Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odlanier Solis
24-03-2013, 10:58 AM
Post: #171
RE: Odlanier Solis
Walka trwala 12 rund!

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 12:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2013 12:22 PM przez tysiok.)
Post: #172
RE: Odlanier Solis
AdamekFightPL
Dla mnie wogóle zaskoczeniem było to ,że walka miała się niby skończyć po 10 rundach skoro wszędzie gdzie czytałem pisano o 12 rundach .
Na domiar złego boxrec spuścił Solisa o 2 pozycje (a Larsena o 2 w górę)
Zastanawiam się dlaczego Szanowna redakcja nie pisze nic o Czagajewie i Heleniusie

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 07:25 PM
Post: #173
RE: Odlanier Solis
AdamekFightPL
Owszem Solis myślał że to 10 rundówka,Pindera jednak od początku mówił o 12 rudach,potem jednak anonser palnął gafę z tymi 10 i "Gruby" się zakręcił.Ale nie wiem jak mogłeś widzieć werdykt po 10 rundzie,skoro on został ogłoszony po 12??? Może UFO Cię porwało na 2 rundy...

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 07:44 PM
Post: #174
RE: Odlanier Solis
Mi sie wydaje, ze nawet arbiter na poczatku rundy 10tej powiedzial zawodnikom, ze to ostatnia odslona, wiec to nie tak, ze tylko Solis sie zakrecil.Wink

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 07:58 PM
Post: #175
RE: Odlanier Solis
No nie wiem,nie chcę się spierać,ale mi się zdawało że Larsen jest trochę zaskoczony tym że Solis po 10 rundzie idzie przybić z nim "misia".
Zresztą ja tylko nie wiem jak Adamek mógł widzieć werdykt po 10? Nie byłoby problemu jakby napisał że np. "przecież było 10 rund,widziałem koniec walki" ja np. często nawet nie patrzę na oficjalne werdykty i po prostu zmieniam kanał lub idę spać.Wtedy faktycznie można by się kłócić o to ile było rund.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 08:06 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-03-2013 08:06 PM przez BMH.)
Post: #176
RE: Odlanier Solis
Ja sie tez nie chce spierac... w sumie o co?Smile Moze cos zle pamitam(walke widzialem tylko raz-live), ale mam przeblyski, ze na poczatku 10 rundy, sedzia chyba dal do zrozumienia, ze to ostatnie starcie. Jezeli tak nie bylo, to sorry.Tongue
Wracajac do walki, to przez kilka pierwszych rund Solis, a konkretnie jego boks nawet mi sie podobal, jednak ogolna motorynka, i to co widzialem w rundach koncowych, dobitnie pokazuje, ze nie byl to dobrze dysponowany zawodnik. Cala kariera Kubanczyka, to swego rodzaju paradoks, bo walka gdzie wygladal/walczyl zdecydowanie najlepiej, to pojedynek o pas.. przegrany pojedynek. Reszta walk Solisa, to wyrazna olewka rywali... jak nie rekordy nadwagi, to slaba kondycha itp. itd... wszystkie te walki Odlanier wygral, choc przeciez nie walczyl z kelnerami.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-03-2013, 09:26 PM
Post: #177
RE: Odlanier Solis
Pewnie oglądałem 12 rund. Wiem, że widziałem werdykt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:15 AM
Post: #178
RE: Odlanier Solis
http://www.fightingclub.pl/2013/03/25/ja...dia-boksu/

Panie Januszu, radzę obejrzeć tą walkę jeszcze raz .

Słuszny komentarz użytkownika Like Ruddock did...
"Aha, walczący słabo i wygrywający dzięki sędziom Adamek to „zwycięzca, którego się nie sądzi” a Solis dający przeciętną, ale uczciwie wygraną walkę to „parodia boksu”.
Janusz, tracisz."

[Obrazek: 1c9c082c5f9efc8f2.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 09:09 AM
Post: #179
RE: Odlanier Solis
Zarówno Pindera jak i tym bardziej PG to właściwie rzecznicy Adamka, po prostu osobiste uczucia biorą górę nad obiektywizmem.

Co do walki - announcer powiedział przed dziesiątą, że to ostatnia runda, sędzia ringowy też tak myślał, Solis to samo. Zdecydowany sprzeciw ze strony Larsena spowodował po tej 10 rundzie, że były 2 więcej. Szczerze powiem, nie dowierzałem oczom - myślałem, że te 126 kilo Norwega padnie ze zmęczenia w połowie walki, a ten jeszcze zabiegał o te dwie należne rundy.
Gorsze jaja były niestety w walce Botha-Williams, gdzie nagle zmieniono walkę na 10 rundową (też w walce o tytuł international!), przez co rugbysta uniknął nokautu. Tam były dobre tłumaczenia, że niby czas transmisji się kończył (w PPV za 39,99$!), gdzie prawie wszystkie przedwalki kończyły się w PIERWSZEJ rundzie Big Grin

PS Like a Ruddock did... to nikt inny jak sławetny Duncan. Facet mądrze pisze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-03-2013, 08:22 PM
Post: #180
RE: Odlanier Solis
To ile w końcu było rund?
Ja walki nie oglądałem. Ktoś uraczy linkiem?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości