Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
18-12-2014, 10:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2014 10:25 PM przez CCConeser2.)
Post: #1011
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Autor komentarza: Rollins
Jeżeli zadajesz przeciwnikowi więcej czystych ciosów, to chyba logiczne jest, że sam musisz przyjąć tych ciosów mniej.
Nie da się zadać więcej ciosów niż przeciwnik, ale też przyjąć więcej ciosów niż przeciwnik. "

Ja pierdole. Naprawdę trzeba umieć tak zamieszać w głowie, niczego nie wnosząc.

@BMH
Mam pytanie. Jak bardzo "Rollo" uprzyjemniał ci czas spędzony na boxing.pl Big Grin?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:31 PM
Post: #1012
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Czytaj, a sie przekonasz
http://www.boxing.pl/forum/boks-w-polsce...-film.html

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 11:01 PM
Post: #1013
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: CCConeser3Data: 18-12-2014 22:29:23
Mam nadzieję, że Dirrell zacznie nareszcie walczyć regularnie i wróci do ścisłej czołówki, bo takiemu Abrahamowi powinien zabrać pas. Ciekawe, co pokaże Page Jr, rekord niezły, ale czy coś więcej. Nie widziałem Amerykanina w akcji, ale w ciemno strzelam na Beterbijewa.

Co do walki Stevenson - Sukhotsky
Tak jak każdy stawiam na Kanadyjczyka, ale myślę, że jakieś emocje w tej walce będą. PS. Zwycięzca ma walczyć podobno z Rollinsem, w Tomaszowie Lubelskim. Szkoda, że nikt nie wie, że jest to wycieczka w jedną stronę.
Autor komentarza: TonySopranoData: 18-12-2014 22:36:13
He,nawet nie wiedziałem ze Direll wraca,znaczy on już wrócił wcześniej ale woglę zapomniałem o nim.

Autor komentarza: kapitanbombaData: 18-12-2014 22:44:46
CCConeser3...
... kończąca się dożywociem za morderstwo w pierwszej sekundzie pierwszej rundySad
Autor komentarza: CCConeser3
Data: 18-12-2014 22:52:10

Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 18-12-2014 22:44:46
CCConeser3...
... kończąca się dożywociem za morderstwo w pierwszej sekundzie pierwszej rundySad

@kapitanbomba
o Stevensona jestem spokojny, ale walka z Rollinsem? Tutaj kiepsko widze Kanadyjczyka
Rollins ma pracę nóg jak Zab Judah, cios jak Foreman i obronę jak Mayweather. Myślę, że byłby faworytem betów w stosunku 1/4. Do tego wiesz "Rollo" nie ma trenera a Stevenson ma, to jest ta różnica. Jak mu się coś nie spodoba, to moze powiedziec pierd*** to, bez żadnych konsekwencji.

Rollo widać, że to weteran, bo trudno go sprowokować Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2014, 12:45 AM
Post: #1014
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Pyra90, prezent na swieta.Wink

Autor komentarza: rafalteo
Data: 22-12-2014 21:21:52
Surfujac po sieci wlasnie natknalem sie na pewien "artykul" z forum bokser.org
Rece mi opadly... az musialem zarejestrowac sie i to skomentowac
Spojrzcie sami:
http://www.forum.bokser.org/thread-1921.html

Idiotyczna i calkowicie niezgodna z faktami "analiza" wag poszczegolnych bokserow wagi ciezkiej na przestrzeni wielu lat
Wkleje to jeszcze pod kilkoma co bardziej szumnymi tematami bo ta "analiza" niejakiego "pyry90" zaciemnia przecietnemu poczatkujacemu pasjonatowi boksu kompletnie obraz
A potem sie dziwic na laickie komentarze


Ten sam "autor" pyra90 pewnie wywnioskowalby ze taki wazacy niejednokrotnie 97 kg Wilder tez powinien zmienic wage na nizsza... ano tak... nie ma to jak kompletni laicy biora sie za analizy bokserskie

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2014, 11:35 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014 11:37 AM przez BMH.)
Post: #1015
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: MrAdam
Data: 25-12-2014 19:06:53
Prawdę powiedział Roach, to Floyd sie uważa za najlepszego wiec bez walki z Mannym jego wizerunek ucierpi, nikt nie bedzie pamiętał wygranych z Alavarezem czy Maidana tylko to, ze nie walczył z Pacmanem.

Autor komentarza: rafalteo
Data: 25-12-2014 22:54:49
Floyd Mayweather nigdy nie mal dziedzictwa
tchorze nie maja dziedzictwa
Byl, jest, i na 95% pozostanie do konca swoje zycia smutnym zerem i tchorzem

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2014, 12:41 PM
Post: #1016
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Floyd Mayweather - pewny siebie, showman, człowiek sukcesu, egoista. Za żadne skarby nie będzie lubiany przez typowych Januszy. "Dobry" człowiek to powinen być obowiązkowo altruista, przykładny katolik, skromny... No i w końcu Floyd to nudziarz! A potem ci sami "eksperci" dla których najlepsi bokserzy to Maidana i Prowodnikow nazywają MMA "brutalnym mordobiciem", a boks "szlachetną szermierką na pięści" Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
26-12-2014, 01:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-12-2014 01:51 PM przez BMH.)
Post: #1017
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
"Dempsey unikał Johnsona"



Autor komentarza: rafalteo
Data: 26-12-2014 13:10:00
"Dempsey unikał Johnsona"

Hahahaa dales tutaj popis swojego dyletanctwa xD.
Dempsey ur. 1895, Johson 1878
Widac ze kompletnie nie masz pojecia o historii boksu.


Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Kolego swiat sie na mnie poznal, dzieki ze czegos tam mi zyczysz na 2015- mimo ze troche nietrafnie. Lepiej by bylo gdybys zyczyl mi w 2015 obrony pracy magisterskiej i tytulu magistra matematyki (inż informatyki juz mam)

Jest perelka.


Autor komentarza: rafalteo
Data: 26-12-2014 13:44:42
@Matys90
Chlopcze drogi Ty sie nie bierz za analizy psychologiczne, przeciez sam pamietasz jak sie wyglupiles twierdzac ze Tommy Morrison lub Gamboa mieli/maja silna psychike
Kompletnie boksu i ludzi nie rozumiesz- masz kiepska percepcje
Nawet nie mowiac juz o Twoim "Aliego".
Wiec taka moja refleksja jest abys kolego nie zabieral sie za analize psychologiczna mojej osoby bo to naprawde nie ma sensu- bo o psychologii jak sam widzisz to Ty nie wiesz nic

No ale cos tam sie starasz pisac, cos na tym "forum" Waszym piszesz, mimo ze duzo klasycznego laicyzmu, to niech Ci tam juz bedzie
Wesolych Swiat i udanego Sylwestra chlopcze

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2014, 09:40 PM
Post: #1018
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: BYKZBRONXU2011 Data: 26-12-2014 15:05:18
Znowu go zleje tym bardziej wyrazniej,Broner liczy na wysoką wypłate i wielka balange po walce

O walce Bronera z Maidaną 2 Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 09:55 AM
Post: #1019
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ojciec dobrze pisze.

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 09-01-2015 00:25:08
Dobra koniec wyglupow cos merytorycznie czas sprobowac napisac
ojcu sie wydaje pomysl dobry fonfara i szpilka , kibice nasi potrzebuja w usa nowych bokserow jak adamek odchodzi , ale problem ze szpilka jest taki ze to nie jest ani golota za mlodu ani adamek , i co najwyzej git moze dawac emocje z 3 liga lub emerytami bo jak dostanie kogos powazniejszego to od razu spada jego widowiskowosc patrz(mccline , czy chocby adamek )walki slabiutkie widowiskowo , tak wiec haymon jak zobaczy ze to jednak nie material na zwyciezce ma nadzieje ojciec ze wtedy nie bedzie go prowadzil jak wasyl tylko pokaze mu co to jest prawdziwe wyzwania nie pijany bidenko czy turysta basile .Obawia sie ojciec ze z wielkiej kariery szpilki w usa nic nie bedzie gdyz w ciezkiej on niema papierow na widowiskowego kozaka , zeby przezyc do ostatniego gongu z pierwsza 15 git musi nasladowac adamka z walki arreola , ale tu tez jest problem gdyz ani technicznie nie jest na tym poziomie ani wytrzymalosciowo, tak wiec albo haymon bedzie go wystawial na dobre konfrontacje z innymi swoimi ciezkimi i nic na tym nie straci , bo zwyciezca idzie w gore a przegrany sluzyl bedzie do nabijania rekordu albo git po 1 lub 2 przegranych bedzie gwiazda naszych januszy tam do piwka a walki wieczoru bedzie dawal fonfara

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-01-2015, 05:55 PM
Post: #1020
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: Rollins
Data: 08-01-2015 19:33:01
Niektórzy mówią, że pierwsza walka z Castillo mogła iść w obie strony...
No qrva...W obie strony to druga mogła iść. A gdyby nie ta sprzedajna qrva, Cortez, pewnie byłaby powtórka z pierwszej.


Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości