Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
25-12-2012, 06:06 PM
Post: #11
Bug RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
(25-12-2012 05:35 PM)Pakman napisał(a):  Władek w tym roku stoczył 3 walki: Mormeck, Thompson, Wach. Donaire jeszcze więcej, bo 4: Vazquez jr, Mathebula, Nishioka, Arce.
Są tacy co walczą częściej. Chociażby Adamek nieraz miał 4 walki na rok. Parę lat na wyższych obrotach to żadna sztuka. Trudniej utrzymać taki ciąg przez 10 lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2013, 07:47 PM
Post: #12
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Na gali ma również dojść do starcia o prymat w kategorii junior średniej pomiędzy Saulem Alvarezem oraz Austinem Troutem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-01-2013, 10:06 PM
Post: #13
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Trout - Alvarez - cieeeekawe
zresztą Floyd z Duchem tez, ciekawe jaką taktykę miałby Duch na Floyda przygotowaną, sprawdził sie juz jako klasyczny bokser,
swarmer, inteligentny gośc o wielkiej skali bokserskiego wyrazu, ciekawa walka sie kroi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-01-2013, 09:00 PM
Post: #14
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Guerrero to ostatni mistrz 4 dywizji z dobrą ofensywą i hartem ducha, obecny Floyd nie będzie miał spaceru po roku przerwy i przygodą za kratkami.

Gdyby Floyd wygrał to walka z Alvarezem byłaby wielkim hitem, ale dyspozycja Moneya to jest teraz nie wiadoma. Wiecznie swojego epickiego rekordu nie utrzyma na tym poziomie, a lata lecą.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-01-2013, 10:31 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-01-2013 10:33 PM przez Krzych.)
Post: #15
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Walka Floyda z Pacquiao przestała już być walką stulecia gry Pacman przegrał trzecią walkę z Marquezem.

A co do Floyd-Guerrero. Ja nie widzę Roberta w tej walce ale różnie może się zdarzyć. Nie raz mnie zaskakiwał. Tym razem na pewno nie zaskoczy wygraną ale może chociaż dobrą postawą

Do tego dochodzi przerwa Floyda i to więzienie. Jeżeli kiedyś będzie dobry moment na pokonanie Floyda to teraz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-01-2013, 04:27 AM
Post: #16
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
[A co do Floyd-Guerrero. Ja nie widzę Roberta w tej walce ale różnie może się zdarzyć. Nie raz mnie zaskakiwał. Tym razem na pewno nie zaskoczy wygraną ale może chociaż dobrą postawą

Do tego dochodzi przerwa Floyda i to więzienie. Jeżeli kiedyś będzie dobry moment na pokonanie Floyda to teraz
[/quote]

Heheheh walka bedzie do jednej mordy 120-108 dla Floyda albo wczesniejsze KO .

Naprawde ludzie o czym my gadamy .... kilka klas roznicy ..... Sam nie wiem czemu ta walke wzial ... tlumaczenie ze pod Paquiao bo mankut i tak dalej do mnie nie docieraja bo Paquiao jest skonczony ... nawet jak wygra 5 walke z Marquezem ....

Jedyna osoba ktora mogla by Floydowi zagrozic jest Rudzielec .... moglby go sila fizyczna stlamsic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 07:09 PM
Post: #17
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
As of right now I don’t know who I’m fighting on May 4th. Me fighting Robert Guerrero is just a rumor. Napisał Floyd na facebooku.

Na tę chwilę nie wiem z kim będę walczył 4 maja. Kandydatura Roberta Guerrero to tylko jakieś plotki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 08:43 PM
Post: #18
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Właśnie przed chwilą to przeczytałem na głównym ale Coneser mnie wyprzedził.

"- Na tę chwilę nie wiem z kim będę walczył 4 maja. Pojedynek z Guerrero to plotka - napisał 35-letni Mayweather. W gronie potencjalnych rywali Floyda wymienia się także mistrza świata WBC dywizji junior średniej - Saula Alvareza (41-0-1, 30 KO)."

Tyle czasu sie wahałem czy wrzucić tu ten temat. Nikt nic nie dementował ,boxrec potwierdził a tu nagle Floyd mówi o plotkach.
Ale to świetnie ! być może powalczy z Alvarezem ! Walka obu jest wręcz potrzebna .Jeżeli przewaga fizyczna Canelo nie będzie wręcz miażdżąca to Floyd z łatwoscią go wypyka.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 08:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-01-2013 08:52 PM przez CCConeser.)
Post: #19
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Dla mnie to Floyd zdobyłby mistrzostwo w średniej i super średniej. Geale to najłatwiejszy dla niego rywal w wadze średniej. W super średniej Abraham też nie dałby rady.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-01-2013, 09:07 PM
Post: #20
RE: Floyd Mayweather Jr. - Robert Guerrero (2013-05-04 )
Już nie przesadzaj .. gdzie typowy półśredni do wagi która podchodzi pod "ciężkie"
Byłby za wolny i za mały.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości