Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
21-05-2014, 09:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-05-2014 09:27 PM przez Gogolius.)
Post: #381
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Maidana zakończy karierę w takim przypadku Tongue

Thurman ogra Maidanę - podobna siła, podobna moc i dzikość, ale inteligencja i nieszablonować po stronie Keitha.
Keith wymarzony może by nie był w moich oczach, ale na pewno dobry kandydat na maj 2015. Ale kogo obchodzi 2015 jak tu chodzi o 09.2014 Tongue

Tak jak wyżej napisano, Ward ma problem z promotorem, może zakończy karierę. Takiego Chaveza GGG szczerze chciał (nie dziwię mu się) więc znowu tak nie jedźmy po Kazachu, który teraz dwoi się i troi, żeby uniknąć obowiązkowego pretendenta na rzecz bardziej firmowego nazwiska.

Po walce z Alvarezem myślę, że Floyd w junior średniej nie ma się co bać, że go stłamszą czy rozbiją (Lara to wyjątek bo on to ma długie łapki i tam owije się wokół Moneya).

Ofc zgadzam się, że można spokojnie znaleźć trzech rywali w półśredniej/junior średniej i będzie mega pod względem widowiska.

Z kasą... może być gorzej.

Walka z Maidaną nie przebiła prawdopodobnie 900 tys. pakietów (mówi się o 854 tys.) co ponoć dla Showtime z punktu widzenia samej walki mała katastrofa (3mln w plecy). Pomijam rzecz jasna inne granty, które Showtime ma z zakontraktowania Floyda.

Tyle, że jak się zapowiadała pierwsza walka z Maidaną. Więc myślę, że pozostałe trzy walki wykreują lepszy wynik (chyba że Money przegra wcześniej).

Autor komentarza: MrAdamData: 21-05-2014 17:13:58
Na boxrecu to ja w 2011 w marcu Pacman vs Mayweather widziałem <- kojarzy ktoś? prawda to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2014, 11:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-05-2014 11:01 PM przez BMH.)
Post: #382
RE: Floyd Mayweather, Jr.




WTF?Okazalo sie, ze stary Floyd zapylil gdzies kiedys kogos? Skad ten dzieciak? Jestem bardzo do tytulu z wiadomosciami. Rozumiem, ze to przyrodni brat Floyda..?

http://boxrec.com/list_bouts.php?human_i...&cat=boxer

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-06-2014, 09:04 PM
Post: #383
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Tak to przyrodni brat Floyda, bękart Mayweathera Sr.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 06:24 PM
Post: #384
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Czerwiec się kończy a my wciąż nie wiemy kto będzie kolejnym rywalem Floyda Mayweathera... obawiam się, że rewanż z Maidaną nie wypali. W takim razie kto? drugi kandydat czyli Khan również odpada ze względu na ramadam. Może ktoś sprawi nam niespodziankę i doczekamy się w końcu walki z Pacquiao?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 06:31 PM
Post: #385
RE: Floyd Mayweather, Jr.
O tym szejku co miał ten deal załatwić, też ani słowa. Jedyne co wiemy o pretendencie to to, że będzie z półśredniej -> Floyd chce jednocześnie bronić pasów półśredniej i junior średniej, ale walka miałaby odbyć się w limicie 147 funtów.

Porter odpada bo walczy z Brookiem, Thurman za mało znany -> albo namówią Cotto, żeby skrócił urlop (chciał wrócić w grudniu), albo będzie ten Maidana, tak jak pisałem w maju -> inne opcje po prostu są jeszcze mniej prawdopodobne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 06:42 PM
Post: #386
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Ja strzelam, że obóz Maidany ostro negocjuje warunki tak żeby dobrze zarobić i ogłoszą jak już będzie ostateczna pora.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 07:01 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 07:01 PM przez Metzger.)
Post: #387
Bug RE: Floyd Mayweather, Jr.
Do walki pozostało mniej niż 3 miesiące. Najwyższy czas na rozpoczęcie obozu przygotowawczego, a tu nie ma jeszcze przeciwnika. Jeżeli nie Maidana i nie Cotto, to jest jeszcze Garcia, który ma zabukowany termin w sierpniu, ale nie ma jeszcze oponenta. Tak czy siak będę zaskoczony jeżeli Floyd wybierze kogoś spoza trójcy: Maidana, Cotto, Garcia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 07:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 07:04 PM przez Martin.)
Post: #388
RE: Floyd Mayweather, Jr.
(23-06-2014 07:01 PM)Metzger napisał(a):  Tak czy siak będę zaskoczony jeżeli Floyd wybierze kogoś spoza trójcy: Maidana, Cotto, Garcia.

Wydaje mi się, że to nie będzie Garcia. Stawiam na rewanż z Maidaną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 07:15 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-06-2014 07:16 PM przez Krzych.)
Post: #389
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Priorytetem powinna być walka z Cotto i inny wybór będzie dla mnie niezrozumiały, ale patrząc na to co jest realne to rewanż z Maidaną wydaję się być opcją pewną na 99%. Garcia po ostatniej słabszej walce się nie do końca nadaje. W promocji takiej walki potrzebny jest ktoś kto ma coś spektakularnego za plecami. Wygrana w dodatku niepewna ze średnim Herrerą to raczej nie jest coś na czym można zbudować promocję walki. Ludzie muszą uwierzyć, że przeciwnik Floyda ma szansę na zwycięstwo. A taki warunek spełnia tylko Maidana i Cotto. A czy Cotto się zdecyduje na taki szybki powrót między liny? Nie wydaje mi się. Maidana za to jest pod ręką przez cały czas.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-06-2014, 08:16 PM
Post: #390
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Jak doprowadzić do walki z Cotto skoro za nim stoi Arum a wiadomo od dawna, że Floyd z Arumem interesów nie będzie robił. Jeżeli jednak taka walka zostanie zakontraktowana to Floydowi dostanie się za to, że nie zawalczył z Pacquiao.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości