Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
David Price
23-01-2012, 07:20 PM
Post: #21
RE: David Price
Wilder w zasadzie nie miał kariery amatorskiej wiec on boksu sie dopiero uczy. Sam powiedział z jego pierwsze 25 pojedynków to bedzie nabieranie doswiadczenia. Potem stopniowo bedzie podnosił poprzeczke. Puszcznie gościa bez kariery amatorskiej na głęboką wode w HW moze bardzo szybko zniszczyć młodego prospekta. Ma czas spokojnie.. poczekajmy na Wildera z dwa lata.

Price hmmm pokonałrozbitego McDermonta i pokonał Dallasa ale Dallas o walce dowiedział sie kilka dni przed walką i wział ją pomimo że nie miał prawa wygrać. Price niech sie sprawdzi wpierw na dłuzszym dystansie z kims kto naprawde sie nie przewraca jest juz lekko wypalony ale potrafi byc niebezpieczny. Myślę ze taki Dominic Guinn to dla niego optymalny kolejny przeciwnik. Price ma za sobą bogatą karire amatorską wiec tutaj mozna prowadzic go odważniej.

Tyson jak dla mnie cholernie chimeryczny. Szczerze to po kazdej walce zmienia mi sie obraz jego przyszłości. Poczekamy zobaczymy. Plusem jest to ze nie boi sie otwartej walki i przez to jest efektowny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2012, 07:23 PM
Post: #22
RE: David Price
marcoss

Zdobył brązowy medal IO, wiec chyba ma jakieś doświadczenie z amatorki
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 09:59 AM
Post: #23
RE: David Price
(23-01-2012 07:23 PM)bokser napisał(a):  marcoss

Zdobył brązowy medal IO, wiec chyba ma jakieś doświadczenie z amatorki

W amatorce Wilder stoczył zaledwie 21 pojedynków. Myśle ze promotorzy boją się aby nie podzielił losów Michaela Granta
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-01-2012, 10:25 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2012 10:31 AM przez Jerome.)
Post: #24
RE: David Price
E tam. U niego jak ze Szpilka. Dajmy chlopakowi budowac kariere a potem bedzie czas na wnioski.
A wracajac do Davida to bardzo bym chcial aby zawczyl z Furym, ktorego nie lubie. Pokonanie go choc nie latwe, bedzie duzym sukcesem dla Price'a i zarazem duzym krokiem w zawodowej karierze. Po takiej walce juz tylko czolowka i atak na Mistrza (bo nie wiem czy na Wladka sie wyrobi).
O, a po takim pojedynku zobaczylbym z Furym Deonteya ;]

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 07:57 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-02-2012 09:41 PM przez Metzger.)
Post: #25
Bug RE: David Price
Fury stchórzył. Tłumaczenie żałosne. Wobec takiego obrotu sprawy uważam, że najlepiej by było gdyby Kliczkowie dali walkę Price'owi i olali Fury'ego. Tchórzostwo nie może popłacać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 09:31 PM
Post: #26
RE: David Price
Na Kliczke to dla niego za wcześnie, jak ma walczyć o mistrzostwo UK to niech da rewanż, Dallasowi. Będzie miał czas na przygotowania. Dość solidny zawodnik. Walkę z Pricem wziął 2 dni przed, chyba każdy pamięta jak się ona skończyła.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 09:41 PM
Post: #27
RE: David Price
Ciekawe czy przy takim obrocie spraw Price wystąpi na gali z Wachem, Szpilką, Łaszczykiem i Majewskim.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 09:43 PM
Post: #28
RE: David Price
Da radę, jeśli ma walczyć w Usa to rywal musi być z zza oceanu, co powiecie na walkę Price - Lawrece??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 09:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-01-2013 09:02 AM przez Metzger.)
Post: #29
Bug RE: David Price
(08-02-2012 09:31 PM)bokser napisał(a):  Na Kliczke to dla niego za wcześnie
Niekoniecznie teraz. Mam na myśli to, że Fury'go powinna spotkać jakaś kara za tchórzostwo. Np brak wypłaty od braci. Price musi mieć pierwszeństwo w kolejce do Kliczków.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-02-2012, 09:44 PM
Post: #30
RE: David Price
Price jest niezły,ale czy zajebisty to tylko czas zweryfikuje,wszak testów poważnych jeszcze nie miał,ale on ledwie 12 walk,za to kariera Wildera mnie irytuje,gość dostaje samych chłopków na odstrzał,niby to pięknie wygląda,20 walk,20 KO,ale to żadna miara,na razie wolę Price'a.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości