Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
28-11-2012, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 11:55 AM przez Maynard.)
Post: #1
Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Wśród setek tysięcy zawodników uprawiających boks zawodowy obecnie lub w przeszłości spotyka się takie nazwiska lub imiona, które mimo woli wzbudzają uśmiech na twarzy polskiego kibica. Można je podzielić na wiele grup:

1. Świętoszkowate: JESUS MARIA AYBAR, JESUS CITUK PECH
2. Pochodzące od nazwisk znanych (nie koniecznie z dobrej strony) ludzi:
LENIN TRANA, STALIN LOPEZ, MAO CORONA, RASPUTIN BAER, HITLER THE KILLER
3. Zwierzęce: GIBBON KAMOTA, FREDERICK GORILLA SISWANA, PANTHER CYRIL, PANTERA BONI, TIGER KELLY, PUMA KOYA, HIPPO HIPPS
4. Roślinne: BURAK SAHIN
5. Kobiece noszone przez mężczyzn: MERCEDES CONCEPCION, VENUS GUTIERREZ, NANCY NELLY LOPEZ, MONICA SANCHEZ, WANDA VELEMBO, BOY EMILIA
6. Pochodzące od drużyn piłkarskich: JUVENTUS BAGA, MANNY ARSENAL
7. Ogólnie głupkowate: CYBORG NAWALEDANI, ROBOCOP PHITAKKRUCHAIDAEN, CHAOS EZAKI, IDIOZAN MATOS, BUC MICHELLS
8. Kojarzące się z seksem: SELEMAN JEBA, JOSE YEBES, GONG DONG HUI, CHUY RAMIREZ, JESUS CHUY RUIZ, CHUJI MUTO, NICOLA CIPOLETTA
9. Kojarzące się z fizjologią: WILLIAM URINA, SIKI BENYE, MOSS KAU
10. Infantylne lub niepoważne: BIMBO NACIONALES, LEON BOBO, JOJO ENTOR, BEBONG MANALO, BIN BIN PARDEDE, KULWA MBUCHI, CHARLIE PUCDOL, MZOLISI YOYO, REDA ZAM ZAM, MICKEY LOLO, MOKO KUTU, BIMBO PROJO, ISAIAS BOLCIO, TATA BETONIO, TOTO HLELI, VUYO NDUMDUM

Może ktoś pokusi się o sporządzenie jakiegoś rankingu?

P.S.
CapsLocka użyłem z konieczności. Od pewnego czasu nie działają mi pogrubienia, podkreślenia i kursywy na forum. Macie też ten problem?

U mnie, jak widać, wszystko działa poprawnie.
Maynard

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 02:47 PM
Post: #2
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Hahahaha, świetne. Przy ''Kojarzących się z seksem'' padłem....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 04:57 PM
Post: #3
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Nie wolno się naśmiewać z nazwisk -,-

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 06:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 07:29 PM przez RSC-2.)
Post: #4
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Był kiedyś taki syn wodza Indian, który chciał pozmieniać wszystkie „nazwiska” w plemieniu.
Nie spodobało się to ojcu więc wezwał do siebie syna i zapytał go dlaczego chce zmieniać wszystkie „nazwiska „
Więc wódz pyta się syna:
-dlaczego chcesz zmienić „nazwisko” Szybkiej Panterze”?
Syn milczy
Wódz
-Czyż nie podoba ci się ‘Rączy Jeleń”
Syn –podoba ojcze
Wódz- Czy nie podoba ci się moje „nazwisko”- „Drapieżny Orzeł „
Syn-podoba ojcze.

Wódz- To o co ci chodzi „Bawoli Ch..u
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 07:18 PM
Post: #5
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Hehehe. Hugo, skąd ty żeś wytrzasnął tyle nazwisk Big Grin

Kiedyś Daniel Urbański walczył z zawodnikiem o nazwisku Dick. Tam to niby normalne - Dick to i imię i nazwisko. Ale też i co innego. Ja sobie nie wyobrażam, by u nas ktoś miał na nazwisko Wuj (oczywiście z Ch w miejce W).

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 07:28 PM
Post: #6
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Nie podoba mi się ten temat.

Hugo, jakbyś miał nazwisko "Cipek", "pizdek" też by ci było do śmiechu?

Adammobp

Cóż w tym dziwnego, jeden z najlepszych półciężkich Richard Ihetu, przyjął imię "Dick Tiger". Być możę się mylę, może to być ksywa, ale raczej chyba nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2012, 09:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 10:43 PM przez Hugo.)
Post: #7
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
@CCConeser

Zdecydowana większość z cytowanych przeze mnie imion i nazwisk nie jest oryginalna, tylko bokserzy sami je sobie wybrali. Więc chyba nie ma powodu współczuć komuś, kto sam chce być znany w świecie jako Hitler The Killer, Boy Emilia lub Bimbo Nacionales. Inna sprawa to różne znaczenia w różnych językach. Taki np. Nicola Cipoletta to we Włoszech Mikołaj Cebulka. Czy to moja wina, że po polsku brzmi to śmiesznie? Zresztą wiele polskich nazwisk brzmi w innych krajach też strasznie obciachowo np. w Czechach - Szukała, Szukalski itp., w Bułgarii - Kurek, Kurczak, Kurkiewicz itp. Jestem wręcz przekonany, że Niemcy i Austriacy rżą ze śmiechu oglądając w akcji naszego skoczka narciarskiego Macieja Kota. Nie widzę powodu, żeby się nie pośmiać z zabawnych różnic językowych.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-03-2013, 10:06 PM
Post: #8
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo ostatnio natknąłem się na kilka bardzo "ciekawych" nazwisk bokserów z Tajlandii.
Oto one:
1)Sugar Rey Nakornluang Promotion
2)Ricky Sith Kor. Phon 1996
3)Thanakon Nakhonsawan KP Plastic
4)Knockout CP Freshmart
Należy do nich podchodzić oczywiście z pewnym dystansem, bo to tylko informacje z boxreca, ale uznałem te nazwiska za na tyle ciekawe, że warte dodania do tego tematu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-03-2013, 04:41 PM
Post: #9
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
@Hugo
Po prostu nasz naród jest bardzo sztywny. Nie martw się... albo będziesz bardzo sztywny i poważny to wtedy nikt CI nic nie narzuci albo po prostu będziesz chciał być śmieszny i wtedy lipa. Nie można być zabawnym w tym kraju ani z niczego się naśmiewać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-04-2013, 08:22 AM
Post: #10
RE: Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Mamy nowego boksera w kategorii imion "odzwierzęcych". Na francuskim ringu zadebiutował MAMUTH GORDA. Niestety przegrał.

Kolejnych dwóch zawodników, których zdecydowałem się dodać do spisu to całkiem nowa kategoria. Imię (lub imiona) normalne, nazwisko też, ale ich zestawienie może trochę szokować. Pierwszym z nich jest niepokonany niemiecki prospekt wagi ciężkiej ALI IBRAHIM KUJASCHEWSKI. Na 6 walk stoczonych, wszystkie wygrał przed czasem. Myślę, że można go uznać za wspólną Wielką Nadzieję Niemców, Turków i Polaków w wadze ciężkiej.

Podobny przypadek to egipski bokser MAZUR ALI. Ponieważ w USA występował w ringu jako MAZUR SCOTT, mógł być uważany za Wielką Nadzieję Egipcjan, Polaków (zwłaszcza mieszkających na Mazurach) i Szkotów. Niestety, to już raczej schyłkowy bum.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości