Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top5 najbrzydszych bokserów
17-12-2012, 08:24 PM
Post: #1
Bug Top5 najbrzydszych bokserów
1 - Nikołaj Wałujew - niekwestionowany lider nie tylko wśród bokserów, ale w ogóle wszystkich ludzi
[Obrazek: 2vmeuzl.jpg]

2 - Denis Lebiediew - powiedzenie "na krzywy ryj" nabiera nowego znaczenia
[Obrazek: 2lve4ht.jpg]

3 - Tomasz Adamek - po prostu paskudna gęba
[Obrazek: 30nj21f.jpg]

4 - James Toney - tak wygląda sportowiec?
[Obrazek: fce4p.jpg]

5 - Kami Łaszczyk - głowa jak żarówka
[Obrazek: mh64xt.jpg]

Macie kolejne propozycje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2012, 08:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 08:48 PM przez BMH.)
Post: #2
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
Co za temat... bardziej na forum dla babek pasuje. Jak chlop ma oceniac "urode" innego chlopa... ?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2012, 09:27 PM
Post: #3
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
BMH ma trochę racji. Choć takie są fakty, że wielu pięściarzy no wygląda jak wygląda.

Ale prawda jest taka, że temat utworzyłeś po to, by specjalnie umieścić tu Adamka, choć Adamek kompletnie tu nie pasuje. Ten temat to prowokacja z twojej strony, pewnie wobec użytkownika Adamek.

No bo jakby nie patrzeć, Adamek przy takim Kosteckim, Szpilce czy Wachu a nawet Gołocie, Najmanie czy Masternaku, wygląda jak model.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2012, 09:28 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 09:30 PM przez Metzger.)
Post: #4
Bug RE: Top5 najbrzydszych bokserów
(17-12-2012 08:48 PM)BMH napisał(a):  Co za temat... bardziej na forum dla babek pasuje. Jak chlop ma oceniac "urode" innego chlopa... ?
Wiedziałem, że ktoś tak napisze. Otóż oceniać wygląd innych facetów może facet, który jest pewien swojej orientacji, natomiast ci co nie są pewni jak ognia będą tego unikać, aby nie być posądzonym o bycie homosiem. Trochę dystansu, ludziki Smile

(17-12-2012 09:27 PM)Adammobp napisał(a):  utworzyłeś po to, by specjalnie umieścić tu Adamka, choć Adamek kompletnie tu nie pasuje. Ten temat to prowokacja z twojej strony, pewnie wobec użytkownika Adamek.
Wcale nie. Serio uważam, że Adamek jest brzydki. Ale jest to subiektywny ranking i każdy może dodać swoje propozycje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2012, 11:34 PM
Post: #5
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
Moja propozycja:
[Obrazek: 4fbfd786e23ec_k2.jpg?1353387295]

Big Grin

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 12:22 PM
Post: #6
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
I weź tu zostań mistrzem świata.
Nadzwyczajne gabaryty,doskonała siła , pasy w kilku kategoriach Big Grin a na forach i tak bedziesz krzywym ryjem Big Grin
temat po choiu fest ;p

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 02:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2012 02:40 PM przez BMH.)
Post: #7
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
(17-12-2012 09:28 PM)Metzger napisał(a):  Otóż oceniać wygląd innych facetów może facet, który jest pewien swojej orientacji, natomiast ci co nie są pewni jak ognia będą tego unikać, aby nie być posądzonym o bycie homosiem.

Po co jakies glupie aluzjeHuhHuh Pewny jestem swojej orientacji... Jednak ocenic "urody" innych chlopow nie bede... no ale co kto lubi, poczytam chetnie co kto ma do powiedzenia.Big Grin

Ps.Brakuje jeszcze tematu-najladniejszy/najprzystojniejszy piesciarz... tak dla rownowagi na forum.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 02:48 PM
Post: #8
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
To załóżSmile

Co do tematu, wasza sprawa. Mnie jakoś ocenianie urody innych mężczyzn nie szokuje i nie obrzydza. Odrzuca mnie natomiast robienie sobie jaj z tego, że ktoś ma niespecjalnie piękną facjatę. Tak więc swoich typów nie podam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 04:30 PM
Post: #9
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
Może lepiej temat : Bokserzy pięknisie/playboye ?
Moje typy:
1 Tommy Morrisson(playboy)-Tak trzaskał gruche że złapał Hiva
2 David Haye(piękniś)-zamiast ostro trenowac to chodził do fryzjera na zaplatanie warkoczyków
3 Floyd (piękniś) -przesadnie dbanie o swój wygląd
4 Ali (piękniś) ponoć nie rozstawał się z lustrem
5 Max Baer (playboy)-lubił towarzystwo pięknych pań ,publicznie pokazywał się nie z jedną lecz z kilkoma ,ogier
6 Oscar de la Hoya (piękniś)

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2012, 05:57 PM
Post: #10
RE: Top5 najbrzydszych bokserów
Metzger

Chciałeś być śmieszny? Nie udało ci się, może pokażesz nam swoją piękną gębę.

Może niektórych to bawi, ale świadczy to o ich dojrzałości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości