Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
04-02-2014, 04:43 PM
Post: #451
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Smile

Autor komentarza: bak
Data: 04-02-2014 16:36:36
Bradley to Evander Holyfield wagi półciężkiej:

1.Jest swamerem.
2.Jest łysy i ma wąsa.
3.Ma betonową szczękę, ale watę w łapie.
4.Walczy ze wszystkimi kogo mu dadzą.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 04:47 PM
Post: #452
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Punkt drugi mnie przekonał Big Grin Tak Bradley to Evander Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 05:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-02-2014 05:45 PM przez BMH.)
Post: #453
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dla mnie wszystko jest swietne... od LHW po wate w lapie-w kontekscie Evandera.Big Grin

Autor komentarza: bak
Data: 04-02-2014 17:24:36
A czy Pacquiao zawsze sprzedawał tyle p4p? Też musiał od czegoś zacząć, Bradley jest bardzo perspektywiczny i w przyszłości będzie rozdawał karty. Poza tym pamiętajmy, iż w przeciwieństwie do Manny'ego jest Amerykaninem...lol...

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 05:47 PM
Post: #454
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
BMH
Z drugiego najbardziej się uśmiałem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 05:49 PM
Post: #455
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Sprzedaz pakietow P4P, tez mnie mocno intryguje.Big Grin

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 06:04 PM
Post: #456
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Floyd jest pierwszy na liście PPV bo sprzedaje dużo P4P Smile
Proste...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-02-2014, 06:08 PM
Post: #457
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
On to specjalnie robi ;P Zwrócili mu raz uwagę, że "Saint George" to święty Jerzy, a nie święty Grzegorz, przyjął to do wiadomości i za chwilę dalej to samo pod tematami z Grovesem wypisuje. Albo "Monte Barrera" zamiast Monte Barrett, ta sama historia Wink Siedzi i zaciera ręce czy ktoś zareaguje, ale to taki sympatyczny trollik i czasami zmienia płytę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-02-2014, 02:53 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-02-2014 02:56 PM przez BMH.)
Post: #458
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Fajnie napisane.Smile

Autor komentarza: SportoweLata90te
Data: 05-02-2014 12:32:28
Ja nie miałbym zupełnie nic przeciwko, gdyby Niemcy przestali ciągle krytykować Polskę i Polaków. Jest niemiecka scena bokserska, tamtejsze problemy i skandale, po co zaglądać w ogródek sąsiada?

Autor komentarza: bak
Data: 05-02-2014 13:44:09
Panie Dojcze Pansa, gdyby nie boks to zamiatałby Pan teraz śnieg pod tą dyskoteką w Gdańsku Smile
Zresztą co się spodziewać po gościu, który nie kryje się i otwarcie przyznaje, że czuje się Niemcem.

Autor komentarza: bak
Data: 05-02-2014 13:45:21
A na koniec Darek dodał "Auf wiedersehend" Smile

Autor komentarza: Emsiem
Data: 05-02-2014 13:51:53
Nie macie wrażenia, że Michalczewski przechodzi okres buntu?


Autor komentarza: LennoxLewisLion
Data: 05-02-2014 14:02:54
@Emsiem
Twój cytat:"Nie macie wrażenia, że Michalczewski przechodzi okres buntu?"

Okres przekwitania.;-)

Autor komentarza: Zubr
Data: 05-02-2014 14:13:38
zgadzam się z okresem buntu u Michalczewskiego. Tylko, że szybko się zaczęło u niego.. co to będzie, jak dożyje wieku Tomaszewskiego. Może powinni otworzyć we dwóch nową partie

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 03:21 PM
Post: #459
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: wiarahonorprawda Data: 06-02-2014 15:11:20
ŻAŁOSNE POLACZKI!!

gdzie byliście kiedy mustafa fundował 10 tyś zł Z WŁĄSNYCH KIESZENI na wyjazd młodzików na ME? Gdzie byliście kiedy fundował wyjazdy do niemiec, czech, litwy itd?! wszystko robił w dobrej wierze i jako JEDYNY z działaczy PZB próbował pomoc polskiemu boksowi!!! nic go nie usprawiedliwia zrobionego czynu i powinien isc do wiezienia za to ale do KU*WY NĘDZY jako jedyny pomagał jak sie dało ŻEBY TERAZ CZYTAC TAKIE KOMENTARZE JAK "CO ON ROBIL W PZB" "CO TUREK ROBI W PZB" C*UJ WAM W D*PE! wstyd mi za was ze jestem polakiem i ze mój naród jest taki nietolerancyjny.
Autor komentarza: wiarahonorprawda Data: 06-02-2014 15:17:03
czesto dawal pieniadze z wlasnych kieszeni dla zawodnikow na sprzet itp a teraz piszecie ze jest turkiem i nie powinien być w PZB? dla mnie lepiej niech bedzie 100 Turkow i ani jednego polaka byle by pomagał polskiemu boksowi a nie jak ta cała banda żuli gdzie nic nie robi tylko "bankiet" przed zawodami.
ps pisze tylko jakim byl pracownikiem, nie o jego uczynku za ktory powinien zostac ukarany. i tu tez daje do myslenia ze dla dobra polskiemu boksowi probowal namowic sedziego zeby pomagał naszym. wiec nie pier*olcie ze co on robił w pzb.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-02-2014, 03:40 PM
Post: #460
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza:
wiarahonorprawda
*
Jaka wiara?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 28 gości