Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
11-06-2016, 03:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2016 03:26 PM przez Wietnam.)
Post: #3371
RE: Piłka nożna ogólnie
(11-06-2016 03:03 PM)kubala1122331 napisał(a):  Albania zapomniała na mecz wyjść i stracili gola po fatalnym błędzie obrony i katastrofalnym bramkarza. Potem było nieco lepiej, zepchnęli Helwetów do obrony, po czym dostali czerwoną kartkę za śmieszne zagranie Cany... i w sumie po meczu. To tak po krótce.
A Jacek Ziober wygrywa konkurs na najbardziej irytującego komentatora mistrzostw.

Wszystko na" Dziuru" Wink

Albania dzielnie gra, ale ta czerwona im podćieła konkretnie skrzydła,
grają bardzo agresywnie, Helveci nie potrafią wykorzystać dokładnie
przewagi, Shaqiri lekko mnie rozczarowuje,.
Dobre spotkanie!

Martino
Wszystkie spotkania Euro na zdf i Das erste, dzisiejsze mecze na zdf.
Anglia - Rosja, na to już czekam najbardziej Cool
Kibicuje Anglii, Portugalii, i rzecz jasna Polsce.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 04:03 PM
Post: #3372
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie płakałbym, gdybyśmy z tą Szwajcarią pograli sobie w ćwierćfinale Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 04:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2016 04:08 PM przez Wietnam.)
Post: #3373
RE: Piłka nożna ogólnie
ani trochę, nie mamy gorszych jakościowo zawodników od nich, a na niektórych pozycjach lepszych,
napastników szczególnie dużo lepszych Wink

p.s ale Gashi zmarnował sete i szansę na jak najbardziej cenne punkty,
a tak teraz Albańczykom poprzeczka idzie jeszcze wyżej, Francja
i Rumunia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 04:27 PM
Post: #3374
RE: Piłka nożna ogólnie
No cóż, po pierwszych dwóch meczach jestem w lekko zaskoczony. Obstawiałem 3:0 dla Francji i 2:0 dla Szwajcarii w jednym z typerów bukmacherskich, ale...

1) mimo, że wiedziałem iż mecze owarcia oscylują wokół remisu, że Francja nastawia się na siedem meczy i że Rumuni mają mocną defensywę, stawiałem jednak na długoutrzymujące się 1:0, odkrycie się Rumunów i dwie kontry. Tutaj jednak Rumuni się postawili i zagrali dużo lepiej niż się spodziewałem. Naprawdę duży szacun i jeżeli utrzymają poziom przygotowania fizycznego to sobie ze Szwajcarami poradzą. Francuzi z kolei pokazali, że mają po prostu tę jakość, ten błysk, coś co pozwala im wygrywać ciężkie, wyrównane mecze. Ja dopiero wczoraj pod koniec się zorientowałem że Payet to jest TEN Payet, który kilka lat temu zaliczył fantastyczny sezon w Saint - Etienne i strzelał z wolnych jak głupi.

2) Szwajcarzy in minus. Albańczyków powinni roznieść, a w sumie mogą mówić o szczęśliwym zainkasowaniu trzech punktów. Jestem rozczarowany tym teamem, zarówno na Mundialu jak i teraz grają poniżej swoich możliwości. Mają piłkarzy by naprawdę srogo namieszać, ale póki co nie przekłada się to na rzeczywistość.
Albańczycy zagrali fajne spotkanie, ale czuję że będzie z nimi jak z Australią na mundialu - trzy fajne mecze, ale punktów zero.
Z taką Rumunią jak wczoraj to nie mają szans, a o Francuzach nawet nie powinni myśleć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2016 05:26 PM przez Wietnam.)
Post: #3375
RE: Piłka nożna ogólnie
Kobieta komentuje Mecz Walia - Słowacja w Zdf .

Bale zaszalał 1:0 Walia 10minuta wolny.
Als błąd keepera Słowackiego ewidentny również.

http://m.sport.pl/euro2016/1,136511,2022...akich.html

w Marsylii to co miało być, czyli Angielscy kibole robią zadyme na całego, dodajmy do tego
ruskich i mamy zagrożenie nie ze strony terrorystów a kiboli, którzy często nie różnią
się za bardzo od terrorystów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 06:21 PM
Post: #3376
RE: Piłka nożna ogólnie
Ktoś ma może dobrego streama do tych meczów na ME?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 06:24 PM
Post: #3377
RE: Piłka nożna ogólnie
Brawo Ondrej Duda, 1:1 ! zaraz po wejściu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 08:34 PM
Post: #3378
RE: Piłka nożna ogólnie
Anglia vs Rosja - jak na razie to nie podoba mi się ten mecz. A minęło już nieco ponad pół godziny.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 09:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2016 09:02 PM przez Wietnam.)
Post: #3379
RE: Piłka nożna ogólnie
Rashford i Vardy, mam nadzieję że Hodgson ich wpuści w drugiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-06-2016, 09:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-06-2016 09:49 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #3380
RE: Piłka nożna ogólnie
Ale brama! Kolejna piękna!

Szok. Nie spodziewałem się tej bramy na 1-1. W każdym bądź razie druga połowa o niebo fajniejsza.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 66 gości