Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner - Gavin Rees
17-02-2013, 12:56 AM
Post: #11
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Ja jestem.
Jak myślisz, Broner jest na dopingu?

Ktoś kiedyś powiedział, że wszyscy na topie są, nie przypadkiem Ty?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 01:38 AM
Post: #12
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Jak wszystkich posądza o doping to chyba sam jest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 01:52 AM
Post: #13
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Ok, rozumiem, że to nie Ty.

Jakie więc masz na ten temat zdanie?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 01:56 AM
Post: #14
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
nie wszyscy śpią, ja bardzo czekam na tą walkę. oglądałem tego Reesa i to całkiem ciekawy gośc, zdaje się miec charakter i trochę polotu w swoim boksowaniu, ciekawych pomysłów na akcje i taktykę. bije seriami z doskoku, nawet szybki. takze ciekawe czy Broner bocznym ustawieniem i kontrami zniweluje te atuty. Napewno po tej walce wiecej sie dowiem o Bronerze niż po DeMarco. DeMarco za mało i za wolno myślał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 06:22 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 06:25 AM przez RoyJonesJr.)
Post: #15
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Ale ten czarnuch mi imponuje.. poezja..
Świetny kncodwon w 4 rundzie po kapitalnym prawym podbródku Bronera.
W rundzie drugiej i zapoznawczej ładnie prezentował się Ress był celniejszy i dużo agresywniejszy lecz od razu było widać że na takei akcja zużywa całą swoją energie a fenomenalny Broner był przez calutki czas spokojny.
Oglądając pierwsze dwie rundy mimo wszystko nie miałem nawet wątpliwości że walka potrwa pełen dystans .
Strasznie szybko zleciała mi ta walka tym bardziej że nudziłem się wczesniej przez 12 rund oglądając Bike. Teraz będzie trzeba czekać następnych pare miechów na kolejną walke Bronera. Podobnie jak z Matthysse.
Mam nadzieje że następnym razem to już będzie walka w której Adrien nie będzie murwoanym faworytem.
Jak dla mnie to ogromny talent.. świetna walka .

[Obrazek: mayweather+2.jpg] [Obrazek: tumblr_m05i76uJFE1qe81wp.jpg]

prawda że podobni ?Smile

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 07:15 AM
Post: #16
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Tak jak pisałem wcześniej, że Rees ulegnie do 5 rundy, to tak właśnie było. Niestety Bika pretendentem, nie skomentuje tego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 12:10 PM
Post: #17
RE: Adrien Broner - Gavin Rees

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 12:20 PM
Post: #18
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Ress zaimponował mi walecznością,wyszedł bez kompleksów i próbował,nawet 2 rundy chyba urwał,ale Bronner to jednak klasa sama w sobie,tylko że w tej walce wyglądał jakby dzieliły ich przynajmniej 2 kategorie wagowe.

Hugo
Moim zdaniem Bronner jak najbardziej pasuje do 140 funtów,wzrost nie najmniejszy w tej wadze(oficjalnie nawet większy niż Lucas),zasięg to tylko Zab i Holt mają większy.Świetna sylwetka i na pewno w dniu walki waży podobnie do Lucasa czy Garcii.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 12:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-02-2013 12:21 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #19
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
HUGO
Właśnie że Broner w planach ma nawet wagę junior średnią, czy będzie w stanie zbić wszystkich po dordze? Nie wiem, choć od momentu walki chodzi mi po głowie właśnie jego z starcie z Matthysse bo do tej z Gamboą raczej nie dojdzie.
Dlaczego nie te rozmiary ? przecież wzrost jest niemalże ten sam a wierząć statystyką Broner od niego centymetr wyższy.
A co kategorii wagowej przecież wielu lekkich bądż super piórkowych z czasem (właśnie jak mówisz około 30tki) startuje w półsredniej czy junior średniej (Mosley,Marquez,Mayweather)
Moim zdaniem Broner ma wszystko by osiągnąć to co chce.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 01:16 PM
Post: #20
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
moim zdaniem z wedrowaniem po kategoriach dla Bronera narazie nie bedzie tak łatwo. tak jak pisałem ciekawił mnie i Rees i dwie pierwsze rundy dawał rade nawet nieźle. najwazniesze ze pokazal ze Bronera można czysto trafic. taki Mayweather idzie w góre ale on przyjmuje 2 czyste ciosy na całą karierę, więc potenjalne zagrozenie jest niskie, a jeśli Broner nie udoskonali obrony w stosunku do stylu ( dużo półdystansu, mniej ruchu na nogach, Mayweather fruwa na nogach dosłownie) to ktoś przetestuje mu szczękę z wyźszych kategorii i może byc cięzko. Bardzo ciekawa sprawa, trzeba czekac na kolejne walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości