Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.8 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna ogólnie
13-02-2015, 05:53 PM
Post: #2291
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie widziałem samego meczu, bo nie za bardzo miałem czas, ale sam wynik cieszy Wink Rewanż na pewno będzie ciekawy, tym bardziej, że Legia będzie po arcyważnych meczach z Ajaxem i nie wiadomo jak do niego podejdzie.
Za 10 minut rusza nasza Ekstraklasa. Na początek Zawisza - Łęczna. Fajny meczyk, jednak ja się kieruję w kierunku Bydgoszczan dość zdecydowanie. Pawłowski czy Drygas powinni zrobić różnicę.

Tak przy okazji, gra ktoś może w UstawLigę. Sander?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 06:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-02-2015 06:38 PM przez Sander.)
Post: #2292
RE: Piłka nożna ogólnie
Nie, nie gram. W poprzednim sezonie zwyczajnie nie sprawdzałem nawet klasyfikacji, nie ma sensu Smile

@Martin
Jeśli nasza bramka była szczęśliwa, to jak nazwać waszą? Tongue Zabraknie skali Smile

Mecz okrutnie słaby, nudny i chyba nie 1/4 tego co te zespoły powinny grać, przynajmniej Legia. Ale początek sezonu, można wybaczyć.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 07:20 PM
Post: #2293
RE: Piłka nożna ogólnie
(13-02-2015 06:38 PM)Sander napisał(a):  @Martin
Jeśli nasza bramka była szczęśliwa, to jak nazwać waszą? Tongue Zabraknie skali Smile

Bramka dla Śląska padła po błędzie waszego obrońcy (chyba Brozia) a wy strzeliliście bramkę z dupy, która się wam kompletnie nie należała. Śląsk grał a Legia strzeliła - tak to w piłce nieraz bywa.

W marcu gramy ze sobą jeszcze dwa razy, najpierw rewanż a 3 dni później mecz ligowy we Wrocławiu. Będzie ciekawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 05:47 PM
Post: #2294
RE: Piłka nożna ogólnie
Śląsk dał ciała z Cracovią. Za 2 godziny będziemy wiedzieć czy Legia to wykorzysta i odskoczy Wrocławianom na 5 punktów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 07:04 PM
Post: #2295
RE: Piłka nożna ogólnie
Legia przegrywa 0-1, a powinna być w gorszej sytuacji. Najpierw sędzia nie dał ewidentnej kartki Astizowi, co pewnie w "niezależnych" mediach nie zostanie odnotowane, po czym Gajos nie wykorzystał karnego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 07:06 PM
Post: #2296
RE: Piłka nożna ogólnie
W czwartek Legia gra z Ajaxem,podopieczni Franka De Boera, nie są w ostatnim czasie w dobrej formie, trzeba powiedzieć że są poprostu w lekkim dołku, , powoli widać jednak poprawę dyspozycji dzisiaj, wygrali na własnym boisku z Twente 4:2
dwie bramki zdobył, Ricardo Kishna, , na którego Legioniśći będą musieli najbardziej uważać, De Boer już zapowiedział że wystawi
pierwszą jedenastkę na LE.
Niestety zabraknie kibiców Legii, z jednej strony dobrze, bo ostatnio na wyjazdach, nie potrafili się zachowywać,z drugiej strony szkoda normalnych i porządnych kibiców, ich doping dodaje skrzydeł,
jedenastka Ajaxu z meczu z Twente,taka sama powinna wybiec w czwartek na murawę,Milik zmienił Schoene w 67 minucie.


Jasper Cillessen
Niklas Moisander
Kenny Tete
Joël Veltman
Nick Viergever
Riechedly Bazoer
Davy Klaassen
Daley Sinkgraven
Anwar El Ghazi
Ricardo Kishna
Lasse Schoene
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 07:55 PM
Post: #2297
RE: Piłka nożna ogólnie
Patrzyłem na ten Ajax dzisiaj. Niby 4-2 z tak silną drużyną jak Twente fajnie brzmi, ale kosmosu nie grali. Spokojnie w zasięgu Legii, która przegrała dziś 1-3 Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 08:09 PM
Post: #2298
RE: Piłka nożna ogólnie
Berg trochę wk...ia z tym rotowaniem składem, ale wyraźnie odpuszcza mecze o 1,5 punktu. Jego sprawa, on będzie za to rozliczany.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 08:16 PM
Post: #2299
RE: Piłka nożna ogólnie
Tylu emocji w starciu z Cracovią to się nie spodziewałem...niestety druga połowa to w wykonaniu WKS-u dramat, dać się tak zdominować Cracovii....jeszcze nie widziałem tak dysponowanej drużyny z Krakowa w tym sezonie.

Cieszy wtopa Legii, ale oni mecz z Jagiellonią ewidentnie odpuścili. Ajax nie jest w formie i to jest jakaś szansa, szykuje się ciekawy dwumecz, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2015, 08:35 PM
Post: #2300
RE: Piłka nożna ogólnie
Pierwsza Bramka Jagiellonii Prima Sort !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 51 gości