Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
29-12-2014, 12:11 PM
Post: #1001
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Tak.Pokonał go w umownym limicie.I tak nie tylko z Floydem te cyrki się odbywały.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:28 PM
Post: #1002
Bug RE: Floyd Mayweather, Jr.
(29-12-2014 12:04 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  co wniesie do resume Floyda wygrana z Khanem.
A co wniesie druga walka z Cotto? Mnie nie obchodzi resume Floyda. Ja chcę zobaczyć coś nowego. A Cotto nic nowego nie pokaże.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:29 PM
Post: #1003
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Z Roachem i w nowej wadze z obecnym Floydem? Skąd wiesz może Miguel to wygrać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:34 PM
Post: #1004
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Cotto w obecnej formie to poważne zagrożenie dla Money'a. Dla mnie to praktycznie 50/50 i sportowo najlepsza walka.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:37 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2014 12:39 PM przez Metzger.)
Post: #1005
Bug RE: Floyd Mayweather, Jr.
(29-12-2014 12:29 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Z Roachem i w nowej wadze z obecnym Floydem? Skąd wiesz może Miguel to wygrać.
Nie róbmy z Roacha nie wiadomo kogo. Nie wierzę w "drugi prime" Cotto. Waga też nie będzie miała większego znaczenia, bo jest nienaturalna dla nich obu.

(29-12-2014 12:34 PM)KrychuTMT napisał(a):  Dla mnie to praktycznie 50/50
Dowcip tygodnia. Jak Miguel ugra 4 rundy, to będzie mógł mówić o pełnym sukcesie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:39 PM
Post: #1006
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Roach na pewno bardzo uważnie ma przestudiowanego Floyda i będzie miał w końcu okazję przygotować swojego zawodnika do walki z nim. Najważniejsza jest forma Floyda bo od tego w jakim jest stanie zależą losy tej walki imo.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:45 PM
Post: #1007
RE: Floyd Mayweather, Jr.
No widzisz, o 4 rundach taki Pacman może pomarzyć Smile.

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 12:56 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-12-2014 12:57 PM przez Sander.)
Post: #1008
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Ja widzę większe szanse na zwycięstwo z Floydem Cotto niż Pacquiao. Walka z Algierim wyszła Filipino fajnie, ale to nie jest ten poziom o którym mówimy, Floyd nie walczył z kimś tak słabym od lat. Manny już dawno nie zachwyca, dostał ciężkie KO od Marqueza, które swój ślad na bank zostawiło, walka z Riosem bez błysku, rewanż z Bradleyem bez błysku - jak porównam sobie do tego szkołę boksu jaką Floyd pokazał Alvarezovi czy Guerrero, to nie widzę opcji by Pac Man mógł zdziałać więcej niż oni. Cotto w rewanżu może być bardzo groźny, zna Floyda, wie jak do tego podejść. Nie obrażę się absolutnie na Floyd vs Cotto II.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 01:29 PM
Post: #1009
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Cotto to jednoczesnie jedna z najlepszych opcji sportowo, jaki i marketingowo. Jedynie walka z Mannym by przebila bardzo wyraznie PPV, ale znowu Filipinczyk, moim zdaniem szanse na wygrana ma znacznie mniejsze.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-12-2014, 02:04 PM
Post: #1010
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Oj Metgzer przesadzasz... jak Floyd da sie zaskoczyc Cotto jak Maidanie w pierwszej walce to przegra z kretesem. Mysle ze walka odbedzie sie w limicie 154 a to zdecydowanie faworyzuje Miguela, ktory do ringu wniesie sobie 157-158 co jest u niego naturalne, a Floyd zostanie z tym swoim 152.
Do tego nawet patrzac na druga walke z Maidana to Cotto prezentuje sie lepiej fizycznie.
Nie wiem czy Miguel ma wieksze szanse od Paqcuaio, moze w tym ze juz w ringu z Floydem byl + jest wiekszy i obecnie mocniej bije. Dla mnie to sa takie poziomy ze kazdy z kazdym ma spore szanse i ciezko prorokowac.

Ja wole walke Floyda z Mannym bo "tego jeszcze nie grali", ale na pewno sie nie obraze za walke Cotto. Zreszta nawet tego Khana bym obejrzal bo sie fajnie prezentuje choc jednak majac w tle negocjacje z Cotto i Pacquaio to wyglada biednie Wink

Kurde ja sie juz nastawilem na Alvarez-Cotto i Floyd-Manny a tu takie zawirowania.
Miguel pewnie siedzi w fotelu w przyciemnionym gabinecie i rechocze jak jakis zly charakter z filmu klasy B Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości