Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adrien Broner - Gavin Rees
15-02-2013, 12:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 12:39 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #1
Adrien Broner - Gavin Rees
Już w najbliższą sobotę na ringu w Atlantic City Gavin Rees skrzyżuje rękawice z Amerykaninem Adrienem Bronerem (25-0, 21 KO). Na szali znajdzie się należący do zaledwie 23-letniego czarnoskórego boksera z Cincinnati pas mistrza świata wagi lekkiej federacji WBC, a transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi stacja HBO.

Mimo że starszy o dziewięć lat Rees to były czempion Wielkiej Brytanii, Europy i świata, mało kto oprócz jego obozu, daje mu jakiekolwiek szanse na zwycięstwo z utalentowanym i kreowanym na przyszłego króla list P4P "Problemem".

Broner zadebiutował na ringach zawodowych w 2008 roku. W 2011 po zwycięstwach nad takimi zawodnikami jak Daniel Ponce De Leon (44-4, 35 KO) i Jason Litzau (29-3, 22 KO), "The Problem", mając na koncie 21 zwycięstw, w swoim rodzinnym mieście stanął do walki o wakujący pas mistrza świata WBO dywizji junior lekkiej. Jego rywalem został Argentyńczyk Vicente Martin Rodriguez (36-3-1, 20 KO), którego wschodząca gwiazdeczka znokautowała już w trzeciej rundzie.

Obroniwszy swoje trofeum dwukrotnie Broner, którego idolem jest obecny król P4P Floyd Mayweather Jr, postanowił podbić kolejną kategorię, czyli lekką. Tak oto zdobywający coraz większą popularność, szalenie pewny siebie Amerykanin w listopadzie 2012 roku stanął oko w oko z meksykańskim czempionem federacji WBC, Antonio DeMarco (28-3-1, 21 KO). Liczni krytycy młodszej kopi "Pretty Boya", jak niektórzy nazywają Adriena, mieli nadzieję, że twardziel z Tijuany brutalnie sprowadzi pyszałkowatego młokosa na ziemię. Nic z tego. "The Problem" zdeklasował ówczesnego mistrza i znokautował go w ósmej odsłonie. Po tej demonstracji siły ze strony Amerykanina, 99 procent ekspertów i bukmacherów jest zdania, że podobny los czeka w tę sobotę także Gavina Reesa.

Mieszkający w mieście Newbridge "The Rock" (przydomek Reesa), to zaprawiony w ringowych bojach zawodnik, który kolekcjonowanie tytułów rozpoczął w odwrotnej kolejności niż zazwyczaj. Mistrzem świata wagi junior półśredniej federacji WBA został w lipcu 2007 roku, kiedy to zwyciężył na punkty Francuza Souleymane M’baye (39-4-1, 21 KO). Niestety długo nie nacieszył się swoim triumfem, bo już w pierwszej obronie został zdetronizowany przez Ukraińca Andriya Kotelnika (31-4-1, 13 KO). Następnie w listopadzie 2010 roku sięgnął po pas mistrza Wielkiej Brytanii, nokautując w jedenastej rundzie niepokonanego wówczas rywala z Liverpoolu, Johna Watsona (14-4, 6 KO). Na tronie Starego Kontynentu zasiadł natomiast w czerwcu 2011, odprawiając z kwitkiem również niepokonanego wtedy Irlandczyka Andy'ego Murraya (25-1, 13 KO). Pas EBU obronił trzykrotnie, po raz ostatni występując przed kibicami w lipcu 2012 roku, kiedy to zastopował w dziewiątej odsłonie cenionego na Wyspach Derry'ego Mathewsa (32-8-1, 17 KO).

Czy ten stary ringowy wyga sprawi w Boardwalk Hall sensację i zafunduje Bronerowi pierwszą porażkę w karierze? Cóż, jeżeli by do tego doszło, prawdopodobnie sobotnie starcie przeszło by do historii boksu zawodowego jako "Cud w Atlantic City".

ART. Leszka Czuby-bokser.org

Dziwi mnie że nikt z forum nie zainteresował się najbliższą walką Bronera.

Nie będę ukrywał ale to właśnie jego najchętniej ostatnio obserwuje i wyczekuje jego pojedynków.
Moim zdaniem wyrasta nam przyszły król P4P który za pewne długo tam porządzi bo jak wiadomo jeszcze sporo przed nim.

Nie sądzę by Ress narobił mu kłopotów w najbliższą sobotę. W Gavina nie wierzy kompletnie nikt oprócz jego teamu i rodaków, nawet bukmacherzy nie dają nam zarobić na młodej wschodzącej gwieździe i w sumie to sie nie dziwie bo po listopadowej walce Bronera z twardym De Marco trudno wyobraźić sobie Walijczyka sprawiającego niespodzianke całemu świata i zawód ameryce .
Ja już nie mogę się doczekać sobotniej nocy.. jeżeli ktoś ma to niech podrzuci dobrego streama pod artem.
Ja typuje KO na Ressie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 12:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-02-2013 12:57 PM przez Zioło-Pale-Niebywale.)
Post: #2
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Polsat Sport Extra od 3:00
A linki to różnie chodzą,raz lepiej raz gorzej.
3 Gale,dwie piątkowe i sobotnia
http://boxingguru.eu/

Jutro na pewno się pojawi gala Bronnera.
http://www.firstrow1.eu/sport/boxing-wwe-ufc.html
Tu już jest awizowana,zazwyczaj sporo linków dają.
http://onlinestream.pl/

Niestety nie ma jednego uniwersalnego linka,trzeba posprawdzać,u jednych lepiej śmiga tez,u innych inny.


Co do walki to murowany faworyt to Bronner,ale ja myślę że może być punktowo.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 01:02 PM
Post: #3
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Weź nie gadaj Big Grin za dużo postawiłem na KO.
Ress mimo że w ostatniej rundzie ale jednak poległ przed czasem.
Broner bardzo mocno bije -udowodnił to z twardzielem DeMarco co wczesniej jednak udało sie Edwinowi Walero ale ten to dopiero bił...
1.Broner
2.Gamboa
3.Mathysse

Moja trójka na 2013.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 01:10 PM
Post: #4
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
No Valero to kosił ostro,Bronner też świetny,cios może nie aż tego kalibru ale bardzo solidny,do tego świetna technika.Ale to nie jest mój faworyt na ten rok.
Matthysse,Angel Garcia i Thurman,(myślę że może zrobić coś wielkiego,tylko nie wiem czy już w tym roku)

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 01:20 PM
Post: #5
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Zależy jak Thurman poleci z Zaveckiem.
Garcia narobił szumu.. a Mathysse to sporo ludzi sie ostatnio zainteresowało.
ogólnie 2013 zapowiada się świetnie.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-02-2013, 01:30 PM
Post: #6
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Zaveck to będzie dobry test dla Keitha,zobaczymy co z tego wyniknie.
Gamboa-A.Garcia i Matthysse-D.Garcia to moje walki mażeń na ten rok.
Jeszcze "wpadł mi w oko" Leo Santa Cruz,świetny wojownik,mam nadzieję że się z kimś ustawi na fajną walkę,np. z Maresem.Jeszcze Nonito-Rigo.
Jest za co trzymać kciuki.te starcia to sól boksu,ja już dawno przełożyłem niskie wagi ponad ciężką,tam jest prawdziwa akcja w ringu.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 11:38 AM
Post: #7
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
http://www.youtube.com/watch?v=SQF5p1mmA...embedded#!

Panowie sie zważyli. Broner zdaje sie być o kategorie większy. Napił sie sprite,pośmiał się..

Ale ten Ress to krasnal.. te dupeczki to do niego od dwie głowy większe..
Jak przeszedł koło tego murzyna 1:10 jak schodził z wagi to wyglądał jak jego syn..

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 01:39 PM
Post: #8
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Czemu nie używasz przecinków? Obejrzę również pokedynek: Sjekloca - Bika, który również został włączony do PLS. A o Bronerze, to myślę, że skończy Reesa w 5 rund.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2013, 03:25 PM
Post: #9
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Dysmózgia czy dysleksja Tongue
nie pamiętam dokładnej nazwy. Ważne że nie robie ortów.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2013, 12:35 AM
Post: #10
RE: Adrien Broner - Gavin Rees
Niedługo walka Bronera a tu wszyscy już śpią.
Cisza na forum jak makiem zasiał
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości