Ankieta: Kto Waszym zdaniem powinien wygrać walkę Gołota - Byrd?
Andrzej Gołota
Chris Byrd
Remis
Każdą punktację uważam za dopuszczalną.
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chris Byrd - Andrzej Gołota (2004-04-17)
02-11-2012, 10:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-11-2012 10:22 PM przez Maynard.)
Post: #21
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Dobra, obiecałem, więc oto i moja karta na świeżo.

Runda 1: 10-10
Runda 2: 10-9 Byrd
Runda 3: 10-9 Gołota
Runda 4: 10-9 Gołota*
Runda 5: 10-9 Gołota
Runda 6: 10-9 Gołota*
Runda 7: 10-9 Byrd*
Runda 8: 10-9 Byrd
Runda 9: 10-9 Byrd
Runda 10: 10-9 Byrd
Runda 11: 10-9 Byrd*
Runda 12: 10-9 Gołota

115-114 Byrd

Wybaczcie tę remisową rundę, ale naprawdę nie mogłem się zdecydować. W 6 i 7 też byłem bliski punktowania remisu.

Przy tej ilości wyrównanych rund, każdą punktację uznaję za możliwą do zaakceptowania. Jednak, jak widać, u mnie też wygrał Byrd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-11-2012, 10:25 PM
Post: #22
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Runda 7 wyrównana?
Szanuję Twoje zdanie ale dla mnie to jedna z tych rund gdzie bezradność Andrzeja była najbardziej widoczna

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-11-2012, 07:20 PM
Post: #23
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Ok, przejrzałem karty wpisane do tej pory i ponownie obejrzałem rundy, co do których były jakieś wątpliwości, resztę spisałem ze Swojej starej karty:
Andrzej Gołota - Chris Byrd
Runda 1:10:9*
Więcej pozowania, niż uderzania. Byrd skupił się na ciosach prostych na tułów, Gołota chybiał na potęgę w głowę Byrda, ale trafił jednym czystym prostym i raz nie do końca czystym prawym sierpowym, gdy zamknął Chrisa w narożniku. Pod koniec rundy Andrzej trafił jeszcze jednym prawym prostym na korpus, który wygrał mu rundę na mojej karcie.
Runda 2:9:10
Runda 3:10:9
Runda 4:10:9*
Bardzo interesująca runda. Początek dla Gołoty, później fascynująca gra w półdystansie. Gołota sporo chybiał, ale wiele ciosów dochodziło celu na czubku głowy i za ucho Byrda. Amerykanin ładnie kontrował, ale Andrzej wyrwał tę rundę na mojej karcie paroma ciosami przed samym gongiem
Runda 5:10:9
Runda 6:10:9*
No mojej zapisanej wcześniej karcie dałem tą rundę Chrisowi, tym razem punktowałem dla Gołoty. Po dobrym początku i osiągnięciu przewagi w walce na dystans Chris w moim odczuciu trochę przysnął w ostatnich 2 minutach skupiając się głównie na defensywie i bezustannie pracujący na Swoje punkty Gołota zdołał wyrwać tą rundę dzięki efektywnej agresji i większej ilości trafionych ciosów, nawet jeśli nie były one tak czyste jak Chrisa.
Runda 7:9:10
Bardzo pewna runda dla Chrisa. W zasadzie wygrał on ją dwoma świetnymi momentami, jednym zaraz na początku rundy, drugim 30 sekund przed końcem. Przez te 3 minuty Gołota nie zrobił nic, żeby nadrobić straty poniesione po przyjęciu tych czystych i efektywnych ciosów Chrisa.
Runda 8:9:10
Po raz kolejny Chris zdeklasował Andrzeja jeśli chodzi o najistotniejszy element punktacji - czyste i efektywne ciosy.
Runda 9:9:10
Runda10:9:10
Runda11:9:10
Wyrównane pierwsze 2 minuty, ale Chris zdeklasował Gołotę w ostatniej minucie trafiając mnóstwo czystych ciosów i samemu świetnie się broniąc.
Runda12:9:10
Runda bardzo zacięta, ale mimo wszystko moim zdaniem pewnie wygrana przez Byrda. Po mocnej 1 minucie Gołoty, Chris stopniowo odrabiał starty i koniec końców to on trafiał w tej rundzie wyraźnie częściej i czyściej.
Wynik Końcowy: 113:115 Byrd.
Warianty Punktacji:
115:113 Byrd (Punktując wszystkie wyrównane rundy dla Gołoty)
118:110 Byrd (Punktując wszystkie wyrównane rundy dla Byrda)

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
04-11-2012, 09:32 PM
Post: #24
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
8:4 Byrd 116-112 Chirs Byrd Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 09:05 PM
Post: #25
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
UWAGA!
Na Wasze karty punktowe czekam do niedzieli, do godziny 16:00.
Potem krótkie podsumowanie i chciałbym wystartować z drugim tygodniem naszej zabawy.

Prosiłbym też użytkowników którzy oddali głosy w ankiecie, a nie dodali swoich kart punktowych o zrobienie tego, w innym wypadku głosy te nie będę wzięte pod uwagę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 09:39 PM
Post: #26
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Walke do niedzieli na 100% wypunktuje i wrzuce. Kiedy ogladalem walke na zywo, wyszedl mi remis. Tak samo drugim razem kilka lat temu. Chetnie zobacze co mi wyjdzie teraz.

Uwielbiam takie tematyBig Grin


Ps. Czy jest tu na forum temat, gdzie wrzuca sie punktacje walk ktore ida na biezaco?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-11-2012, 09:50 PM
Post: #27
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Tematy dotyczące danej walki, lub tygodniówki.

Jeśli nie ma, możesz stworzyć i mieć własną "działkę" na forum. Mastrangelo na pewno by się podłączył chętnie, ja też zresztą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2012, 04:20 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-11-2012 04:33 PM przez Szakal.)
Post: #28
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Mamy godzinę 16:20, więc czas na dodawanie Waszych kart punktowych minął.

Pora na podsumowanie pierwszego tygodnia naszej zabawy:
1)W ankiecie głosy oddało 12 użytkowników, z czego jednak tylko 7 będzie branych pod uwagę.
2)Rozkładają się one następująco:
- 4 głosy na zwycięstwo Chrisa Byrda
- 1 głos na remis
- 2 głosy dopuszczające każdy wariant punktacji
- Co ciekawe nie pojawił się nikt, kto zagłosował na zwycięstwo Gołoty i potrafił uargumentować je swoją kartą punktową.
3)Zdaniem Forumowiczów zwycięzcą tamtej walki powinien zostać ogłoszony Chris Byrd

Moderatorów proszę o zamknięcie tego tematu, drugi tydzień forumowej Ligi Punktacji Walk zaczniemy jeszcze dzisiaj.
--------
[EDIT]: Temat jednak niech pozostanie otwarty, @Mastrangelo ma rację. Nadal czekam na Wasze karty punktowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2012, 04:27 PM
Post: #29
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
Myślę, że nie trzeba zamykać tematu. Zawsze ktoś może dorzucić Swoją kartę i raczej nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-11-2012, 04:31 PM
Post: #30
RE: LPW, Tydzień 1: Andrzej Gołota - Chris Byrd
W sumie racja, bo jeśli po jakimś czasie pojawi się dajmy na to 5 nowych kart, to mogą one zmienić ostateczny werdykt.

Tak więc niech temat zostanie otwarty, a swoje karty nadal możecie dodawać. Jeśli pojawi się ich sporo, to wtedy będzie można wrócić do tego tematu. Na ten moment Waszym zdaniem walkę powinien wygrać Chris Byrd.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości