Ankieta: Gdzie najdalej może zajść Janik?
lokalne pasy (WBC international) itp.
Mistrzostwo świata(WBC,WBA,IBF,WBO)
Mistrzostwo Europy
Mniejsze mistrzostwa: WBFed, IBO, UE
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łukasz Janik
12-11-2014, 09:55 AM
Post: #11
RE: Łukasz Janik
Po paromiesięcznej przerwie na ring powraca jeden z najlepszych polskich pięściarzy boksujących w CW Łukasz Janik.
5 grudnia wystąpi na gali w kopalni Soli w Wieliczce - i to jest dobra informacja. Zła jest jednak taka, iż nie wiadomo kto będzie jego przeciwnikiem.

Po świetnej walce z Afolabim wydawało się, że jego kariera nabierze rozpędu, ale nic z tych rzeczy. Szkoda by marnował czas bo wydaje mi się, że stać go na wiele. Być może jest nawet lepszy niż Głowacki. Mam nadzieję, że po przetarciu w Wieliczce promotorzy załatwią mu jakąś ciekawą walkę bo na to po prostu zasługuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 12:08 AM
Post: #12
RE: Łukasz Janik
To walka o EBU-EU nie wypaliła ?

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2014, 05:29 PM
Post: #13
RE: Łukasz Janik
No właśnie nie wiem, niby został wyznaczony do walki o pas EBU-EU a tu walka w Wieliczce...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 10:49 AM
Post: #14
RE: Łukasz Janik
Podobno ostatecznie rywalem Łukasza w Wieliczce będzie Argentyńczyk Raul Sanchez. Jednak co chwila padają nowe nazwiska, coś tam nawet była wzmianka o Palaciosie, ale temat już nieaktualny.
Janik domaga się Masternaka, ale ten ma w piątek walczyć z Mormeckiem. Ja byłbym ciekawy ich rewanżu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 11:32 AM
Post: #15
RE: Łukasz Janik
Jeśli Janik zaprezentuje w ewentualnej walce z Masternakiem podobną formę jak w pojedynku z Afolabim to ma duże szanse na wygraną. Naprawdę od ich pierwszej walki Janik zrobił całkiem spory postęp, a Masternak cofnął się w rozwoju. Wydaje mi się też, że Łukasz przewyższa Mastera ambicją i sercem do walki. Musi jednak dostawać lepszych rywali, bo od pojedynku z Brytyjczykiem brakuje mu poważnych wyzwań w wymiarze sportowym.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-12-2014, 01:06 PM
Post: #16
RE: Łukasz Janik
Rozmawiałem wczoraj z Michałem Cieślakiem, który ma ciśnienie na walkę z Janikiem, dziś na boxing.pl wrzucę zapis całej rozmowy. Kto wie, może kolejna PBN z walką Janik vs Cieślak?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 09:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-12-2014 09:40 PM przez Wilczekstepowy.)
Post: #17
RE: Łukasz Janik
Dzisiaj też walczy Janik?
___________________________
Tak, widzę że tak z Franco Raulem. Wiecie może o której?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 09:48 PM
Post: #18
RE: Łukasz Janik
Dzisiaj, ale później Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-12-2014, 11:38 PM
Post: #19
RE: Łukasz Janik
Nawet nie oglądam. I tak miałem wątpliwości czy warto, ale po tym jak wydymali Szota odpuściłem zupełnie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-12-2014, 01:43 AM
Post: #20
RE: Łukasz Janik
Bardzo słaba walka Janika. Na półmetku walki miałem remis, a ponadto w trzeciej rundzie Łukasz był na skraju KD. Ani obrony, ani ognia dzisiaj nie było. On chyba potrzebuje wyzwań, bo dwa ostatnie jego pojedynki, z średniakiem i journeymanem, były słabe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości