Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reszta walk na Ergo Arenie
07-01-2013, 03:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-02-2013 01:54 PM przez redd.)
Post: #1
Reszta walk na Ergo Arenie
Widziałem, że @Pakman wrzucił już pełne zestawienie na forum, ale żeby nie było bałaganu w temacie Gołota vs Saleta postanowiłem stworzyć temat dla reszty walk. Oto one:

Kategoria junior ciężka
Łukasz Rusiewcz - Izu Ugnoh (6 rund)
Ciekawe zestawienie. Ugonoh sprawia wrażenie całkiem utalentowanego i niewątpliwie jest to dla niego pierwszy poważny test. Łukasz jest mega doświadczony i posiada szczękę z tytanu. Faworytem jest Izu, ale nie skreślałbym Rusiewicza. Być może będzie on w stanie wykorzystać słabości i małe doświadczanie przeciwnika? Szanse widzę 60:40 dla Ugonoha, ale spodziewam się ciekawej walki i ewentualne zwycięstwo Łukasza nie będzie dla mnie sensacją.

- Kategoria lekka
Krzysztof Cieślak - Kamil Łaszczyk (10 rund)
Swego czasu Cieślak był mocno promowany, ale jego talent nie przeszedł próby. „Skorpion” ma za sobą kiepski okres i nie jest faworytem tego starcia. Łaszczyk to jeden z ciekawszych prospektów w polskim boksie, ciągle się rozwija i prezentuje całkiem ciekawy boks. Jest niepokonany i dobrze prowadzony. Jeżeli Cieślak wyjdzie dobrze zmotywowany i po mocnych przygotowaniach możemy mieć interesującą walkę.

- Kategoria średnia
Maciej Sulęcki - Robert Świerzbiński (8 rund)
Obydwaj nie mają nokautującego uderzenia i szykuje się pełen dystans. Świerzbińskiego w akcji nie widziałem i z jego rekordu też nie ma czego „wywróżyć”. Sulęcki to przyzwiocie wyszkolony, całkiem szybki bokser, wypadł na plus w walce z doświadczonym Jurijem Nużenką. Zdaje się, że to on jest faworytem pojedynku. Dwójka niepokonanych bokserów, pewnych siebie, więc nie powinno być nudno.

- Kategoria półciężka
Dariusz Sęk - Remigiusz Wóz (8 rund)
Sęk to jeden z ciekawszych polskich prospektów. Ma za sobą kilka wyraźnych zwycięstw nad solidnymi journeymanami i zazwyczaj poniżej pewnego poziomu w swoich walkach nie schodzi. O Wozie nie mam nic do powiedzenia, ma za sobą tylko pięć walk i do tego wyglądającą nieciekawie decyzję nad bumem ze Słowacji. Zapowiada się dosyć jednostronna walka. Jakoś nie wierzę, żeby Wóz okazał się jakimś ukrytym super talentem.

- Kategoria półciężka
Paweł Głażewski - Bartłomiej Grafka (10- rund)
Głażewski to bardzo solidny zawodnik, Grafka to journeyman o niedużym doświadczeniu. Zdecydowanym faworytem jest „Głaz”. Wielka szkoda, że nie dojdzie do walki Głażewskiego z Sękiem. Zamiast walk z cyklu 98:2, dostalibyśmy starcie 50:50.

- Kategoria ciężka
Krzysztof Zimnoch vs Damian Trzciński (??? rund)
Trzciński został zakontraktowany na 2 tygodnie przed walką, Zimnoch od dawna jest w treningu. Jakikolwiek inny wynik niż zwycięstwo Zimnocha będzie niespodzianką.

A was, które starcie najbardziej interesuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 03:33 PM
Post: #2
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Szpilka - Zimnoch.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-01-2013, 03:37 PM
Post: #3
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Izu, Szpila i Andrew. Dla nich tam idę. Zapowiada się świetna gala.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 02:19 PM
Post: #4
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Lepiej wyglądało by : Głażewski - Sęk, Grafka - Wóz. Mógłby w półciężkiej wystąpić też Ceglarek, ale to zbliżony pięściarz do Grafki. Chyba wykupie PPV
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 04:00 PM
Post: #5
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
Zimnoch ośmieszy Szpilkę. Arturek nie ma w tym pojedynku żadnych argumentów.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 04:09 PM
Post: #6
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
@Pakman
Jest szybki, silny, zmotywowany czy to mało? Ludziska, spójrzmy prawdzie w oczy, tak na prawdę to Zimnoch zbyt wymagającym rywalem nie jest. Ani on silny, ani szybki... taki sobie. Na pewno krzywdy Arturowi w ringu nie zrobi, chyba, że ten na maksa się odsłoni i Zimnoch ulokuje jakiś soczysty cios na szczęce Artura.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 05:52 PM
Post: #7
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
@AdamekFightPL

Zimnoch wprawdzie w amatorce, ale pokonał i to wyraźnie Deontaya Wildera, który obecnie jest w szerokiej czołówce HW. Jest od Szpilki lepiej wyszkolony technicznie. Szybkościowo i siłowo też Szpilce nie ustępuje. Siłę ciosu dresa zweryfikował Jameel McCline, który ani razu nie był podłączony. Największa przewaga Krzyśka tkwi jednak w głowie. Jest po prostu bardziej dojrzały. Daję porównanie:






[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 06:00 PM
Post: #8
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
@Pakman
Zgadzam się, że Zimnoch jest dojrzalszy mentalnie. Przecież Szpilka nawet... nie wie (!) jak sam stwierdził, za co zaatakował Krzysztofa. "Bo coś powiedział, nie wiem co" - tylko pogratulować...

Po tej szopce straciłem resztki szacunku do Szpilki (którego i tak miał u mnie bardzo mało). Zachowuje się jak zwykły dresiarz, nie potrafi nad sobą panować, a ponadto i w ringu niczego specjalnego nie pokazuje. Mam wielką, wielką nadzieję, że Zimnoch go ciężko znokautuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 07:10 PM
Post: #9
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
@Szakal

Ja przewiduję, że Zimnoch zastopuje Szpilkę koło 7 rundy po jednostronnym pojedynku, w którym ten drugi kilkakrotnie po furiackim ataku będzie lądował na dechach.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-01-2013, 07:44 PM
Post: #10
RE: Reszta walk na Ergo Arenie
@Pakman
Deontey Wilder walcząc z Zimnochem na ringach amatorskich miał blisko ponad 10 walk. Był świeżakiem. Gdyby Szpila pokonał W.Klitschko debiutujący na ringach amatorskich to też byś używał tego argumentu aby wywyższyć Szpilkę. Kim wtedy był Wilder a kim Krzysiek. Kim teraz jest Wilder a kim jest Krzysiek. Dziś ta walka byłaby do jednej bramki i skończyła by się brutalnie dla Zimnocha.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości