Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
08-01-2013, 08:29 PM
Post: #31
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(08-01-2013 07:51 PM)Crumb napisał(a):  To sa mezczyzni, tak trzymac... To jest nasza natura. TESTOSTERON - od lat decyduje za nas i jaskiniowcy juz bili sie o kobiety i o jedzenie a teraz ludzie bija sie o inne sprawy ale wciaz odpowiada za nas to samo -testosteron.
Niby tak, ale z tego poziomu jaskiniowego też chyba trzeba kiedyś wyrosnąć, prawda?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 08:33 PM
Post: #32
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Jak ktoś jest babą z natury np jak W.Kliczko i podczas oplucia go w twarz stoi i sie oblizuje to jest to jego sprawa ale np ja z miejsca bym komus wlasnie przywalil z bani. Nie ważne jaki bylby to zadownik. Nie dam sobie pluc w twarz. Niech mnie ten ktos posklada w sekunde ale nie bede mial na sumieniu ze mu w zaden sposob nie oddalem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 09:10 PM
Post: #33
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Crumb
Babą bo nie dał się sprowokować Chisorze? musicie odróżnić jakiś zamieszki na konferencjach z zwykłymi chuligańskimi wybrykami... ja sam aniołkiem nie jestem, sam muszę przyznać, że mi się to podobało to całe zajście na konferencji. Ja chce aby Artur startował tak do zawodników z czołówki HW a nie do anonimowych bokserów... wtedy to miałoby swój urok.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 09:11 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-01-2013 09:13 PM przez Jerome.)
Post: #34
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Popieram obie strony. Z poziomu jaskiniowca trzeba wyrosnąć ale mężczyzną trzeba pozostać. Bracia Klitschko to dobry przykład. Jeżeli ktoś mnie policzkuje albo opluwa no to nie ma siły, muszę pokazać że nie jestem obojętny i mi z tym dobrze. Gdyby mnie Tyson w prime opluł na ulicy to nawet ryzykując kalectwo do końca życia natychmiast bym mu oddał. Trzeba mieć swój honor. Jak było ze Szpilką i Zimnochem ciężko powiedzieć bo... Oni sami nie wiedzą dokładnie. I PROSZĘ TEŻ NIE ZWALAĆ WSZYSTKIEGO NA SZPILKĘ BO SAM KRZYSIEK POWIEDZIAŁ NIE JEST PEWNY KTO TO WSZYSTKO SPROWOKOWAŁ. Proszę dopuszczać opcję, że Zimnoch Artura obraził a ten przeszedł do natychmiastowej kontry. Nie usprawiedliwiam go ale też nie osądzam bo mnie tam nie było i apeluję do was o to samo.
Nie wiem kto ale ktoś zaproponował Szpilka v Chisora. Po co? Przecież Dereck Artura zje. Same konferencje rozumiem ale w ringu fajerwerków bym się nie spodziewał.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 10:02 PM
Post: #35
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
tak, ja zaproponowalemSmile Ale za rok-dwa kiedy Szpilka bedzie lepszym bokserem a Dereck nieco gorszym bo widze ze Dereck spoczął na laurach
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 10:30 PM
Post: #36
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Szplika oprócz szybkości, siły i agresji moim zdaniem nie ma nic. Jest dla mnie ciekawym widowiskiem a nie spektaklem.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 12:20 AM
Post: #37
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Pozwolicie ze wypowiem sie z innej beczki czy ta bojka jak i Haye vs Chrisora byly ustawkami,trener Fiodor Lapin przed walka Haya z hellboyem twierdzil wywiadzie ze to byl taki teatrzyk na potrzeby marketingu no ale teraz wczujmy sie w role Derecka po ciezkiej 12 rundowej walce podczas ktorej sporo zebrales na glowe i wiesz ze niebawem wplynie na konto kiklaset tysiecy euro czy tam nawet banka, w glowie ci planowanie misternego planu podczas ktorego to rodak bokser ktorego nie lubisz i wiesz ze ma kowadlo w lapie:

a.sprzeda ci takiego szota butelka ze na chwile stracisz przytomnosc,i ryzkujesz tym sposobem zdrowie oraz oczywiscie cala sportowa kariere.
b.na dokladke lamie twojemu trenerowi szczeke.
analizujac fakty chyba zbyt duze ryzko panowie

a teraz bojka Szpilka vs Zimnoch.Artur conajmniej raz wypowiedzial sie w telewizji ze te takie male starcia na wazeniu roznych piesciarzy to taka gra zeby przyciagnac ludzi ze nieraz widzial jak jeden piesciarz puscil drugiemu oczko i zaczeli sie w kit szarpac no i teraz kto zna Artura ten pewnie zwrocil uwage ze te jego wybryki na wazeniu sa tylko przeciwko piesciarza ktorzy dysponuja sporo gorszymi warunkami fizycznymi od niego tak bylo z Hagianowiczem (niewem jak sie pisze Big Grin) z Owenem Beckiem no i z Marbra przy wejsciu do ringu a np z takim Davidem Saulsberrym Omarem Basile czy Jameelem Artur na wazeniu o dziwo nie rozrabial Smile .Tak wiec wedlug moich obserwacji Szpilka to dosc inteligentny gosciu ktory pewnie nie potrafi rozwiazac trudnego zadania matematycznego i nie posiada jakis glebokich filozoficzny wartosci i przekonan jego inteligencja to bardziej takie wyrachowanie wyczucie potrzeb mediow i dociekliwosc w swiecie boksu.

A wiec wedlug mnie bylo tak Szpilka sobie zalozyl ze przyatakuje troche Zimnocha i zaraz ich rodziela a zainteresowanie walka bedzie konkretne ale niespodziewal sie ze ekipa nie zdazy ich odciagnac i Krzysiek zrewanzuje mu sie ciosem ktory niewiadomo czy bardziej zabolal ego czy jape Artura.

Dlaczego nie podejrzewam Krzysztofa o wspoludzial w planowiu tej awantury?
Otoz wywiadzie na goraco Zimnoch byl strasnie emocjonalnie rozchwiany jakby przerazony badz totalnie zaskoczony przebiegiem spraw,jego emocje byly zbyt realistyczne na gre aktorska.

Szpilka tez zlapal taka spinke ze pomimo tego iz uwazam ze to on mial wczesniej zaplanowane to plan nie poszedl po calkiem po jego mysli i jego nerwy i emocje tez byly prawidziwe.
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 12:28 AM
Post: #38
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Patson
Dobrze wykombinowane Big Grin Muszę to przemyśleć...

Nieźle, pierwszy post i już plus ;]
Zostań z nami, zapowiadasz się na ciekawego rozmówcę Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 12:57 AM
Post: #39
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
szpilka to dla mnie śmiec,psychol i człowiek bez honoru
śmiec bo solidaryzował się z mordercami
psychol bo ma poryty beret i wymaga stałej obserwacji psychiatrycznej
człowiek bez honoru bo rąbał publicznie tyłek swojemu koledze.
Tyson,Foreman i Liston też mieli zaburzenia CHAD ale oni mieli zasady a szpulka ich nie ma więc jest gównem

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2013, 10:55 AM
Post: #40
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Ciekawy choć krótki wywiad z Darkiem Michalczewskim na temat bójki Szpilki.
http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/2...ka-to-kicz

Nie wiem jak wy, ale zgadzam się z nim w 100%.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości