Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołowkin vs Rosado
19-01-2013, 01:44 PM
Post: #21
RE: Gołowkin vs Rosado
(19-01-2013 01:36 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @Szakal
Jasne, że miałby szanse. Proksa ma szansę z takimi zawodnikami jak Sturm,Barker,Macklin,Dzindziruk,Rubio, ale w moim odczuciu z takimi zawodnikami jak Zbik,Chavez Jr, Martinez, Golowkin Proksa nie ma co do ringu wychodzić... chyba, że po wypłatę.
Moment. To Proksa ma szansę ze Sturmem i Barkerem, ale z drugiej strony poddajesz to w poprzednich postach w wątpliwość? ;]
A co do tych, którzy mogą go pokonać to niemal w całości się zgadzam. Niemal, bo Zbik według mnie jest słabszym pięściarzem niż Sturm. Gdyby doszło do walki Proksa - Zbik i Polak byłby przygotowany na sto procenet, to stawiałbym na niego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 02:35 PM
Post: #22
RE: Gołowkin vs Rosado
@Szakal
Wcześniej pisałem odnośnie jego walki rewanżowej z Golowkinem, że gdyby taka walka się odbyła to nic więcej niż poprzednio Proksa by w niej nie ugrał, Golowkin by go zdeklasował i znokautował. Co do Zbika to gość dał na prawdę trudną walkę Chavezowi, niektórzy nawet mówią, że w tamtym pojedynku to Zbik był lepszy. Dlaczego więc uważasz, że Zbik jest słabszy od Sturma.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 03:36 PM
Post: #23
RE: Gołowkin vs Rosado
@AdamekFightPL

Sturm zrobił rok temu z twarzy Zbika pepperoni i zastopował go w 9 rundzie. Sebastian to zawodnik poziomu Sylvestra jeśli nie słabszy.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 04:15 PM
Post: #24
RE: Gołowkin vs Rosado
@Pakman
Zbik, który tak dzielnie walczył z Chavezem Jr ma być słabszy od tego drewniaka Sylvestra? nie przesadzasz trochę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 05:02 PM
Post: #25
RE: Gołowkin vs Rosado
@AdamekFightPL
Czemu uważam Sturma za lepszego od Zbika? Obejrzyj walkę pomiędzy nimi, to poznasz odpowiedź.


Ps. Panowie, ale walnęliśmy off-topic... Od Gołowkin - Rosado przez Gołowkin - Proksa i samego Proksę do tego, czy Sturm jest lepszy od Zbika... ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 05:02 PM
Post: #26
RE: Gołowkin vs Rosado
No pamiętam tą walkę z Chavezem. Fajnie zawalczył. Miał swój dzień. Punktowałem 115-113 dla Chaveza i byłem naprawdę pod wrażeniem formy Niemca. Jak się potem okazało był to jednorazowy wystrzał. Sylvester drewno, ale nie musi to od razu oznaczać, że jest słaby. Na tytuł mistrzowski wg mnie nie zasłużył, ale w przekroju całej kariery osiągnął więcej od Zbika i pokonał lepszych pięściarzy takich jak Asikainen czy Castillejo. Dał też całkiem niezłą walkę z Gealem.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 05:26 PM
Post: #27
RE: Gołowkin vs Rosado
jesli Gołowkin w ładnym stylu upora sie z Rosado znaczy ze jest gotowy na walki na topie
licze ze Rosado cos dobrego pokaze, ma ładną serię zwiastującą boksera wysokiej klasy (ale ponizej topu)
w kazdym razie to najpowazniejszy test Gołowkina jak dotąd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-01-2013, 06:46 PM
Post: #28
RE: Gołowkin vs Rosado
O w mordę, ale off top. Aż dziwne, że ani Bestia ani Maynard jeszcze nie interweniowali.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-01-2013, 05:46 AM
Post: #29
RE: Gołowkin vs Rosado
Tak, jak sądziłem Gołowkin boksował z Rosado zupełnie inaczej, niż z Proksą. Pokazał kolejny raz, że potrafi dostosować styl do przeciwnika. Rosado walczył ambitnie i zademonstrował całkiem dobry boks, ale ustępował Gołowkinowi we wszystkich elementach. Jego miejsce jest jednak w junior średniej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-01-2013, 09:49 AM
Post: #30
RE: Gołowkin vs Rosado
Rosado dał Gołowkinowi zaskakująco dobrą (przynajmniej dla mnie) walk. Co prawda był zdecydowanie słabszy od Kazacha, ale zademonstrował niesamowitą ambicję i serce do walki. Świetnie mi się oglądało ten pojedynek, nawet pomimo dominacji "GGG". Brawa dla Rosado za determinację, ale @Hugo ma rację - Gabriel powinien wrócić do junior średniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości