Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt !
24-12-2013, 04:46 PM
Post: #21
RE: Wesołych Świąt !
Wesolych świąt.

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2013, 10:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-12-2013 10:36 AM przez szalonyAli.)
Post: #22
RE: Wesołych Świąt !
Wesołych świąt Smile
1) Bokser roku: Tim Bradley
2) Walka roku: Lebiediev -Jones
3) Nokaut roku: Stevenson - Dawson
4) Objawienie roku: Stevenson
5) Rozczarowanie roku: Tomasz Adamek- jedna walka i bez szału w tym roku ,Porażka Bronera ,porażka Barkera z Sturmem , dobór rywali dla Gołowkina
6) Wałek roku: Groves -Froch
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-12-2013, 05:26 PM
Post: #23
RE: Wesołych Świąt !
Też wesołych świąt wszystkim Big Grin

1. Bokser roku - Floyd Mayweather
2. Walka roku - Bradley vs Provodnikov
3. Nokaut roku - Stevenson vs Dawson
4. Objawienie roku - Kowaliew
5. Rozczarowanie roku - Porażki kilku polskich bokserów, które najczęściej odbyły się w bardzo słabym stylu.
6. Wałek roku - Przerwanie walki Groves'a z Frochem.

[Obrazek: 5f40d22b78a02a59cc773776a3cf24c8.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-12-2013, 08:05 PM
Post: #24
RE: Wesołych Świąt !
Nie zajrzałem do tego topiku, o ja offtopowicz ; )


Dla mnie walką roku Bradley - Provodnikov. Za to, że Bradley miał jaja wyjść do półdystansu z Rusłanem, za zwroty akcji i wynik "na styku", który tak naprawdę ważył się do ostatnich chwil : )

Jakbym miał wytypować Rozczarowanie Roku to: Saul Alvarez. Nie tyle, że przegrał z Floydem, tylko że zrobił to w takim żałosnym stylu. Subiektywnie bardzo na niego liczyłem, a w porównaniu z Ortizem czy Guerrero to jest przekoks, a tutaj takie coś...

Bokser Roku: Timothy Bradley - za wygrane z Provodnikovem i Juanem Manuelem Marquezem (zastanawiałem się jeszcze nad Dannym Garcią za wyczyszczenie swojej kategorii wagowej).

Pozytywne Zaskoczenie Roku - zdecydowanie Maidana, który ograł w ładnym stylu Bronera.

Niedosyt Roku - zbyt wcześnie przerwany pojedynek Frocha z Grovesem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2013, 05:34 PM
Post: #25
RE: Wesołych Świąt !
No panowie udanego Sylwestra i szczęśliwego nowego roku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2013, 11:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2013 11:05 PM przez KrychuTMT.)
Post: #26
RE: Wesołych Świąt !
Szczęśliwego Nowego Roku Tongue .

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-01-2014, 09:48 AM
Post: #27
RE: Wesołych Świąt !
noo... ten.. wesołych świąt i prezentów pod choinką.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-01-2014, 10:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2014 10:58 PM przez Krzych.)
Post: #28
RE: Wesołych Świąt !
Dopiero masz święta?Big Grin Heh. Myślałem, że tutaj tylko RSC żyje w swoim świecie. Ale widocznie nie. Na szczęście Ty masz tylko inny kalendarz i nic więcej nie tak jak w przypadku właśnie wspomnianego kolegi, który w tym swoim świecie w każdej dziedzinie jest tym jedynym ekspertemBig Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2014, 08:04 PM
Post: #29
RE: Wesołych Świąt !
Roy pewnie opierał się na kalendarzu majów, a że ten już jakiś czas temu się skończył to stracił poczucie czasu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-04-2014, 09:34 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-04-2014 09:38 AM przez Joker.)
Post: #30
RE: Wesołych Świąt !
Wszystkim życze zdrowych,spokojnych i pogodnych Świąt spędzonych z rodziną.Smacznego jaja,mokrego dingusa i ogólnie by świąteczne żarcie poszło paniom w cycki a chłopakom w bicki Wink
Wesołego Alleluja śle Joker i Mikołaj.
[Obrazek: happy%2Bxmas%2Bjoker%2Bstyle.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości