Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 6 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wołodymyr Kliczko
19-01-2013, 04:35 PM
Post: #41
RE: Władymir Kliczko
@AdamekFightPL
Powtarzasz się.
Widziałem szanse Wacha ale zobaczyłem jaki wpier*dol dostał więc nie dam sobie drugi raz wcisnąć i nawet fakt, z którym się zgadzam, że Fury ma nieco więcej argumentów to i tak dla mnie to za mało. Wystarczy?

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 04:48 PM
Post: #42
RE: Władymir Kliczko
@Jerome
Powtarzam się bo wcześniej nie odpowiedziałeś mi na to pytanie. Swoją drogą to bardzo ciekawe, coraz więcej nas łączy. Miałem dokładnie to samo po walce Adamka z Kliczko Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 07:11 PM
Post: #43
RE: Władymir Kliczko
Ja wierzylem, że Wach będzie walczyl od pierwszej rundy wlasnie tak jak pod koniec 5 rundy... Tak nam obiecywal a wiedzialem ze jak bedzie nacieral i walil swoje mloty to Wladimir ulegnie. Bylo widac zreszta w koncu co sie stalo gdy raz walnął Wladimira.
Ale co zrobil Wach? to co wszyscy. Wyszedł blady jak śmierć i nie robil nic. Szedl po prostu w strone Wladimira aby ten go obijał jak dziecko.
A dla mnie Helenius/Fury/Wach to te same osoby wiec kazdy ma takie same szanse na pokonanie Kliczki jak wlasnie Mariusz Wach.
David Privce albo Wilder mogą to zrobic ale za 2-3 lata. Price idzie w bardzo dobrym kierunku wybierając to sobie coraz lepszych przeciwników natomiast Wildera kompletnie nie rozumiem co on to robi... Gdyby przez kolejne dwa lata dobieral sobie czolowych piesciarzy to moglby nabrac ogromnego doswiadczenia i duzych umiejetnosci dzieki czemu moglby sobie poradzicz z Kliczkami. Ale co on zrobi? weźmie dwie walki z jakimis leszczami po czym dostanie swietna propozycje od Kliczki gdzie bedzie mial duzo do zarobienia I SKUSI SIE i dostanie lomot i juz nigdy tyle nie zarobi. A gdyby poczekal rok-dwa i wygralby z Kliczka to dopiero by zarabial. Ale im wszystkim jak gdyby mozg sie wylączyl... Price wygra z Thompsonem i pewnie stwierdzi ze skoro go pokonal to Kliczke tez zabije i sie podejmie tej walce zamiast stoczyc jeszcze 3-4 walki z wymagajjącymi, czolowymi piesciarzami. NIE ROZUMIEM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 10:16 PM
Post: #44
RE: Władymir Kliczko
Crumb
Ja np. nie widziałem nic specjalnego w tym że przez momencik Władek dał się zepchnąć,przecież on nawet się nie skrzywił,zachował zimną krew przy linach i to cała filozofia tego natarcia Wacha.Przecież to boks,nie da się kontrolować każdej sekundy w każdej walce.Wielu dorobiło do tego ciosu Wacha jakąś ideologię,a to był cios jaki każdy bokser przyjmuje bez szemrania.Takie moje zdanie.

Nie zamierzam zachowywać się jak tchórz i usprawiedliwiać po przegranej walce jak to robi wielu bokserów. Niezależnie jaki byłby powód – po prostu przegrałem.-Ricardo Mayorga.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-01-2013, 10:55 PM
Post: #45
RE: Władymir Kliczko
@AdamekFightPL
Bez urazy ale żadnych wspólnych więzi bym między nami nie wyszukiwał. Inaczej patrzę na pewne sprawy także... Wink

Co do Wacha to pytania jako takiego nie widziałem stąd moja wyimaginowana bierność. Tak jak mówi Crumb czy to Wach czy to Fury, Helenius czy Price to każdy ma takie same szanse. Każdy jest gorszy od Klitschki pod względem umiejętności i nikt nie ma takiego obycia się z ringiem jak Wład. Tylko warunki podobne a to i tak duży plus. W Wacha wierzyłem, jasne ale rzeczywistość okazała się okrutna i wyciągnąłem odpowiednie wnioski.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 05:50 PM
Post: #46
RE: Władymir Kliczko
@Jerome
Więziami tego nie nazwałem... to po prostu zwykły zbieg okoliczności, że boksem zaczęliśmy się na dobre interesować od walki Adamka z Gołotą, nasz ulubiony duet komentatorski to Gmitruk,Pindera, jesteśmy w tym samym wieku, obaj jaramy się takimi szczegółami jak spodenki bokserskie (Haye) , no i teraz ta sytuacja wyżej. Ja także w Adamka wierzyłem i wyciągnąłem odpowiednie wnioski, tak czy inaczej naszywka ''fanatyka'' Tomasza ''Drunk Mastera'' Adamka pozostała do dziś.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 07:53 PM
Post: #47
RE: Władymir Kliczko
@AdamekFightPL
Zgadza się. Czepiając się szczegółów - który jesteś rocznik?

Jeśli chodzi o Włada (bo zaraz będzie spruta o spam) to podpisuję się pod Furym - będzie cipą jak weźmie Solisa na przeciwnika. Dziwi mnie w ogóle fakt, że nie wziął Povietkina...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 08:11 PM
Post: #48
RE: Władymir Kliczko
@Jerome
96

Moim zdaniem Solis to i tak lepszy wybór niż Povetkin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-01-2013, 09:37 PM
Post: #49
RE: Władymir Kliczko
@AdamekFightPL
A więc nie jesteśmy w tym samym wieku.

Jeśli ktoś mnie spyta kto jest według mnie lepszy powiem Solis ale dla Włada wolę Povietkina.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-01-2013, 02:26 PM
Post: #50
RE: Władymir Kliczko
(19-01-2013 10:16 PM)Zioło-Pale-Niebywale napisał(a):  Crumb
Ja np. nie widziałem nic specjalnego w tym że przez momencik Władek dał się zepchnąć,przecież on nawet się nie skrzywił
Nie no już nie przesadzajmy, skrzywić się - skrzywił, cios odczuć - odczuł.

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości