Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualny ranking P4P
13-07-2013, 11:09 AM
Post: #21
RE: Aktualny ranking P4P
Kliczko 3 a Matthysse 13? ? ? :o

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 11:30 AM
Post: #22
RE: Aktualny ranking P4P
Walka Garcia vs Matthysse wywinduje zwycięzce pewnie do pierwszej 10.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 11:32 AM
Post: #23
RE: Aktualny ranking P4P
Ja mam Matthysse w swojej dyszce od walki z Petersonem. Co wazne(i raczej rzadko spotykane), zadnego z barci od lat nie uwzgledniam w moim top10 p4p, bo niestaty, ale rywale z ktorymi bracia sie mierza, to jest czesto smiech na sali.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 12:00 PM
Post: #24
RE: Aktualny ranking P4P
(13-07-2013 11:32 AM)BMH napisał(a):  zadnego z barci od lat nie uwzgledniam w moim top10 p4p, bo niestaty, ale rywale z ktorymi bracia sie mierza, to jest czesto smiech na sali.

To prawda, że niektórzy rywale braci to żenada. Jednak trzeba im oddać to, że tyle lat już są niepokonani. U mnie Vit i Wlad są w top10p4p.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 12:18 PM
Post: #25
RE: Aktualny ranking P4P
I na dodatek to jednak "królewska dywizja" .

Utytułowany Broner też bardzo nisko. Szkoda że Burns nie chciał zawalczyc z Adrienem bo brakuje mu takich nazwisk w rekordzie. Mimo to sam nie wiem jakie miejsce mu przyznać.

Awans Mathysse w p4p to tylko kwestia czasu. Wskoczy tam jak Doniare,Martinez czy teraz Wlad bo pozycja na tym miejscu sie szybko zmienia w tych rankingach ale Doniare na niej troche posiedział.

"..Ja też przesiedziałem życia część gdzieś na ławce
więc wiem że powstanie z niej wcale nie jest łatwe..."
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 12:26 PM
Post: #26
RE: Aktualny ranking P4P
I ja sie Tobie kolego Martin absolutnie nie dziwie. Bracia zdominowali cala dywizje, i chcac nie chcac sie wielcy, rasowi dominatorzy. Jak kazdy ranking, tak samo i moj, jest skrajnie subiektywny, dlatego tez nie widze w nim miejsca dla Kliczkow, a moim uzadnieniem-poza tym, ze ich nie lubie i nie przeceniam- bedzie jakosc rywali, styl niektorych zwyciestw, jak i mozliwosci, ewentualnie mankamenty. Pisalem to wiele razy, to nie wina braci, ze czasy sa jakie sa, i nawet posune sie dalej... posucha w HW bardzo szkodzi Ukraincom.
Ostatnio bylo glosno, ze Wladek pobil rekord Holmesa wzgledem czasu panowania... zgoda pobil, tylko Larry na bank wiecej razy bronil tego pasa w tym okresie, a i rywale byli lepsi. Inna kwestia jest taka, ze Holmes nawet jako wyraznie past prime, potrafil dac wyrownana walke z Holyfieldem, z Tysonem do momentu czasowki tez dobrze sobie radzil, pobil Mercera, czy dal rowna walke prime McCallowi... ewenemant(jeszcze Foreman, i Hopkins powinni byc tu wymieni)
Z mojej perspektywy stawianie Wladka w HW all time ponad Holmesa, czy Tysona, to kiepski zart, nigdy jednak nie napisze, ze ktos, kto faktycznie tak to widzi na swojej kartce, pisze bzdury.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 01:51 PM
Post: #27
RE: Aktualny ranking P4P
Trudno żeby taki Władimir, który posiada praktycznie wszystkie pasy w kategorii ciężkiej, i który jest nie pokonany od dobrych paru lat nie znajdował się w 10 P4P. Na pewno Witalij za to nie zasługuje na miejsce w pierwszej 10. Jego ostatnim rywalem, który w boksie coś już osiągnął i miał w miarę znane nazwisko był nasz Tomek Adamek. Walka z tłuściochem Solisem, Charrem, który walczył jak równy z równym z Zackiem Pagem, twardym Chisorą, ale jednak o mocno ograniczonych umiejętnościach, Sosnowskiego i Briggsa komentować nie będę. Mimo wszystko to są rywale najwyżej na skalę europejską nie światową.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 02:18 PM
Post: #28
RE: Aktualny ranking P4P
(13-07-2013 01:51 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Na pewno Witalij za to nie zasługuje na miejsce w pierwszej 10. Jego ostatnim rywalem, który w boksie coś już osiągnął i miał w miarę znane nazwisko był nasz Tomek Adamek.


Ostatnią porażkę Vit zanotował przeszło już 10 lat temu! Wiem, miał kilkuletnią przerwę, ale nic nie stało na przeszkodzie by Samuel Peter, Kevin Johnson, Juan Carlos Gomez czy Chris Arreola go pokonali. Solisa również bym nie lekceważył, z pewnością na Vita się przygotował solidnie.
Adamka po prostu zdeklasował, Chisora ugrał może jedną rundę, a Charr pokazał się z dużo lepszej strony niż Mormeck czy Pianeta - rywale Włada. Co świadczy że słabszych rywali dobiera sobie czasem Wlad.

Czy ktoś od czasu walki z Lewisem na poważnie zagroził Vitalijowi?

Dlatego reasumując, nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Vit nie zasługuje na top 10, ale oczywiście rozumiem, że możesz mieć odmienne zdanie w tej sprawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 02:28 PM
Post: #29
RE: Aktualny ranking P4P
@Martin
Proszę nie wspominaj o Solisie. Szacunek za jego dokonania w amatorstwie był świetnym zawodnikiem pokonał między innymi Davida Haye'a, ale w zawodowstwie nie pokazał NIC. Dlaczego mam myśleć, że solidnie przygotowany Solis mógłby dać ciekawą walkę z Witem? na podstawie jego walki z Austinem? Larsenem? bo chyba nie na podstawie tej jednej rundy z Witalijem. Solis w tej walce padłby kondycyjnie max w 6 rundzie a przecież panczerem takim nie jest aby Witka znokautować do tego czasu... Witalij to świetny zawodnik, ale OBECNIE nie zasługuje na TOP 10 P4P. Przez kilka ostatnich lat jego rywale niestety dają wiele do życzenia... nawet wygrana z Adamkiem nie klasyfikuje go w pierwszej 10. Oczywiście kilka lat temu jasne, że Witalij był w 10 rankingu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2013, 03:17 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-07-2013 03:28 PM przez BMH.)
Post: #30
RE: Aktualny ranking P4P
(13-07-2013 02:28 PM)AdamekFightPL napisał(a):  Witalij to świetny zawodnik, ale OBECNIE nie zasługuje na TOP 10 P4P.

Warto dopisac, ze Twoim zdaniem, bo piszesz tak jakby to byla oczywistosc. Jako zawodnika cenie Vitka za cala karire o wiele bardziej niz Wlada.Smile

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości