Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-12-2012, 05:57 PM
Post: #21
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
http://www.bokser.org/content/2012/12/17.../index.jsp

Autor komentarza: MLJ
Data: 17-12-2012 10:24:12
A Hriunow znów wagi nie zrobił..Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-12-2012, 08:40 PM
Post: #22
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Golota1996 Data: 27-02-2012 21:45:37
"Wilku stal w narozniku Adamka podczas walki z Andrew , wiec u mnie jest spalony."

" WSZYSCY PRZYJACIELE ADAMKA SA MOIMI WROGAMI ! ! ! ! !"
Wink

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2012, 03:46 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-12-2012 03:46 PM przez CCConeser.)
Post: #23
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
http://www.bokser.org/content/2012/12/20.../index.jsp

Autor komentarza: szoko84
Data: 20-12-2012 15:35:41
tak. do tego taniec synchroniczny i rzut rzepą do kapelusza Smile

co za baranisko

======
hahaha jezu mistrz xD CCC
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 01:49 AM
Post: #24
Bug RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor: beniaminGT

"Nie zapomnij gdzie walke kupiłeś, nie zapomnij jak z sędziami piłeś, bo w
pieniądzu jest werdykt zaklęty, a więc drukuj sędzio mój."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 02:42 PM
Post: #25
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Matys90
Data: 23-12-2012 00:32:05
Tylko czekać aż lemingi podłapią teksty Tomasza i inne mądrości, typu:

"Lewy prosty to się w ogóle nie liczy, co to za cios, pfff takie pacnięcia"

"Czarny przegrał, bo on uciekał przez całą walkę, a powinien stać na przeciw jak mężczyzna, tylko Adamek może kicać po ringu dookoła cięższych przeciwników!"

"Do tanga trzeba dwojga!"

"Adamek to mistrz IBF North-America, mistrza trzeba pokonać wyraźnie, tj. ciężko go nokautując"

"Ziggy i Roger mówiąc do Adamka, że musi Cunninghama znokautować, bo nie wygra, mieli na celu jedynie zmotywować Tomasza do wytężonej pracy w ostatnich rundach, tacy psychologowie! Wcale nie myśleli, że przegrywa"

I świetna riposta:

Autor komentarza: Shogun90
Data: 23-12-2012 10:32:26
Wszyscy bokserzy wypowiadającu się to czarni bracia . norma

Autor komentarza: Feliks
Data: 23-12-2012 10:32:35
bambus zawsze bedzie trzymał z bambusem !!!!

Autor komentarza: krolik991
Data: 23-12-2012 10:36:41
A zakompleksiony polaczek z drugim takim...Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 04:12 PM
Post: #26
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: Graham
Data: 23-12-2012 00:09:53
Ale wał
116 -112 dla cunna, adamek ssij pale gruba beko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 05:15 PM
Post: #27
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
raVadrian
Ja pierdole, brzydzę się na samą myśli o was wszystkich z tymi gębami, mordami wykrzywionymi z nienawiści i z zawiści. Sięgacie mentalnego dna. Kibicujecie przeciwnikowi rodaka. Bo co? Bo jest katolikiem i 100 razy więcej osiągnął w życiu zawodowym niż wy wszyscy razem wzięci. Taka jest prawda. Rozumiem nie zgadzać się z werdyktem, przyznać, że to było szczęśliwe zakończenie, ale nie rozumiem jak można nie cieszyć się ze zwycięztwa Polaka i liczyć tylko na to, żeby mu się noga podwinęła? Wyobrażacie sobie Amerykanina kibicującego Adamkowi? Zepsute, zawistne, leniwe, bezwartościowe polactwo(tfu!). Zakała społeczeństwa, część zbiornika ściekowego tego narodu. Nikt nie może mieć lepiej od was, bo wy jesteście nygusami i nieudacznikami... Gdyby wszyscy Polacy byli tacy jak wy trolle, to tego kraju by już nie było.

BlackDog
RaVadrian spierdalaj sprzedajna patriotyczna szujo!!!W
Czy twoim zdaniem może przejść wałek tylko dlatego że ktoś jest Polakiem???
Steve wygrał walkę remis byłby zbyt optymistyczny jak to sprzedajni telewizyjni eksperci ocenili...
Steve utarł wszystkim nosa i wygrał z Adamkiem który jest skończony, wolny jak Ketchup itd...
Nie wiem czy Duva się spociła ale życzę tym oszustom wszystkiego najgorszego.
Pozdrawiam Copa który jest kretynem jeśli sądzi że Adamek wygrał i to 7 do 5...............................................................................​.............................................................
Heh to przykre że kogoś było stać na przygotowanie się tak świetne że wygrał walkę , a oni go wałują...
Parę słów o Pinderze, to sprzedajny Cham tak samo jak Albert i reszta...
Nie był pewny mówił że Adamek może przegrać by po odczytaniu zwycięstwa stwierdzić że te kilka rund dało wygraną Adamkowi (jakich eund ja się pytam)...
Nie wwspominam już o fatalnych atakach Adamka w których nie trafiał a tylko sam oberywał na koniec...
Cop i co Adamek nie potrzbuje wału o którym pisałem że jest możliwy??
Śmiech na sali. Adamek jest już gorszym pięściarzem od 2 z którymi wygrał więc jak ten cienias ,może być 4 na świecie??
Wał i tyle. Jeszcze takiej nadziei Stevowi narobili z tym remisem. Banda oszustów na czele z suką Duvą///////////////////////////////

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-12-2012, 07:59 PM
Post: #28
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
I jeden z bardziej żenujących (pisownia oryginalna, nie zmieniana):

milosz762
...
anie którzy polacy jak czarnuchy sie zachowują!
...
fajnie sie wylewa żale przez internet i kompleksy!
...
Z Władmirem i Heya dostła by Ko !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2012, 12:42 PM
Post: #29
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
I coś dla @Mastrangelo odnośnie punktowania walk Wink

Autor komentarza: ALFIARZ
Data: 24-12-2012 11:14:00
Trzeba było nie uciekać tylko walczyć!! Przecież wola walki to jeden z parametrów punktacji!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-12-2012, 04:44 PM
Post: #30
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dla mnie absolutnym klasykiem stał się komentarz osławionego copa:
Cytat:Autor komentarza: cop
Data: 23-12-2012 00:38:06

Dla polskiej szarej masy:
Adamek wygral na mojej karcie punktowej 7-5 po bardzo trudnej walce. Pojedynek ten jest najbardziej widowiskowa potyczka w tej dywizji od 2-3 lat. Zabojcza walka, sprawiedliwy werdykt. Mowiac to wszystko, mam odrobine mieszane uczucia co do polskiej gawiedzi, ktora jakims cudem widziala zwyciestwo Cunninghama. Nawet dziwka spolki "Chambers-Cunningham" czyli oszolom BJ Flores widzial remis jako cos OK... Ja dalem 7-5 dla Adamka, ale wynik 8-4 bylby rowniez bardzo sprawiedliwy. Cunningham jednak udowodnil to, o czym wspominalem poprzedmnio - nie jest to zadna przechadzka dla Adamka. Steve moglby bardzo latwo wypunktowac kilku z Top 10 w wadze ciezkiej w chwili biezacej. To znakomity piesciarz, ktory zwyczajnie mial pecha, ze trafil ponownie na bardzz zdeterminowanego Polaka....
Nie chcę komentować tego posta, ale ten troll chyba sam nie wierzy w to o czym pisze...

Teraz pan dla którego statystyki są wyrocznią:
Cytat:Autor komentarza: Karule
Data: 23-12-2012 01:17:00

(Adamek) Wyprowadził 40 celnych ciosów mocnych więcej od Cunna i to efektywne ciosy liczą się w boksie, a nie poklepywanie. Można dodać coś więcej?

Ciosy mocne:

Adamek - 120/267 (45%)

Cunningham - 80/167 (48%)
Nigdy nie zrozumiem tej wiary w statystyki ciosów... Od razu przypomniał mi się post pewnego pana już z naszej forumowej działki:
(15-11-2012 10:12 PM)maxio99 napisał(a):  W 9 rundzie Fonfara dał 15 mocnych ciosów - Glen 8 . W 10 rundzie 33 mocne - Glen 9 .
W Całej walce Fonfara zadał 158 mocnych ciosów ... Glen 82 .
Więc o jakim wałku tu mowa ...
Glen sam do kamery po walce powiedział że ten gość dziś był poprostu odemnie lepszy ... ESPN tak samo wypunktowało ... ludzie którzy siedzieli kilka metrów Teddy Atlas i Joe Tessitore oni dali zwycięstwo Fonfarze ...
Nigdzie nikt poważny nie podważny ... nie podważył zwycięstwa (łącznie z jego manago i promotorem i samym Glenem) ... oprócz kilku hejterów .

[...]
Jak to dobrze być hejterem...

No i na koniec perełka na temat "Jak sędziowie punktują walki bokserskie?"
Cytat:Czy slyszales kiedykolowiek, ze bardzo duza grupa sedziow preferuje ilosc ciosow mocnych ponad ilosc ciosow prostych lub skutecznosc??? Jezeli spojrzysz na ten aspekt, co myslisz teraz?
Ilość ciosów mocnych ktokolwiek przedkłada nad skuteczność? Czyli wystarczy iść do przodu i strzelać mocnymi cepami na lewo i prawo robiąc wiatrak żeby wygrywać? Cóż, jak widać człowiek uczy się całe życie... ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości