Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
09-02-2014, 06:06 PM
Post: #471
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: bak Data: 09-02-2014 15:32:54

Walka Martinez vs. Cotto to będzie walka dobra ze złem. Argentyńczyk to gorliwy katolik, sympatyczny i skromny człowiek, którego przez wiele lat niedocenianio i nie wypromowano tak jak należy, więc wszystko zawdzięcza sam swojemu talentowi i ciężkiej pracy. A Cotto to cwaniak, który łazi od jednego do drugiego promotora, został wykreowany na aniołka a za kulisami to niezły cwaniak i arogant. Na dodatek Cotto go wykpił bo on był wtedy wielką gwiazdą a Martinez niedocenianym bokserem. Nadszedł czas zemsty- Martinez obroni tytuł, zgarnie kasę, otworzy sobie furtkę do walki z Mayweatherem i znokautuje Portorykańczyka.

Big GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 06:54 PM
Post: #472
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@Krychu
@bak wie jaki jest Cotto prywatnie.. Kto by tak nie chciał? Tongue

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:09 PM
Post: #473
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Sander
Cotto swoje za uszami ma i chyba temu nie zaprzeczysz?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2014, 07:43 PM
Post: #474
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
A skąd mnie to wiedzieć? Nie byłem nigdy w Portoryko, Miguela nie znam więc nie mam pojęcia jakim on jest człowiekiem.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-02-2014, 11:53 AM
Post: #475
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: twojstary
Data: 10-02-2014 10:42:34
Skoro wybrali zawodnika przez
neta to niech teraz Floyd i Amir
walcza w Fight Night Champion Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-02-2014, 08:24 PM
Post: #476
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: bak
Data: 15-02-2014 15:54:31
Nienawidzę Marqueza! To jest jeden z największych hipokryt w historii boksu zawodowego. Buc rozkazywał Pacmanowi, żeby za każdym razem dawał mu rewanż, a nawet Bradleyowi (który zresztą dał mu lanie). Marquez w IV walce dostawał największe lanie w karierze od Pacmana, tylko, że trafił przypadkowo i szczęśliwie pierwszym lepszym cepem i było nieszczęsne KO.


Autor komentarza: beniaminGT
Data: 15-02-2014 17:32:31
Niestety, panie Marquez, ostatnie, co zostanie zapamiętane, to nie twoje KO na Pacmanie, lecz twoje spierdalanie przed piątą walką.


Ten baniaminGT, to pisal z tego samego IP co szpeco od pomiarow sily ciosou. Big Grin Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 07:46 AM
Post: #477
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
http://www.bokser.org/content/2014/02/21.../index.jsp
Od połowy tematu chłopaki ładnie dają do pieca Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 08:25 AM
Post: #478
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Wariat ładnie wchodzi w dupe Babilońskiemu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 09:26 AM
Post: #479
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Smiesznie się to czyta jak Wariat gra kulturalnego usera mając w pamięci jego ekscesy...
Pamiętam że pare miechów temu @Matys mu napisał coś w stylu że stanowiska zmieniają ludzi gdy Kuba zaczął grać w cukrową kulture Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-02-2014, 09:58 AM
Post: #480
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
@babilonX to w rzeczywistości Babiloński czy ktoś sobie jaja robi?

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości