Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-12-2014, 03:23 PM
Post: #991
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Był też roninuwodzenie czy jakoś tak.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 03:34 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2014 03:37 PM przez BMH.)
Post: #992
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: rafaltheo
Data: 02-07-2014 22:03:10
Co do tego "zawieszenia barow". Pozwolilem sobie wykonac maly pseudorysunek, w ktorym tylko jest zarys tego o co mi chodzi:
[Obrazek: uud04z5v4xdh.jpg]

Zachowujac proporcje bo wiadomo ze tego dokladnie nie mierzylem, Gołota to jest ten po lewej. Szpilka to jest ten po prawej.
Jesli niektorzy mysla, ze to ma jakies male znaczenie i ze to jakies glupoty to niech przyjrza sie rysunkowi i zobacza ile ciala jako takiego stricte walczacego ma Golota a ile Szpilka. Z Jenningsem tez to bylo widoczne, dlatego Szpilka w ringu wygladal przy nim na malego.
Ale najbardziej bylo to widoczne z McCline'm.
Jesli ktos ma warunki fizyczne "na styk" do tego aby byc klasyfikowany jako np naturalny ciezki, to moim zdaniem dobrze mozna wtedy to okreslic po poziomie zawieszenia ramion, a wiec sprawdzic ile tak naprawdę ten bokser ma ciała jako takiego walczącego. Jak jest ubity.
Szpilka to ani troche nie jest naturalny ciezki.


[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 05:42 PM
Post: #993
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: CCConeser3


@Rollins
Mam do ciebie pytanie.
Jak wycieczka w jedną stronę do ciebie, kończy sie śmiercią, to co z twoimi sąsiadami? Tak serio pytam, bo ty znasz sie na ulicznej walce i np. jak sasiad do mnie skacze i jest taki silniejszy, to wez poradz jak go zalatwic tak szybko, bo im dluzej tym strasznie mnie pobije i w ogule taki wstyd bedzie.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 05:45 PM
Post: #994
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Niestety pan Rollins nie udzielil mi odpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 06:15 PM
Post: #995
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Polecam słownik jebania policji @Coneser. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 06:23 PM
Post: #996
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Joker
Dzięki WOGULE nie wiedzialem, ze zrobilem blad. Dziekuje bardzo, ze mnie uswiadomiles. Serio, zablysnales Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 06:35 PM
Post: #997
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Chcesz to obrócić w żart a zarazem mnie zdyskredytować jednak w tym momencie wyszedłeś na ...(dopowiedz sobie jesteś mądrzejszy).To tyle i nie pouczaj kogoś samemu robiąc gafy(wychodzisz na hipokryte).Aha i żeby nie było nie obchodzi czy ktoś robi błedy bo sam je robie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 06:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2014 06:54 PM przez CCConeser2.)
Post: #998
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Co jeszcze powiesz ? (PS. zaznaczyłem twoim ulubionym kolorem)

[Obrazek: de5zdomoj8ur_t.jpg]

Zacytuję pewnego użytkownika
Kogo ty chcesz oszukać??? mnie?? cwanego lisa??

+ Nie docinaj mi więcej, jak chcesz spróbować to OFFTOP
Ooo nawe ten wątek założyłem Big Grin kiedy to było Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 07:02 PM
Post: #999
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Różowy to bardzo ładny kolor, chujowy punchline.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-12-2014, 07:22 PM
Post: #1000
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Piona Krychu Big Grin
[Obrazek: tumblr_mdpr0snRCR1qe25w3o1_500.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości