Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
15-05-2017, 04:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-05-2017 04:43 PM przez RSC-2.)
Post: #5351
RE: Piłka nożna ogólnie
George Best -"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-05-2017, 07:42 PM
Post: #5352
RE: Piłka nożna ogólnie
Ezequiel Lavezzi najlepiej zarabiającym piłkarzem.

Jego klub Hebei China Fortune - płaci mu aż 798 tys. funtów tygodniowo! To ponad dwa razy tyle ile zarabia Robert Lewandowski w Bayernie Monachium.

Szok. Chinolom forsa z śianem z butów wyrasta.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 07:06 PM
Post: #5353
RE: Piłka nożna ogólnie
Ciekawe czy zakapowali Ci których ten post dotyczył , czy tylko ten ,któremu tylko wydawało się ,że to jego dotyczy.

Więc wyjaśniam ,że ten post nie był skierowany do konkretnego forowicza.

Ale Gogolius uznał ,że jest inaczej i post usunął.
Przyznam ,że w tym wypadku miał do tego prawo i powody bo post nie był najwyższych lotów, i przekroczył granicę przyzwoitości.
Urażonych tym postem przepraszam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 07:10 PM
Post: #5354
RE: Piłka nożna ogólnie
Wisła Płock pokonuje Arke Gdynia, coraz bliżej tej sytuacji gdy drugoligowy klub będzie nas reprezentował w jednej
rundzie eliminacji ligi Europy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 08:13 PM
Post: #5355
RE: Piłka nożna ogólnie
Po dzisiejszych wynikach w strefie spadkowej (teraz jeszcze Lubin strzelił gola) zrobiło się całkiem zabawnie. Jeśli Zagłębie utrzyma to dwa zespoły sobie wychillują i pewnie będą dostarczycielami punktów. Będzie strasznie ciekawie, bo 5 zespołów od strefy spadkowej będzie dzielił zaledwie jeden-dwa punkty. Może wydarzyć się dosłownie wszystko.

Oglądam sobie trochę tę grupę spadkową, bo zdarzają się tam naprawdę niezłe mecze pod względem walki na boisku. Piłkarsko nie jest najlepiej, no ale nie wymagajmy cudów.

Cracovia - powinna się utrzymać. Dzisiaj z Łęczną mecz im wybitnie nie wyszedł (grali straszne gówno), ale wcześniej pokazali, że raczej zasługują na to, żeby pozostać w Ekstraklasie. Jak na grupę spadkową grają bardzo przyzwoicie.

Śląsk - dwa totalne blamaże, potem kosmos w ich wykonaniu z Ruchem, który pokazał, że w Śląsku drzemie spory potencjał. Wciąż nie wiem, jak dobra/słaba jest ta ekipa. Dzisiejszy mecz za wiele odpowiedzi nie da, bo to jednak derby, a Zagłębie sportowo odstaje w grupie spadkowej. Chciałbym jednak, żeby utrzymali się.

Górnik - totalnie przechodzony mecz ze słabą Arką, dzisiaj świetne spotkanie z Cracovią. Sądzę, że powinni pozostać w lidze, na dzisiaj są słabsze ekipy niż Łęczna. Nie życzę im sukcesu (kogo interesuje ten klub, skoro nawet nie ma własnego stadionu?), ale na dzisiaj obstawiam, że jednak się utrzymają.

Arka - najgorszy zespół tej rundy. Do dzisiaj nie mogę przeboleć tego finału Pucharu Polski, którego nie mieli prawa wygrać. Mają niefajny terminarz (wyjazdy do Lubina i Wrocławia). Dzisiejsza porażka z Wisłą Płock może zadecydować, że nie utrzymają się w elicie. Są mi obojętni, ot typowy przeciętniak, który prędzej czy później spadnie, jednak całkiem zabawnym przeżyciem byłoby obserwowanie drugoligowca w starciu z np. AC Milanem. Kiedyś w historii naszej piłki miała już miejsce taka sytuacja, ale jednak fajnie byłoby to przeżyć na żywo Big Grin

Piast - życzę im utrzymania. To solidna ekipa, która jest w sumie nieźle jak na polskie warunki zarządzana. Wiadomo było, że po tak świetnym sezonie jak poprzedni, w tym będą walczyć o utrzymanie. Połowa zawodników poodchodziła, Latal odwalił jakieś cuda. Generalnie, taka Łęczna czy Ruch co roku prezentują się fatalnie, by osiągnąć parę dobrych wyników i się utrzymać. Szkoda by było, żeby taki zazwyczaj solidny średniak poleciał, grając jeden słabszy sezon.

Ruch - największy kandydat do spadku. Życzę im tego z całego serca i zanosi się na to, że tak będzie. Nie grają najlepiej, klub jest fatalnie zarządzany, wizerunkowo dramat (pieniądze z miasta, ostatnie oświadczenie kibiców względem Lipskiego), nowe/stare długi, brak stadionu na miarę XXI wieku. No słabo, taki klub w elicie psuje wizerunek polskiej piłki.

Życzę spadku Górnikowi i Ruchowi, ale na dzisiaj obstawiam Ruch i Arkę.

Jutro za to zaczyna się wspaniały tydzień z Ekstraklasą. Jazda bez trzymanki. Jutro na rozgrzewkę Lechia - Jagiellonia, potem hicior Legia - Lech. W niedzielę najpierw Lech - Lechia, potem Jagiellonia - Legia. Małe święto naszej piłki. Kto wie, czy te kolejki nie będą decydujące. Mój wymarzony scenariusz? Lech 6 pkt (43), Legia 3 (39), Lechia (37), Jaga 0 (37). Wtedy mistrza można już powoli koronować Cool I wcale nie są to mrzonki, bo o ile ciężko mi sobie wyobrazić Lecha zdobywającego Warszawę (remis biorę w ciemno), o tyle wygrane Lechii i Legii z Jagą oraz Lecha z Lechią to dla mnie najbardziej prawdopodobne scenariusze w tych spotkaniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 08:49 PM
Post: #5356
RE: Piłka nożna ogólnie
@Kubala , Na jakim polskim kanale będzie transmitowany hit,? Obiło mi się o uszy że na Eurosporcie ale czy to prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-05-2017, 10:49 PM
Post: #5357
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie no, Eurosport sam paździerz pokazuje. Legia - Lech w Canal+.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 08:16 AM
Post: #5358
RE: Piłka nożna ogólnie
Rzuciłem okiem na tabelę i pozostałe mecze do rozegrania.
Dziś będziemy sporo mądrzejsi bo top4 gra ze sobą. Obstawiam dwa remisy i status quo, choć z tych czterech klubów trzymam kciuki za Lechię i Jagę.
Potem wydaje mi się, że Lech wygra z Lechią, a Jaga zremisuje z Legią.
W 36 kolejce każdy z tych czterech zspołów powinien zdobyć komplet punktów.
Na koniec Jaga-Lech i Lechia z Legią. Mam wrażenie, że dopiero tutaj poznamy mistrza. Jeśli Jaga nie straci za dużo punktów to są w stanie zdobyć tytuł, ale obstawiam że powinien sobie poradzić Lech.
Zupełnie nie widzę Legii, która może potykać się do końca sezonu w co drugim meczu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 02:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2017 02:11 PM przez Wietnam.)
Post: #5359
RE: Piłka nożna ogólnie
No dzisiaj Lech gra nie o trzy ale o cztery punkty, pokonają Legię i mają nad nią te 4 punkty przewagi, a nie ukrywajmy
dla Lecha najgroźniejszym rywalem są Legionisci w walce o tytuł, Lechia się wykrusza, jej gra się nie zmieni już,
dziś obstawiam remis w Gdańsku, a to będzie dla Lecha bardzo dobra wiadomość.

France Football donosi, że przejście Aubameyanga do PSG właśnie się oddaliło. Napastnik z Gabonu dostał
ofertę życia z Tianjin Quanjian. Chiński klub oferuje piłkarzowi 50 milionów euro za sezon, a PSG ,,tylko''
14 mln euro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-05-2017, 03:58 PM
Post: #5360
RE: Piłka nożna ogólnie
A co tam ciekawego w 1 lidze?

[Niedługo w ekstraklasie będzie grało 16 wiosek. To świadczy bardzo źle o naszych "gwiazdach" grających w bogatych klubach gdy wioskowe biedne kluby rywalizują z nimi dośc skutecznie. Jaga może zostac mistrzem a w pucharach zagra Nieciecza, Arka]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości