Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reszta walk na Ergo Arenie
16-01-2013, 11:09 PM
Post: #21
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
?
To może być ostatnia szansa zobaczyć w ringu Andrzeja Gołotę. Uważam, że warto.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2013, 12:39 PM
Post: #22
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Cóż, po wycofaniu Szpilki gala i tak prezentuje się nieźle, ale... nie na PPV.
Walki Izu, Łaszczyka, Sulęckiego są dużo powyżej przeciętnego poziomu na galach w PL.Jak dla mnie pojedynek "Szczurka" zapowiada się najciekawiej, możemy mieć małą wojenkę. Oby.
Walki Sęka i Głażewskie to typowe pojedynki dla polskich gal. Cykl pt."Zwyciężyć może tylko jeden". Przy odwołaniu Szpilki jeszcze większa szkoda, że nie doprowadzono do walki Sęka z Głażewskim. Mielibyśmy konkretny produkt, a można dostać co najwyżej wyrób czekoladopodobny. Szkoda.
Zimnoch powiedział, że na 100% będzie walczył, na dystansie nie krótszym niż 8 rund. Kwestią pozostaje kto będzie jego przeciwnikiem. Sporo się mówi, że ewentualnym rywalem Krzysztofa będzie Marcin Rekowski. Podobno znajduje się w treningu, poza tym posiada duże doświadczenie amatorskie. Gdyby zakontraktowano ten pojedynek byłoby nieźle, chociaż to żadne pocieszenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2013, 03:50 PM
Post: #23
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Coś mi się zdaje, że dadzą Zimnochowi Sosnowskiego, który jest w treningu bo przecież przygotowuje się do Prizefightera....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-02-2013, 04:47 PM
Post: #24
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
W chwili obecnej zwycięstwo nad Sosną dałoby Zimnochowi awans do top 30 wagi ciężkiej na świecie. Rywal bardzo wymagający. Dużo bardziej niż Szpilka.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-02-2013, 01:51 PM
Post: #25
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Rywalem Zimnocha będzie Damian Trzciński (4-2, 2ko).
W sumie byłoby ciężko złapać w PL jakiegoś mocniejszego rywala na ostatnią chwilę. Trzcińskiego w akcji nigdy nie widziałem ,ale spodziewam się, że dobrze przygotowany Zimnoch powinien wygrać bez większych problemów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-02-2013, 04:14 PM
Post: #26
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
(06-02-2013 03:50 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Coś mi się zdaje, że dadzą Zimnochowi Sosnowskiego, który jest w treningu bo przecież przygotowuje się do Prizefightera....

Na innym portalu Krzysztof Zbarski napisał, że nie dostał żadnej oferty ze strony Kmity. Z jego wypowiedzi wynikało także, że nie miałby nic przeciwko ewentualnej walce z Zimnochem na PBN2.

Cóż... jeżeli to prawda to Polsat odwalił niezłą kaszanę. Zamiast bardzo ciekawej walki dostanie prawdopodobnie 2,3 rundowego gniota. Coś czuję, że szykuje się grunt pod PPV na galę w Rzeszowie.

Polsat Boning Night 2, przy pierwszej edycji prezentuje się bardzo miernie, do tego te PPV.

Zamiast naprawdę dobrej gali mamy kilka średnich pojedynków, ukoronowanych starciem emerytów za 40zł. Przynajmniej szopkę wokół tej gali mieliśmy za darmo.

Kto wie? W przyszłości PPV na konferencje prasowe Szpilki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-02-2013, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013 05:01 PM przez RoyJonesJr.)
Post: #27
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Ten Trzciński oprócz siły moim nie ma kompletnie nic co mogło by zaskoczyc Zimnocha.
Bije jakoś chaotycznie szczególnie ten dziwny prawy prosty jakby walczył w klatce.
Damian wywodzi sie z K-1 wiec z tego co widzialem przynajmniej nogami nie posłoguje sie tak żle.
Nawet raz dotarł do finału Bigger's Better ale 23ciego przecież nogami sie nie będzie posługiwał.
Zawodnik nieco otłuszczony , przewidywalny i niedoświadczony boksersko , więc najgorętsza walka która wielu ciekawiła bardziej niż ta głowna zamieniła sie w nudny sapport który będzie trzeba przeżyć. A szkoda.. Ja to bym chciał w to miejsce Sonsne.. chociaż Rekowski też by pasowal

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-02-2013, 09:03 PM
Post: #28
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Trzcińskiego kojarzę z gali K-1 na której miałem okazję być. Umiejętności przeciętne, ale za to jacy fani ! Przyjechali za nim z Bydgoszczy z wielkim transparentem i przez całą walkę " Turbo ! Turbo ! ".

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2013, 02:24 PM
Post: #29
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Nawet fajny HL wykonali o nim Smile
Muza z linkina, fajne urywki tylko za dużo nie było co pokazywać.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-02-2013, 02:40 PM
Post: #30
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
A ile wiosenek liczy ten cały Damian? Bo nawet Boxrec tego nie wie.

A to całe PPV to o kant dupy potłuc,W USA to przynajmniej na PPV robią galę z rozmachem,obsada zawsze zajebista,3-4 walki na najwyższym poziomie,a tu...najlepsze odwołali i jeszcze pierdzielą żeby nie zapominać że w walce wieczoru walczy dwóch wielkich bokserów...to chore,to tak jak by zrobić mecz oldboyów i wmówić ludziom że to Liga Mistrzów.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości