Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Avarez-Trout Trailer
19-01-2013, 02:39 PM
Post: #1
Avarez-Trout Trailer
Jest duże prawdopodobieństwo, że w kolejnej walce ''Canelo'' zmierzy się z pogromcą Miguela Cotto Austinem Troutem. Początkowo Alvarez miał walczyć z tym pierwszy, ale sprawy pokrzyżowała niespodziewana przegrana Cotto z Troutem. Walka miała by się odbyć w maju na gali, na której wystąpi sam Floyd Mayweather, który zmierzyć ma się z Robertem Guerrero. Niżej przedstawiam Wam moje promo tej walki. Komentarze mile widziane (nawet te nie miłe, ale konstruktywne)



Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 04:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 04:06 PM przez Jerome.)
Post: #2
RE: Avarez-Trout Trailer
Nie wiem czemu ale dla mnie wygrana Trouta nie była niespodzianką.

To by była fajna walka. Szacunek dla Trouta, że niczym Tyson chce iść za ciosem i czyścić kategorię unifikując tytuły. Dobrze, że Canelo zawalczy wreszcie z kimś godnym i do tego jego rozmiarów. Faworytem niestety jest rudy ale kibicować będę Austinowi.

Oby doszło do tej walki. Było by super.
Hopkins v Cloud
Czekam na to promo. Ta walka to przynajmniej pewniak.

W ogóle to świetne promo Canelo v Trout! Zapomniałem dodać.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 05:54 PM
Post: #3
RE: Avarez-Trout Trailer
Faworytem Alvarez? chyba tylko ty tak uważasz Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 06:15 PM
Post: #4
RE: Avarez-Trout Trailer
@CCConeser
Nie, nie tylko on. Ja także stawiałbym w takim pojedynku Alvareza za faworyta Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 08:32 PM
Post: #5
RE: Avarez-Trout Trailer
Trout go pokona bez większych problemów, ale tej walki nie będzie bo za duże rezyko dla Alvareza ten bokser to jeszcze większy oszust niż Chavez.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 08:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-01-2013 08:42 PM przez Szakal.)
Post: #6
RE: Avarez-Trout Trailer
@BESTIA
No dokładnie. Ten pogardzany i uważany przez wielu za beztalencie Chavez w obronach swojego pasa przynajmniej mierzył się z czołówką (Rubio oraz Lee) i koniec końców walczył z Martinezem, a Alvarez obija półśrednich albo i junior półśrednich (Josesito). "Canelo" zmierzy się z kimś poważnym tylko wtedy, gdy będzie mógł zarobić wielkie pieniądze (np. podczas walki z Mayweatherem), w innym wypadku będzie nadal obijał bokserów albo wypalonych, albo z niższych wag. I pomyśleć, że teraz pod uwagę jako jego rywala bierze się Cotto... Żenada.

@AdamekFightPL
Dobra robota, z przyjemnością obejrzałem Twoją produkcję.
-------
[EDIT]Mimo wszystko nie do końca zgodzę się z @BESTIĄ, że Julio jest oszustem, ale pod ogólnym sensem jego posta jak najbardziej się podpisuję.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 08:46 PM
Post: #7
RE: Avarez-Trout Trailer
Może trochę przesadziłem co do Chaveza lepiej można to nazwać przekrętem(Chodzi mi o wagę).Alvarez nie dość że walczy ciągle z leszczami to z wagą jeszcze kombinuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 08:49 PM
Post: #8
RE: Avarez-Trout Trailer
(19-01-2013 08:46 PM)BESTIA napisał(a):  Może trochę przesadziłem co do Chaveza lepiej można to nazwać przekrętem(Chodzi mi o wagę).Alvarez nie dość że walczy ciągle z leszczami to z wagą jeszcze kombinuje.
I znowu się zgadzam ;] Obaj kombinują z wagą (absolutnie tego nie pochwalam w przypadku Julio), ale nie wiedzieć czemu, tylko Chavezowi się to wypomina. W sumie to chciałbym, że obaj kiedyś spotkali się w ringu, byłaby świetna walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 09:59 PM
Post: #9
RE: Avarez-Trout Trailer
Fakt Canelo bije leszczy. Ale są dwa argumenty a wlasciwe trzy mówiące o tym dlaczego.
Cynamom miał mierzyć sie ze zwycięscą walki Ortiz - Lopez. Gdzie murowanym faworytem był pogromca Berto i za razem dający wyrównaną walke z Floydem Victor. Kto by pomyslal ze jakis Lopez polamie szczene Vicotrowi. I to wlasnie Joesito dostal walke a przebieg wszystkim znany.
Pozniej z kolei dla bardzo dobrego nazwiska w rekordzie mial zmierzyc sie ze zwycięzcą walki Cotto-Trout gdzie znowu odpadl faworyt i to "powazniejsze" nazwisko. Ale mimo to z Troutem.. hmm. pewnie by przegrał ale porażka z tym nazwiskiem po prostu mu sie nie "oplaca"
W dodatku był gotowy na Floyda ktory woal wybrac lżejszego Guerrero. a w obecnej chwili Floyd,Trout i ew. Chavez to jedyne opcje dla Alvareza.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2013, 06:28 PM
Post: #10
RE: Avarez-Trout Trailer
Panowie,mnie też boli to że Canelo walczył do tej pory z kim walczył,ale nie zapominajmy że trzech solidnych zawodników z różnych przyczyn mu wypadło,a nie byli to leszcze(Williams.Kirkland i niby mniejszy ale niezły Ortiz),miał walczyć ze świetnym przecież Cotto ,także ja mu kapkę odpuściłem.Walka z Troutem byłaby świetna i myślę że jednak do niej dojdzie.Obu lubię,styl Rudziaka bardzo mnie pasuje,do tego nie jest jakimś wielkim skandalistą,no może po za trzaśnięciem Solisa,wydaje się iż mimo młodego wieku wie czego chce,Trout z kolei podoba mnie się bo po niewątpliwie walce życia jak na razie nie kwęka na prawo i lewo jaki to z niego nie kozak,wydaj się dość skromny,a w ringu świetny technicznie.Dla mnie 55-45 dla Canelo.

Co do Filmiku to fajnie zrobiony,muza całkiem spoko,ale niestety od gdzieś 1:20 trochę siada,no ale cóż,taki kawałek.Ogólnie Fajnie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości