Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
07-12-2016, 11:44 PM
Post: #4671
RE: Piłka nożna ogólnie
Jutro to nawet nie ma co czytać legijnolubnych mediów bo pewnie napiszą ze Legia ma teraz najlepszą drużynę w historii i w ogóle wygra LE...

A ja Legii gratuluje bo osiągnęła coś czego w życiu bym się nie spodziewał, mimo iż nie cierpię tego klubu to jednak jest to polska drużyna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 11:14 AM
Post: #4672
RE: Piłka nożna ogólnie
Wietnam
Nie lepiej trafić na Manchester United jakoś dalej? Smile Ja to bym w 1/16 poprosił jakiś APOEL czy inną Spartę Pragę, aby jakieś szanse były. Na Manchestery przyjdzie jeszcze pora Wink

Naprawdę, wielki szacun dla Legii. Nie spodziewałem się, że wczoraj są w stanie wygrać, choć liczyłem na dobry mecz. To było kapitalne spotkanie pod względem taktycznym. OK, Sporting niby w ofensywie gra zazwyczaj tak sobie (mało strzela goli, ale i mało traci), ale jednak stworzył sobie przez 90 minut może dwie sytuacje. Super Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 02:50 PM
Post: #4673
RE: Piłka nożna ogólnie
O tych rece w polu karnym i dziwnym spalonym pod koniec to nikt nie napisze Tongue

Legia miala mase szczescia, troche skilla, super trenera i beznadziejny Sporting.
Fajnie ze dali rade, ale nie popadajmy w hurraoptymizm. Kazdy rywal w LE jest z Legia faworytem. Juz zrobili wynik ponad stan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 03:52 PM
Post: #4674
RE: Piłka nożna ogólnie
No ja mimochodem wspomniałem o tej ręce. Bo to uznałem za jedną sytuację dla Sportingu, a drugą ten strzał chyba Ruiza na pustaka w kibiców. Spalonego w końcówce też nie było, ale przecież i tak po lekkim zamieszaniu Malarz ostatecznie złapał piłkę.

Oczywiście, że Legia miała trochę szczęścia, ale to chyba normalne, że musiała mieć grając z zespołem o dwie klasy lepszym. Ja jednak wolę patrzeć od tej strony, że Legia zagrała naprawdę mądry mecz, a jakby nie patrzeć, to stworzyła sobie więcej sytuacji niż Sporting. Setka Prijovicia w pierwszej połowie przy 0-0, a w końcówce dwie sam na sam mega słabego Kucharczyka i jedna Radovicia, gdzie Rui Patricio pięknie skrócił kąt. Sporting był słaby, okej, ale czyja wina, że zlekceważył Legię i chciał awansować jak najmniejszym nakładem sił, aby mieć ich więcej na weekendowy mecz z Benficą?

Nie lubię takiego deprocjonowania sukcesu. Udało się, trzeba się cieszyć, a nie szukać dziury w całym.

Czy każdy rywal w 1/16 LE będzie z Legią faworytem? W 90% przypadków najpewniej tak, ale czy choćby z FC Kopenhagą (4 zespoły z LM są rozstawione, 4 nie, @Wietnam nie ma racji, że wszystkie są nierozstawione), APOEL-em, Spartą Praga czy Osmanlisporem będą bez szans? Moim zdaniem nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 04:42 PM
Post: #4675
RE: Piłka nożna ogólnie
Śmiesznie to wygląda. Sporting minus trzy w bramkach, Legia minus 15 i wychodzi z grupy. Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 05:14 PM
Post: #4676
RE: Piłka nożna ogólnie
Zgadza się @Kubala nie wszystkie są nierozstawione 4 tak.4 nie.

Malarz wybrany do 11 stki ostatniej kolejki ligi mistrzów.

https://mobile.twitter.com/ArkadiuszMala...34/photo/1
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 09:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 09:38 PM przez Wietnam.)
Post: #4677
RE: Piłka nożna ogólnie
Manchester United pokonał Zorię Ługańsk 2:0 (0:0) na zakończenie fazy grupowej Ligi Europy. Bramki na wagę trzech punktów i awansu do 1/16 finału zdobyli Henrich Mychitarian i Zlatan Ibrahimović. Dla Ormianina było to debiutanckie trafienie w barwach Czerwonych Diabłów. Zespół Jose Mourinho zajął drugie miejsce w grupie A.
Za Fenerbachce Stambuł.

A więc United nie z tych ekip które boją się mrozu, a grali przy -10. Wink

P.s Tym samym że Manu.UTD zajmuję drugie miejsce w swojej grupie,
pewne jest że nie zagrają z Legią w 1/16 ligi Europy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 09:47 PM
Post: #4678
RE: Piłka nożna ogólnie
Spokojnie Wietnam, pykniemy Manchester w finale Big Grin tym samym udanie się rewanżując za 1991 rok. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 10:01 PM
Post: #4679
RE: Piłka nożna ogólnie
(08-12-2016 09:47 PM)Wilczekstepowy napisał(a):  Spokojnie Wietnam, pykniemy Manchester w finale Big Grin tym samym udanie się rewanżując za 1991 rok. Wink

Pamiętam tamtą Legię, najpierw sprawili niespodziankę i ograli Sampdorię dochodząc aż do 1/2 pzp, gdzie ulegli Manchesterowi.
Teraz odpadną szybciej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-12-2016, 10:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2016 10:12 PM przez Wietnam.)
Post: #4680
RE: Piłka nożna ogólnie
Alan Ruschel piłkarz Chapecoense jeden z pięciu ocalałych z katastrofy samolotu ,wraca do zdrowia.



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości