Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
06-05-2014, 01:00 PM
Post: #361
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Dla mnie najlepszym wyborem Floyda, bylby Garcia o w LWW, dzieki czemu Floyd osiagnalby to co do czego dazy... bycie posiadaczem tytulow jednoczesnie w trzech rownych dywizjach.

(06-05-2014 12:38 PM)Tar-Ellendil napisał(a):  Powiem szczerze, że Money może nie dobić do 49 -0.

Ja tez powiem szczerze. Dla mnie o wiele wieksza niespodzianka jest fakt, ze Floyd do dzis ma 0 porazek, niz nawet jakby doszedl do 50-0-0. Powaga. To, ze Mayweather do dzis nie zaznal goryczy porazki, to jest dla mnie mega-sensacja, bo przeciez dobrze znam tych wszystkich gosci z ktorymi sie mierzyl. Z tym, ze Floyd starci zero, to nie mozna tego wykluczyc, i cieszy mnie walka z Maidana, bo dopiero teraz wielu zobaczylo to, co ja juz dostrzegam od bardzo dawna, i nie zmienilem zdania nawet po genialnych wystepach z Guerrero i Saulem. Teraz zanim ktos napisze, ze Mayweather gladko wygra 12-0, a ta potyczka to mismatch, na bank wezmie poprawke na to, ze Maidana/Cotto juz pokzali jak trzeba walczyc z z dzisiejszym "Moneyem". Jestem przekonany, ze gdyby doszlo do rewanzu z Saulem, to zobaczylibysmy duzo bardziej dazacego do bojki Meksykanina.

Floyda przed zakonczeniem kariery najchetniej zobaczylbym z kims z tej 6tki(kolejnosc przypadkowa):
-Porter
-D.Garcia
-wygrany Cotto/Martinez
-Thurman
-Maidana
-Khan

Przestalem sie oszukiwac, ze Floyd powinien rywalizowac z gosciami z LMW, powinien oddac tytul. On byl bliko 10kg lzejszy od Maidnay, gdzie tam Lara, czy blizniacy Charlo? Jedynie bylbym ciekawy walki z Martinezem, bo to byloby cos historycznego, a jeszcze chetniej z Cotto, o ile ten wygra z Argentynczykiem.Cool

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 10:32 AM
Post: #362
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Fakt jeszcze Garcia, ale dla mnie ta walka z Herrera to sobie troche podkopal pozycje.
Dla mnie zejscia nizej raczej nie bedzie.

Tak sie zaczalem zastanawiac i doszedlem do kontrowersyjnego wniosku, ze Porter z dyspozycji z Devona i Pauliego nie tylko bylby godnym rywalem dla Floyda ale bylby nawet moim faworytem. Stylowo podobny do Maidany tylko celniejszy i przede wszystkim wytrzymaly. To mogloby byc pieklo dla Floyda. Oczywiscie zostaje kwestia doswiadczenia i ciazacej presji na pojedynku, ale mysle ze Maidana wywazyl drzwi i juz nikt z Floydem nie zawalczy jak Alvarez czy Guerrero.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 03:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2014 03:05 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #363
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Po zakończeniu kariery bokserskiej Floyd pewnie będzie bronił swojego niepokonanego streaku na Wrestlemanii. Kto wie może pobije rekord Undertakera Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 03:07 PM
Post: #364
RE: Floyd Mayweather, Jr.
@Tar-Ellendil
Doświadczenie już ma Big Grin Tongue Wink

[Obrazek: WM24_03302008jg_3671.JPG]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-05-2014, 03:09 PM
Post: #365
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Następnym razem może dadzą mu kogoś jego rozmiarów, może Rey'a Mysterio Big Grin
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 02:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2014 02:45 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #366
RE: Floyd Mayweather, Jr.


Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-05-2014, 03:10 PM
Post: #367
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Gra na gitarze zajebista.
Dobry filmik Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 10:55 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2014 10:56 AM przez Gogolius.)
Post: #368
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd wraca 13 wrzesnia, niekoniecznie w Las Vegas. Rywala poznamy do dwoch tygodni, a kandydaci ktorzy sa brani pod uwage to Maidana, Garcia, Porter i Thurman.

1. Wczesnie poznamy tego rywala, o Maidanie dowiedzielismy sie stosunkowo krotko przed walka
2. Garcia zaliczyl kiepski wystep z Herrera + ciagle jest w junior polsredniej wiec watpliwe. Thurman mnie dziwi - oczywiscie jest kozazkiem i ma szanse w takiej walce (wielki szacun dla Floyda jakby go wybral) ale resume ma srednie.
Shawn Porter ma na rozkladzie Devona i Malignaggiego + ma pas + widowiskowy styl - nie ustepuje medialnie Maidanie po jego wygranej z Bronerem wiec jego wybor sie broni aczkolwiek znow wielki szacun jakby Floyd wzial takiego goscia - to jest jeszcze lepsza wersja Maidany ktora wprowadzi chaos przez cala walke jak z Devonem a nie przez kilka rund.

Oczywiscie chcialbym Lare albo kogos z TopRank, ale zdaje sobie sprawe ze Kubanczyk po Alvarezie w lipcu potrzebowalby wiecej czasu na przygotowania, a TR to TR Wink

Fajnie ze biora pod uwage Maidane - ja o rewanz bym sie nie obrazil.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 11:13 AM
Post: #369
Bug RE: Floyd Mayweather, Jr.
(20-05-2014 10:55 AM)Gogolius napisał(a):  Floyd wraca 13 wrzesnia, niekoniecznie w Las Vegas.
Czyżby brali pod uwagę Londyn?

(20-05-2014 10:55 AM)Gogolius napisał(a):  Shawn Porter [...] nie ustepuje medialnie Maidanie
No chyba żartujesz. O Porterze głośno zrobiło się dopiero po pokonaniu Devona, który też nie jest specjalnie medialną figurą. A o Maidanie mówi się już od kilku lat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-05-2014, 11:21 AM
Post: #370
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Ale Maidana mial wzloty i upadki, zdazyl przerznac do zera z owym Devonem i mimo wszystko wyraznie z Khanem. A wiesz jak Floyd patrzy na przegrane potncjalnych rywali. Maidana wrocil do gry po Lopezie a wygrana z Bronerem wywindowala go do grona pretendentow + zdobyl pas.

Brook wyraznie wygral z Alexandrem, ktory zrobil Maidane jak chcial + ogral Malinagiego ( ktory z kolei wygral z Judah, ogranym dawno temu przez Floyda Tongue) i jest bardzo efektowny w ringu - kandydat jak najbardziel realny:dwa dobre nazwiska w resume, rekord bez porazki, pas, styl gwarantujacy emocje: dla mnie wyglada spoko opcja.

Co do Londynu to nie - gada sie o NY, ponoc Barclay juz przed Maidana dawal swietna oferte teamowi Moneya ale zdecydowali sie na LV.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości