Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner - Gavin Rees
18-02-2013, 11:44 AM
Post: #31
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Nie jestem kurna pewny ale Roy ma jakoś około ósemki Big Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 12:03 PM
Post: #32
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Bokserzy, których wymieniłem jako "prawdziwych" półśrednich to niekoniecznie młodzi, bo np. Bundu ma 38 lat, prezentuje bardzo nieszablonowy boks i na pewno zasługuje na title shota, którego chyba jednak nie doczeka. Brook miał walczyć z Alexandrem o pas IBF, ale teraz Alexander wycofuje się rakiem , bo liczy na starcie z Floydem. Zwłaszcza bokserzy spoza USA/Meksyku mają ciężko, jeśli chodzi o przebicie się w wagach opanowanych przez celebrytów.

Jeżeli waga pasuje do wzrostu, to jest O.K. Rzecz w tym, że w półśredniej ewidentnie nie pasuje. Średnia wzrostu dla tej wagi to jakieś 175 - 178 cm. Tymczasem w czołówce półśredniej wg Boxreca mamy wyłącznie bokserów o wzroście 168-173 cm, czyli wyraźnie niskich na tę kategorię. Dopiero siódmy na liście Brook ma 175 cm. To nie jest kwestia przypadku, tylko wędrówki ponad naturalną wagę za kasą. Oczywiście można się spotkać z argumentem, że Pacquiao, Marquez, Alexander, Bradley, Guerrero są lepsi od tych "prawdziwych" półśrednich. Wolałbym jednak, żeby to udowodnili w ringu, bo dostali title shoty za to, że byli mistrzami w niższych kategoriach, a nie za osiągnięcia w półśredniej (poza walkami ze sobą i innymi sztucznymi półśrednimi, jak np. Maidana).

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 12:19 PM
Post: #33
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Alexander przyznał że nie bedzie walki z Floydem. Jego cel to Brook.

175-178 półśrednia? Bez JAJ ! Qullin przy takim wzrośćie w średniej wygląda jak anorektyk.
Nawet ja przy wzroscie 182 nie wyobrażam się w wadze 70kg. Floyd,Manny czy Mosley wyglądają bardzo proporcjonalnie przy swoim wzroscie i wadze.
Super średni Ward ma 182 a w junior średniej czy średniej to ja go nie widze.
Quillin czy Williams to jest wzrostowy ewenement na tą wagę. Ktoś z wzrostem 178 w półśredniej musiał by się potężnie odwadniać przed walkami a co za tym idzie ? póżniejsza huśtawka wagi takim przykładem jest Guilermo Jones.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 02:02 PM
Post: #34
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Waga boksera zależy od budowy i dlatego w jednej wadze spotkasz ludzi bardzo różnego wzrostu. W super średniej Andre Ward jest na pewno poniżej przeciętnej. Froch ma 185, Bute 187, a Oosthuizen aż 193 cm.

W średniej Quillin ze wzrostem 180 cm jest przeciętny. Andy Lee ma 187 cm, a Gilberto Ramirez Sanchez 189 cm.

W półśredniej Mike Jones ma 183 cm, wreszcie w lekkiej Burns, Vasquez i DeMarco mają po 178 cm. Broner ze wzrostem 170 cm i dość przeciętną budową ciała na pewno za wiele zbijać wagi nie musi. Ponieważ waga nieco rośnie z wiekiem, to oceniam, że około 30. jego naturalna waga sięgnie limitu junior półśredniej. Jeżeli wcześniej zmieni wagę, to z przyczyn natury materialnej, a nie fizjologicznej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 02:34 PM
Post: #35
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Może celem Bronera to 17 dzieci. Dlaczego? Ponieważ jest 17 kategorii w boksie, Bronerzy Jr'owie chcą zwojować wszystkie wagi, od słomkowej do ciężkiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 02:38 PM
Post: #36
Bug RE: Adrien Broner - Gavin Rees
(18-02-2013 02:34 PM)CCConeser napisał(a):  Może celem Bronera to 17 dzieci. Dlaczego? Ponieważ jest 17 kategorii w boksie, Bronerzy Jr'owie chcą zwojować wszystkie wagi, od słomkowej do ciężkiej.
A jego ojciec z powodzeniem mógłby startować w sumo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 07:26 PM
Post: #37
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Nie wiem czy zwróciliście uwagę,ale w 134 funtach czołówka ma chyba nawet lepsze warunki fizycznie niż czołówka 140 funtów.Dziwne trochę.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2013, 10:55 PM
Post: #38
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Broner to taki "Jablonex" Mayweathera
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości