Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
07-07-2013, 10:53 AM
Post: #131
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@BMH
Moim zdaniem powiedzenie publicznie, że ktoś komuś zwalił konia jest dużo gorsze niż oskarżenie o strzelanie z ucha. Poza tym nie wierzysz w to, że Zimnoch jest konfidentem, ale w to, że Szpilka walił konia koledze z kadry już tak? nie jest to zbyt obiektywna ocena sytuacji. Co do riposty Artura na FB napisałem to już w temacie Szpilka-Mollo II, ale napiszę jeszcze raz. Cyt: '' To co dla mnie teraz najważniejsze i nikt ani nic mnie nie wyprowadzi z równowagi...16.08 CHICAGO=MIKE MOLLO=WOJNA!! ''
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 11:03 AM
Post: #132
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Słabe to było z tym koniemTongue Po walce na PBN 2, po walce z Trzcińskim, Zimnoch wręcz znokautował Szpilkę, przycinając mu, ale go nie obrażając. Teraz zniżył się do poziomu jeszcze niższego niż Szpilka. Szkoda, bo wydawało się, że to inteligentny facet. Tym razem to Szpilka pokazał klasęTongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 11:58 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 11:59 AM przez BMH.)
Post: #133
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(07-07-2013 10:53 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Moim zdaniem powiedzenie publicznie, że ktoś komuś zwalił konia jest dużo gorsze niż oskarżenie o strzelanie z ucha.

Chyba w Twoich kregach... w moich ublizenie od frajera, to jest samo dno dna. Zreszta Zimnoch nigdzie nie powiedzial, ze Szpilka komus zwali konia, tylko ze dla kolegoi zwalil konia... byc moze chodzilo ze sobie zwalil. Beka.Big Grin

(07-07-2013 10:53 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Poza tym nie wierzysz w to, że Zimnoch jest konfidentem, ale w to, że Szpilka walił konia koledze z kadry już tak? nie jest to zbyt obiektywna ocena sytuacji.

Ty mi piszesz o byciu obiektywnym, a przeciez nawet nie umiesz przeczytac jak nalezy tego co pisze ja... masz problem z czytaniem ze zrozumniem, i wytykam Ci to nie pierwszy raz. Angry
Gdzie ja napisalem, ze Zimnoch nie ma nic za uszami? Ja tego nie wiem, tak samo jak nie wiem, czy Szpilka sobie obciagal, bo kolega go prosil. Faktem jest, ze jezeli to prawda, to obaj sa dla mnie skonczeni... nie jako bokserzy, jako ludzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 12:16 PM
Post: #134
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@BMH
W Białostockim slangu ''zwalić dla kogoś konia'' znaczy to samo co ''zwalić komuś konia''.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 12:26 PM
Post: #135
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Szpilka zarzucil Zimnochowi "rozprucie sie", a Zimnoch inne rzeczy, ja zrozumialem ze SOBIE zwalil konia, i takiej wersji sie na dzis dzien trzymam.
Problem polega na tym, ze masz slabo opanowane czytanie ze zrozumieniem, i nie pierwszy raz wmawiasz mi rzeczy, ktorych nigdy nie pisalem. To jest ten bol... na przyszlosc przeczytaj post kilka razy, bo tlumaczenie rzeczy wydawolby sie oczywstych, napisanych czarno na bialym jest mega irytujace.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 12:41 PM
Post: #136
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@BMH
Nie trzymaj się swojej wersji bo prawdziwa jest taka, że zwalił koledze konia na kadrze, tak jak kiedyś Dariusz Snarski Michalczewskiemu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 01:02 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-07-2013 01:04 PM przez BMH.)
Post: #137
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(07-07-2013 12:41 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Nie trzymaj się swojej wersji bo prawdziwa jest taka, że zwalił koledze konia na kadrze, tak jak kiedyś Dariusz Snarski Michalczewskiemu


Ty to napisales, a nie ja... zostaje wiec przy swojej wersji. Big Grin


PS. Swoja droga sprytnie uniaksz przyznana sie do tego, ze zle odbierasz/rozumiesz moje slowo pisane, wmawiajc mi rzeczy ktorych nie pisalem.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 01:07 PM
Post: #138
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@BMH
Ale ja po prostu wyprowadzam Cie z błędu, dlaczego jesteś taki uparty... kurcze wystarczyło poczytać trochę na forum wypowiedzi ludzi chociażby z Białegostoku i nawet podawali przykłady w wywiadzie z Zimnochem kiedy on to ''dla'' używa w wielu innych przypadkach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 01:17 PM
Post: #139
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(07-07-2013 01:07 PM)AdamekFightPL napisał(a):  @BMH
Ale ja po prostu wyprowadzam Cie z błędu, dlaczego jesteś taki uparty... kurcze wystarczyło poczytać trochę na forum wypowiedzi ludzi chociażby z Białegostoku i nawet podawali przykłady w wywiadzie z Zimnochem kiedy on to ''dla'' używa w wielu innych przypadkach.

Wypowiedzi ludzi z Bialegostoku powiadasz... na forum?Big Grin Znasz tych ludzi? O czym my tu w ogole.... Huh

Nie rozmywajmy wiecej juz tematu. Jak wczesniej... "zostaje przy swoim".Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-07-2013, 01:19 PM
Post: #140
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Wiadomo, że konfident to na ulicy, w celi i nigdzie życia nie ma więc Zimnoch chciał się odgryźć. A, że w taki sposób to już inna sprawa.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości