Ankieta: Gdzie najdalej może zajść Janik?
lokalne pasy (WBC international) itp.
Mistrzostwo świata(WBC,WBA,IBF,WBO)
Mistrzostwo Europy
Mniejsze mistrzostwa: WBFed, IBO, UE
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz Janik
06-12-2014, 08:30 AM
Post: #21
RE: Łukasz Janik
Hehehe Janik nie pali się do walki z Czakijewem. Jakoś mu się nie dziwię. Wink Ale twierdzi, że w ciągu roku może być na taką walkę gotowy.

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,j...,1060.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 09:38 AM
Post: #22
RE: Łukasz Janik
Gali nie widziałem, ale jeżeli Janik faktycznie męczył się z tym grubaskiem Sanchezem to bardzo źle to o nim świadczy. Pozytywnie trzeba natomiast ocenić wygraną Szeremety, bo Yebes to całkiem solidny pięściarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 11:29 AM
Post: #23
RE: Łukasz Janik
Słabo to wyglądało. Wyczucie dystansu i precyzja na dramatycznym poziomie. Przecież ten pocieszny latynos bez trudu unikał większości ciosów Janika, a ruszał się jak wóz z węglem. Do tego w trzeciej rundzie "Lucky Look" w tarapatach..

Przeciwnik niemal sam wchodził Łukaszowi na ciosy, gdy szedł z ciosem, to kompletnie się odsłaniał, a nogi zostawały metr za nim - przycelować mocnym prawym i byłoby KO. Przeciętny występ po wątpliwym nokaucie. Janik wydaje się jednak ogarniętym, inteligentnym gościem i wie co ma poprawić, fajnie przemawiał po walce.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 12:59 PM
Post: #24
RE: Łukasz Janik
A jak uważacie, realna jest walka z Czakijewem? Czy rok czasu wystarczy Janikowi aby się do niej dobrze przygotować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:13 PM
Post: #25
RE: Łukasz Janik
Wllku, ja tego nie widzę zupełnie. Myślę, że jakby Czakijew zastosował taktykę z walki z Włodarczykiem, Janik powtórzyłby wyczyn Pawła Kołodzieja. Inna sprawa, że Łukasz ma tak, że im lepszy rywal tym lepiej walczy. Więc może na to warto by liczyć w takiej potyczce.
Czy wystarczy rok? Ja myślałem, że ten będzie przełomowy. A jest krok w tył. Dwie walki, dwie fatalne postawy. Inaczej to sobie wyobrażałem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:15 PM
Post: #26
RE: Łukasz Janik
Jeżeli Janik zdobyłby pasek EBU-EU (mistrz Unii Europejskiej), to walka o EBU (mistrzostwo Europy) byłaby na wyciągnięcie ręki. Myślę jednak, że do roku czasu Ruscy wypchają Czakijewa do pojedynku o tytuł, a EBU zostanie wtedy zwakowane. Z Janikiem to jest sprawa dziwna, bo dał niezłą walkę z Afolabim, ale zdarzało mu się też wypadać słabo na tle przeciętnych rywali. To chyba typ zawodnika, który potrzebuje wyzwań, aby odpowiednio się zmotywować do zrobienia formy. Jednak specjalnie nie wierzę w jego pojedynek z Czakijewem, choć w boksie niczego wykluczyć nie można. Na miejscu promotorów budowałbym jego pozycję w rankingu EBU i czekał na wakat po Czakijewie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:37 PM
Post: #27
RE: Łukasz Janik
Niech Janik zawalczy o EBU-EU i czai się na wakat EBU. Z czołówką cruiser go nie widzę, zresztą tak samo jak Masternaka.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 08:04 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-01-2015 08:05 PM przez Krzych.)
Post: #28
RE: Łukasz Janik
Według boxingscene Janik dla Czakijewa. No nieźle, Fonfara-Chavez i Janik-Czakijew zapowiedziane tego samego dnia. Polski boks idzie w dobrym kierunku, szkoda tylko, że nie ma kto tych wszystkich walk wygrywać. Choć w tych dwóch walkach raczej kompromitacji nie będzie.

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2015, 09:50 PM
Post: #29
RE: Łukasz Janik
Wasilewski już zdementował tą informację i powiedział że prowadzone są tylko luźne rozmowy,więc na boxignscene się pośpieszyli,i oficjalnie walki nie będzie,przynajmniej nie w tym terminie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2015, 08:44 PM
Post: #30
RE: Łukasz Janik
Świetna wiadomość,4 kwietnia w Moskwie dojdzie do walki Janika z mistrzem WBA Lebiediewem,który w ostatniej walce sprzątnął Kołodzieja.To on jest faworytem,szczególnie że Janik w ostatnich walkach za dobrze się nie pokazał,jestem jednak pewny że w przypadku tej walki kompromitacji nie będzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości