Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-12-2014, 07:39 PM
Post: #1001
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Cytując Wojtka z WWO
"Ja w różowym swetrze nadal będę mężczyzną
A pizda ze złotą keta nadal jest pizda"

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 07:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2014 08:08 PM przez BMH.)
Post: #1002
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Rollins
Był w tamtym roku jednym z dwóch kandydatów do walki z Floydem, zatwierdzonym przez Floyda.
Mayweather pozwolił łaskawie swoim kibicom wybrać rywala dla siebie (oczywiście tylko z tych dwóch). Kibice wybrali Khana, ten obsrał zbroję i wziął Maidanę. Nic to nie dało, bo i tak dostał w pałę.



Mistrz punktowania walk!Wink

...i do tego polonista.Big Grin Czego go nie ma z nami na forum?


Autor komentarza: Rollins
Data: 17-12-2014 19:42:20
Że tak zapytam, kto to pisał?
Sporo błędów.
Co znaczy "był w ciężkim nokdaunie"?

In przede wszystkim nie "te lanie", a "to lanie", jak już.

No, już mi lepiej :-)

Autor komentarza: Rollins
Bo wie, że teraz, to co najwyżej Thurman mógłby go zabrać do szkoły, a prędzej do krainy wiecznych łowów, a gdy Keith zdobędzie doświadczenie, to Mayweather będzie dawno na emeryturze podcierał dupę swoimi dolarami :-)

PS I fani Mayweathera niech tu nie oponują, bo tak wygląda prawda, i żadne krzyki i piski (niczym Floyd ugryziony przez Maidanę w palce przez rękawicę i w ochronnej szczęce - co jest fizycznie niemożliwe) tu nie pomogą :-)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 08:40 PM
Post: #1003
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
i te groźby za każdym razem. NIECH MI FANI TUTAJ NIC NIE PISZĄ. Ale z tą wycieczką w jedną stronę, to wygrał ... xD
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 08:46 PM
Post: #1004
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ja już tylko czekam na "8 power power punchy z różnych stron i w różnych płaszczyznach" przed walką z Pacquiao, tak jak było przed Alvarezem. Wyjątkowo zabawne to było, szczególnie po walceBig Grin

[Obrazek: VWrnMgK.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 09:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2014 09:34 PM przez BMH.)
Post: #1005
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dobra, otwierac piwa, czy pop corn i czytac znawcow. Haye chyba powinien wygrac z Kliczko, a Floyd przegrac z Maidana. Rollins i Rafalteo niszcza kazdego!!


Autor komentarza: rafalteo
Data: 17-12-2014 13:23:37
Z tego tez powodu pisalem, ze przecietna runda Haye vs Kliczko to bylo okolo 6-9 dla Kliczki w trafionych ciosach, tylko ze ciosy Haye'a to byly ciosy MOCNE. Kliczko jak trafial to byly to jakies musniecia, bo Haye caly czas robil swietne uniki. Jesli podliczymy ciosy mocne x2 zwyczajne to wiadomo kto wygrywal te rundy
Ale sedziowie dali Kliczce rundy za samo to, ze spychal Haye'a do obrony i cofania sie bo ma dluzszy zasieg i ze zadawal wiecej ciosow
Kur.wa to to jest gimnastyka artystyczna czy boks? Tu liczy sie kto kogo BIJE, a nie kto kogo spycha, kto ile zadaje ciosow, itp
Najbardziej tragiczne jest to, ze jakkolwiek dobrze technicznie, lepiej nie zawalczylby 190 cm rywal Kliczki, to i tak nie ma szans aby sedziowie przyznali mu punktowe zwyciestwo nad RoboWładem
Z Mayweatherem jest troche podobnie, tez nie brakuje glabow dla ktorych boks to jakis dziwy rodzaj gimnastyki artystycznej czy lyzwiarstwa figurowego, gdzie ocenia sie "piekno" zadawanych ciosow i finezyjnosc- z takimi komentarzami juz sie spotykalem u obroncow zolwia gdy twierdzili ze wysoko wygral 1 walke z Maidaną xD
W boksie liczy sie kto kogo BIJE, nie liczy sie kto jaka ma skutecznosc, kto jaka ma technike zadawania ciosow, itp- to jest tylko NARZĘDZIE ABY BIĆ, ale nie mozna tego punktowac xD
Co za laicy
I tak wlasnie Maidana wygral 1 walke na punkty i wie to kazdy myslacy, ale tak samo jak z Kliczko tak i tutaj uznano, ze pokonanie na punkty mistrza jest niemozliwe- i jedyne czego moga probowac smialkowie to nokaut. Zenada
Co do jeszcze zolwia- on by sie bardzo mogl zdziwic w walce z Amirem Khanem. Od poczatku bylem za ta walka i pisalem ze Khan ma dzis najwieksze szanse z Mayweatherem- dalej tak twierdze

Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Data: 17-12-2014 12:59:37
Pacquiaoprzede wszystkim alczy czysto.
Mówię o tym teraz, bo jeśli jakimś cudem do walki z Mayweatherem dojdzie, to okaże się, że Manny Pacquiao to brudny bokser, który bije w tył głowy, po jajach, trzyma, gryzie itd.

Ponizsze swiadczy o tym, ze Maidana wygral I walke z Floydem.Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Jest różnica między packami a razami.
To jest właśnie ten problem. Do boksu zaczyna się pchać coraz więcej filozofów - pacyfistów - humanistów i punktują trafienia w dane miejsca, i ich ilość.
Problem polega na tym, że to jest boks. Tutaj liczy się też siła pięści, liczy się też jakość ciosów, ich siła, wymowa.
Jak chcesz, kolego sympatyczny punktować walki bokserskie na zasadzie szermierki (ważne aby trafić w dane miejsce, nie ważne jak mocno itd), to...
zajmij się szermierką.
Jeden z fantazją określił boks "szermierka na pięści", a niektórzy podchwycili i traktują to dosłownie.

A jakby ktos jeszcze nie wiedzial.Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Jeżeli zadajesz przeciwnikowi więcej czystych ciosów, to chyba logiczne jest, że sam musisz przyjąć tych ciosów mniej.
Nie da się zadać więcej ciosów niż przeciwnik, ale też przyjąć więcej ciosów niż przeciwnik.

Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Punktuje sie ciosy trafione- ale rozdziela sie je na ciosy mocne i na ciosy slabe. Te mocne sa punktowane wyzej.
Maidana wygral pierwsze 5-6 rund na mur beton. Potem skradl jeszcze na pewno jedna runde.
Jesli chodzi o ogolne statystyki, to sa bardzo porownywalne, tyle tylko, ze Maidana zadal 800 ciosow, a Floyd 400. Sposrod tych 800 na pewno mozna by znalezc wiecej ktore nie zostaly podliczone jako trafione, a ktore trafione byly, bo to byly ciosy glownie zadawane przy linach, gdzie Floyd nie mial jak zrobic takiego uniku, aby calkowicie uniknac ciosu

Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Maidana zadal az 800 ponad ciosow, ok 200 ponad z nich zostalo mu uznane. Mozna polemizowac czy nie znalazloby sie tam wiecej ciosow ktore nalezy uznac za trafione
Maidana na pewno wygral tam 6 rund- dla mnie nie podlega to cieniu watpliwosci.
Trzeba pamietac o co chodzi w boksie- o to aby BIĆ, a nie o to, aby walczyc w ślicznie czysty sposob i byc czarodziejem boksu jak żółw, czego mu nie ujmuje

Big Grin

Autor komentarza: rafalteo
Data: 17-12-2014 15:16:21
Finezyjnosc boksu w stylu Mayweathera czy Sugar Ray Robinsona to NARZĘDZIE do tego, aby BIĆ rywala. Pierwszy i najwazniejszy cel: BIĆ rywala. O to chodzi w boksie. Pisząc BIĆ mamy na mysli po prostu trafiac, trafiac wiecej od niego, wyrazniej, mocniej, itd.

Dlatego wlasnie pierwsza walke wygral Maidana a nie Mayweather




Link do calosci tej pasjonujacej dyskusji:
http://www.bokser.org/content/2014/12/17.../index.jsp

Rafalteo broni swojej punktacji z walki Floyd Maidana oficjalnymymi statatmi. Po co dyskutowac o danej rundzie, jak moze na szybko rzucic liczbe z compubox i wszystko jest czarno na bialym. Sander dlaczego Rafalteo nie dostal jeszcze tu zaproszenia?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 09:52 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2014 09:53 PM przez Sander.)
Post: #1006
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Ale trzeba być debilem żeby dzień w dzień siedzieć na orgu i przekonywać świat o tym jaki to Floyd jest słaby, przereklamowany itd.

Oni nie mają innego celu w życiu niż jazda po Mayweatherze?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2014, 10:00 PM
Post: #1007
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Nie, no dzis taki bombard z dwoch stron dostaly moje oczy, ze dla mnie za duzo. Z jednej strony Rollo ktory widzial wygrana Maidnay, a z drugiej Raralteo. Argumenty godne najwiekszych trolli. Jeden cos o statach, drugi o tym, ze Floyd faulowal. Zniszczyli mnie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 12:14 PM
Post: #1008
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(22-09-2014 11:02 AM)Sander napisał(a):  O ku******waaaa..... :o
Zobaczcie co się kiedyś działo na głównej... Tego nie da się nazwać nawet brakiem kultury, to jest... Nie wiem sam co, brak słów. Ostrzegam, że czytacie na własną odpowiedzialność bo link zawiera mnóstwo obrzydliwych sformułowań. Zaczęli się kłócić w 2011 a skończyli w 2014... Big Grin

http://www.bokser.org/content/2011/10/25.../index.jsp

Haha oni jeszcze nie skończyli Big Grin

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 01:38 PM
Post: #1009
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Rollo to chyba na bezrobociu, bo na każdy post poluje, na głównej Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-12-2014, 10:09 PM
Post: #1010
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
To chyba jeden z tych gości z "Chłopaków do wzięcia" Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości