Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
19-01-2013, 03:56 PM
Post: #71
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Zimnoch to tępak. Myślał, że wystraszy Szpilkę elokwentnym gadaniem a ten będzie stał i nie reagował?
Najważniejsze, że bójka to nie jego wina bo przecież on tylko coś tam powiedział do Szpilki :/

Niech Szpila odprawi obu przed czasem i da nam jakąś bójkę z kimś światowym. Oczywiście w ringu. Może Manny Charr?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 04:13 PM
Post: #72
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Szpilka wdaje się w bójki lub przepychanki tylko z zawodnikami, do których nie ma szacunku lub do takich, którzy wdają się w nim w słowne przepychanki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 04:39 PM
Post: #73
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
E tam, pomińmy selekcję. Zimnoch się wycwaniakował i sprowokował łatwego w tym względzie Szpilkę. Dzięki Arturowi więcej ludzi usłyszało o Krzyśku. Nie zmienia to faktu, że szybko o nim zapomną.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 04:41 PM
Post: #74
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(19-01-2013 04:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Szpilka wdaje się w bójki lub przepychanki tylko z zawodnikami, do których nie ma szacunku lub do takich, którzy wdają się w nim w słowne przepychanki.
A istnieje jakikolwiek bokser, do którego Szpilka ma szacunek? ;D

A już w kwestii tej przepychanki na konferencji, to dla mnie to była żenada, mam tylko nadzieję, że obaj będą w ringu tak odważni jak wtedy, bo to może być całkiem interesująca walka.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 10:57 PM
Post: #75
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Szakal
Dobrej "walki" upatrywałbym w kolejnej bójce - tym razem z rękawicami i sędzią. Nie spodziewam się po nich technicznego pięściarstwa. To mi dostarczy Andrew z Saletą. Artur z Krzyśkiem mają tam stoczyć bójkę na wyniszczenie.

Z tym szacunkiem to tak - Artur ma szacunek do Haye'a i braci Klitschko.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 02:12 PM
Post: #76
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Jerome
Ja też nie spodziewam się po Zimnochu i Szpilce (a po nim szczególnie) technicznego boksu. Pisząc o "ciekawym pojedynku" miałem na myśli jakąś małą ringową wojenkę, bo jak wszyscy wiemy Artur wszelaką taktykę często ma po prostu gdzieś i zapewne ruszy na Krzysztofa od pierwszego gongu. Jak ten zareaguje to inna sprawa, choć pewne jest że powinien wymian unikać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 02:22 PM
Post: #77
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Widziałem wczoraj walkę Zimnocha na polsat sport jakas powtorka i...
No i stwierdzam, że szanse ma bardzo marne ten facet. Prawie w ogóle ich niema.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 02:29 PM
Post: #78
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Crumb
Chodzi Ci zapewne o walkę Zimnoch - Ben Nsafoah. Walczyli oni na gali w Bydgoszczy, tej samej, na której Artur walczył z Basilim.

Ja uważam, że Krzysiek szanse ma spore. Jest szybki, lepszy technicznie, w dodatku wydaje się być silny fizycznie. Co do jego ciosu to puncherem on nie jest, ale też potrafi przywalić i co najważniejsze jego obrona jest lepsza od Artura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 04:00 PM
Post: #79
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Tak, dokładnie o tą.
Jest nijaki. Nieporadzi sobie. A szkoda. Jestem pewien, że to będzie łatwa przeprawa dla Artura
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 09:48 PM
Post: #80
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Nie skreślałbym zupełnie Krzysztofa. Moim zdaniem on naprawdę ma szansę pokonać Szpilkę, o ile nie siądzie psychicznie, co jak mi się wydaje już powoli zaczyna się niestety dziać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości