 05:34 PM
Post: #5771
RE: Piłka nożna ogólnie
Z drugiej strony mistrz Polski będzie musiał postarać się, żeby do LE nie wejść, a sama droga do LE reszty też wygląda na troszeczkę łatwiejszą. Zobaczymy zresztą, jak to będzie w praktyce. Nawet ta LM nie będzie niemożliwa, bo przecież polski klub nie będzie rywalizował dodatkowo np. z Liverpoolem tylko np. Dynamem Kijów czy Basel.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 08:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2017 09:35 PM przez Wietnam.)
Post: #5772
RE: Piłka nożna ogólnie
Oj ta Termalica Legii nie leży Wink dobrze tak, możę się zastanowią i zatrudnią trenera zza granicy.

Brawo Termalika 1:0 Legia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 10:09 PM
Post: #5773
RE: Piłka nożna ogólnie
Jacek musi zostać jak najdłużej! Nie zwalnia się trenera przy pierwszym kryzysie!

Big Grin Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2017, 11:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-08-2017 11:49 PM przez Wietnam.)
Post: #5774
RE: Piłka nożna ogólnie
(05-08-2017 10:09 PM)kubala1122331 napisał(a):  Jacek musi zostać jak najdłużej! Nie zwalnia się trenera przy pierwszym kryzysie!

Big Grin Big Grin

Jac już Udowodnił że o taktyce nie ma za wiele pojęcia, co mecz to inna jedenastka i
te same schematy z dośrodkowaniami Hlouska. Ale jak mawiał klasyk- "That's not's
my problem"
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 02:01 PM
Post: #5775
RE: Piłka nożna ogólnie
I wielka Legia w połowie stawki jak na razie. Mnie osobiście cieszą wyniki Wisły, choć więcej w nich farta niż prawdziwej gry. Ale jak na klub po takich przejściach to i tak muszę się cieszyć Wink Sezon zapowiada się ciekawie, zobaczymy co dalej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-08-2017, 02:46 PM
Post: #5776
RE: Piłka nożna ogólnie
Cytat:Jac już Udowodnił że o taktyce nie ma za wiele pojęcia, co mecz to inna jedenastka i
te same schematy z dośrodkowaniami Hlouska. Ale jak mawiał klasyk- "That's not's
my problem"

Dajmy mu dużo czasu!! Niech przegrywa i przegrywa, ale w końcu kiedyś odpali!! Big Grin Cool

A tak na serio. Ja myślę, że Legia zacznie grać prędzej czy później. Mam nadzieję, że dopiero po przerwie reprezentacyjnej, a Lech będzie miał wtedy jakieś 6-7 punktów przewagi nad nią i będzie kontrolował stawkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2017, 09:41 PM
Post: #5777
RE: Piłka nożna ogólnie
Lech dzisiaj doszczętnie skompromitował się w Szczecinie, ale to co zrobił niejaki adam frączczak to przeszło moje wyobrażenie. Jak można podejść do leżącego zawodnika i ot tak kopnąć go w tył głowy?! Trzeba dziękować, że nie trafił czysto, bo Nielsen mógłby bardzo źle skończyć. Zastanawiające, że po ataku na nogę Tetteha z Płockiem zrobiono z niego bandytę, a po zamachu, nie boję się tego powiedzieć, na życie przeciwnika wszystkie media milczą...

Tak, tolerujmy takie zagrania dalej, bo nie dotyczyły zawodnika legii warszawa... Im bardziej obserwuję co się dzieję w piłce, im bardziej widzę, jakim gównem są dzisiejsze media piłkarskie, to zwyczajnie mam dość tego "sportu"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2017, 01:39 PM
Post: #5778
RE: Piłka nożna ogólnie
Kubala
Lech przegrał z ekstraklasową Pogonią Szczecin więc ja bym tu o kompromitacji nie pisał. Skompromitowała to się za to Lechia Gdańsk, która przegrała z Bytovią. Dzisiaj pewnie odpadnie Śląsk choć liczę, że powalczą w Gdyni.

Widzę, że przekonałeś się wreszcie "na własnej skórze" jak wygląda dziennikarstwo sportowe (piłkarskie) w Polsce. Najlepszym przykładem jest szef pewnego legijnego portalu udającego portal futbolowy, ale to dotyczy też wielu innych dlatego zawsze śmiać mi się chce z tego jak z Legii próbują pismaki wszelkiej maści zrobić wielki klub, który jest "najlepszy" w Polsce pod każdym względem. We Wrocławiu na Legię mówi się, że to "mistrz wszechświata i okolic".

Co do Frąszczaka to powinna być nie tylko czerwona kartka ale i dyskwalifikacja. Jednak to nie zmienia faktu, że Tetteh to kawał c*uja i jego też bym zdyskwalifikował już dawno bo jego brutalnych fauli mieliśmy już dużo, zdecydowanie za dużo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-08-2017, 09:35 PM
Post: #5779
RE: Piłka nożna ogólnie
Martin
Samo odpadnięcie nie jest najgorsze, ale sam styl, brak zaangażowania, w ogóle czegokolwiek bardziej boli. Gdyby Pogoń wykorzystała tylko wszystkie setki, wynik zakręciłby się ok. 7-0/8-0. Jeszcze chyba nigdy nie widziałem tak bezradnego Lecha.

Tetteh zgoda, gość czasami przesadza, nie bronię go, bo jak czasami mu się mózg wyłączy, to zachowuje się jak debil i też powinien zostać na dłużej zdyskwalifikowany. Ale jednak jedno kopnięcie w tył głowy, to dla mnie większy kryminał niż wszyztkie faule Aziza razem wzięte.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-08-2017, 11:43 AM
Post: #5780
RE: Piłka nożna ogólnie
A w sobotę derby Big Grin Już sie nie mogę doczekać ;>
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 176 gości