Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
07-01-2013, 07:09 PM
Post: #11
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Ja nie widzę jakoś Zimnocha triumfującego. Artur może i jest w ringu zbyt napalony to jednak umie się bić. Zimnoch zostanie zepchnięty do defensywy i polegnie przed czasem. Jakoś dziwnie jestem o to spokojny. W ogóle to Panowie! Super walka. Dawno już takiego czegoś nie było i od dawna już na takie coś czekamy. Dwóch Polaków w ringu. Śmiało można powiedzieć, że ciężko wskazać lepszego. Nie mogę się doczekać aby się przekonać ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 07:31 PM
Post: #12
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
@Jerome
Ostatnio takie emocje w polskim boksie powodowała walka Adamek-Gołota. Swoją drogą to reakcja Gołoty bezcenna...
http://sport.tvp.pl/inne/sporty-walki/bo...eo/9669762
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 07:40 PM
Post: #13
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Żenujące lekko..
Uwielbiam zamieszki na konferencjach. Nawet założyłem do tego specjalny wątek ale to co nam zaprezentował Szpila było żenujące...
co mu niby zrobił Krzysiu ? powiedział 3 głupie słówka a ten go z bani i szarpanina -obraził się.. za co.. nie sądzę by Zimnoch miał na celu obraze Szpili. wygląda na goscia sympatycznego.
Skoro taki kebab jak Slaussbery czy jak mu tam posłał szpile na dechy to tym bardziej zimnoch może go usadzić na dupe.
Wierze w tego łysolca bo to jest to naprawdę polska nadzieja ale fajnie było by gdyby przegrał teraz a nie później.
Porażka z Zimnochem na znak pokory.
Szarpanina tylko z najlepszymi a nie Zimnochami. proste

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 08:19 PM
Post: #14
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Kurczę, pamiętam jak emocjonowałem się startem Szpilki w turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk w Pekinie. Przegrał wtedy minimalnie z Litwinem Subaciusem 17-18. Jestem pewien, że to mocno się odbiło na jego psychice, ponieważ był uważany za największy talent w polskim boksie amatorskim i niektórzy już wieszali mu nawet medal na szyi. Nigdy jednak nie spodziewałem się, że Artur upadnie tak nisko.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 08:42 PM
Post: #15
Bug RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(07-01-2013 07:40 PM)RoyJonesJr napisał(a):  Wierze w tego łysolca bo to jest to naprawdę polska nadzieja ale fajnie było by gdyby przegrał teraz a nie później.
Porażka z Zimnochem na znak pokory.
Też myślę, że porażka dałaby mu wiele do myślenia, ale jeżeli przegra z Zimnochem, to wątpię aby coś z niego w przyszłości było.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 08:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 08:42 PM przez Adammobp.)
Post: #16
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
[Obrazek: 2zpsfpz.jpg]

[Obrazek: 69066424.jpg]

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 10:10 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 10:11 PM przez Jerome.)
Post: #17
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Narwany chłopak ale za to go lubię. Fajnie się czasem wypowiada, ożywia ten polski boks. Jest agresywny w ringu, nieustępliwy ale jeszcze nieoszlifowany. W sumie nie wierzę aby Szpilka przy ogromie sumiennej pracy zbliżyłby się umiejętnościami na szczyt. Ten rzucany lewy sierp już mu tak zostanie. Jako człowiek nie identyfikuję się z nim za bardzo. Jest pewny siebie - fajnie ale momentami ociera się to o żenadę. Kibicuję mu jednak bardzo mocno. Chcę aby poskładał Zimnocha i powalczył chociaż z czołówką. Zimnocha nie lubię. Jest nudny, prostacki i bardziej przypomina mi dresa niż Szpilka. Wypowiada się tragicznie, wiecznie niezadowolony. To jak boksuje to samo - nuda. Nie porywa mnie w żadnym aspekcie.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-01-2013, 11:08 PM
Post: #18
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
A ja teraz straciłem resztę jakiegokolwiek szacunku do Szpilki i życzę mu w tym pojedynku porażki, bo tym gadaniem i cwaniakowaniem na to zasłużył. Walczy Polak z Polakiem, więc nikt mnie nie oskarży o antypatriotyczne zachowania.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 08:26 AM
Post: #19
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
Jeszcze nie wiadomo czy do tej walki dojdzie... obaj mogą za ten wybryk stracić licencję bokserską...

@Jerome
Podoba Ci się takie chamskie zachowanie typowego dresiarza pod sklepem? jeżeli coś takiego Ci się podoba to gratuluje, nie wiem gdzie byłeś wychowywany. Jeszcze ta bijatyka - ok, ale to co Szpilka wykrzykiwał zaraz po to już była przesada. Ja rozumiem emocje, adrenalina itd, ale bez przesady. Nawet Chisora tak do Hayea nie krzyczał Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-01-2013, 10:19 AM
Post: #20
RE: Szpilka-Zimnoch czyli polskie Haye-Chisora.
(08-01-2013 08:26 AM)AdamekFightPL napisał(a):  Jeszcze nie wiadomo czy do tej walki dojdzie... obaj mogą za ten wybryk stracić licencję bokserską...

@Jerome
Podoba Ci się takie chamskie zachowanie typowego dresiarza pod sklepem? jeżeli coś takiego Ci się podoba to gratuluje, nie wiem gdzie byłeś wychowywany. Jeszcze ta bijatyka - ok, ale to co Szpilka wykrzykiwał zaraz po to już była przesada. Ja rozumiem emocje, adrenalina itd, ale bez przesady. Nawet Chisora tak do Hayea nie krzyczał Big Grin

Ty sie synu nikogo wychowania nie czepiaj. Nie wiem skąd Ty sie wziąłeś . Zawsze miałem ci za ogarniętego typa ale jak czytam twoje wypowiedzi to mam wrażenie że przed kompem siedzi 5ciu synów COPA. Tak samo jak Twoja akcja z Crumbem w sierpniu przed walką Adamka z Walkerem. Uspokój sie w końcu !!
Myśle że gdyby adamek zachował się tak jak szpila wczoraj na jakiejś konferencji to byś powiedział że lepszy z niego rozrabiaka niż Bowe.

Szpilka to przygłup. Mówi do dziennikarzy "Nie wiem co on tam powiedział to był odruch" czy to jest normalne?? czy jak sie baba w warzywniaku pyta "Coś jeszcze podać" to on wali ją z bani ? bez przesady.
Nie sądze by im ktoś odebrał licencje i odmówił Polakom walce w Polsce na typowo Polskiej galiSmile 2 szarpnięci 3 wyzwiska.. za to sie nawet nie da stracić licencji. To co zrobili Haye i Chisora to była miazga. Ich powinni nawet za to pozamykać .Big GrinBig Grin

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości