Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Offtop
22-07-2019, 08:35 PM
RE: Offtop
LD napisał:

W polskim boksie - jak to zwykle bywa - kłótnie, wyzwiska i szukanie winnych. Bo zawodnik uparł się, zaryzykował i przegrał w przykry sposób. Promotorzy szczypią kibiców czy ekspertów, dziennikarze czy PR-owcy obierają strony. Nie da się normalnie. Dlatego wolę zagraniczny boks.

W tej wymianie uprzejmości stoję po stronie Borka.

I napisałbym LD tak:

Na polskich portalach bokserskich - jak to zwykle bywa - kłótnie, wyzwiska i szukanie winnych. Bo czytelnik uparł się, zaryzykował i przegrał w przykry sposób. Piszący szczypią kibiców czy ekspertów, dziennikarze czy PR-owcy obierają strony. Nie da się normalnie. Dlatego wolę zagraniczne portale o boksie.

LD zapewne powie:
Już tam nie jestem.

-Ale byłeś i firmowałeś tą nienormalność.
A teraz chcesz być moralistą.
Jesteś niewiarygodny .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-08-2019, 01:16 PM
Wiem, że przez ostatnie miesiące moja aktywność była znikoma, nie miałem ostatnio najlepszego czasu. Wszystko szło nie po mojej myśli. Od września dalej będzie to co przechodziłem przez ostatnie 9 lat. Nie będę owijał w bawełnę, ostatnio nie śledziłem boksu, więc za wiele nie wiem. Nawet komentarze w miare są, rok temu pisałem tutaj w najlepsze, a teraz nadszedł czas powrotu.
Pozdrawiam każdego z forum Smile
06-08-2019, 06:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-08-2019 06:59 PM przez Wietnam.)
Pozdrawiam Devon. Pisz jak masz okazję bo
ostatnio mało ruchu na forumku.
12-08-2019, 09:58 PM
Wszędzie na świecie środowisko skupione wokół boksu zawodowego przyciąga różnych oszustów, cwaniaków, czy zwykłych gangsterów.

Dzisiaj z ciekawością przeczytałem artykuł o jednym z nich, który naciągnął setki ludzi z różnych branż, a wątek związany z pięściarstwem jest tylko jednym z wielu: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci...ej/9ydd918
Niemniej, jest kilka smaczków.

Swoją drogą, widać, że nasze władze mają "wywalone" na tego typu oszustów, dopóki ci nie zaczynają działać w polityce. Szansa na odzyskanie pieniędzy przez oszukanych przedsiębiorców jest żadna.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości