Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 10 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Floyd Mayweather, Jr.
16-03-2018, 12:40 AM
Post: #1501
RE: Floyd Mayweather, Jr.
No i jednak.

Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) potwierdził w rozmowie z portalem tmz.com, że rozpoczyna
treningi MMA. Najlepiej zarabiający zawodnik w historii zawodowego boksu poważnie myśli o tym,
żeby zadebiutować w mieszanych sztukach walki.

- Na pewno nie będę gotowy do walki za 3 miesiące. Będę potrzebował jakieś 6-8 miesięcy albo po
prostu tak długo, jak będzie to konieczne. Chcę dopilnować, żeby wszystko zostało zrobione tak jak
należy - powiedział Mayweather.

Nad treningami Amerykanina ma czuwać Tyron Woodley, mistrz UFC wagi półśredniej. Mayweather
jest przekonany, że poradzi sobie z nową dyscypliną sportu.

- Poza boksem, jestem także dobrym zapaśnikiem. W skali od 1 do 10, oceniłbym swoje umiejętności
zapaśnicze na 7. Ciosy rękami w skali od 1 do 100 oceniam na 100, a kopnięcia w skali od 1 do 10
na 4 - zdradził "Money" Floyd.

41-letni Mayweather ostatnią bokserską walkę stoczył w sierpniu ubiegłego roku, wygrywając z
Conorem McGregorem, mistrzem UFC dwóch kategorii wagowych. Niewykluczone, że teraz mogłoby
dojść do rewanżu Amerykanina z Irlandczykiem na zasadach MMA.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2018, 12:16 PM
Post: #1502
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Floyd Mayweather Jr (50-0, 27 KO) zakończył trwającą kilka miesięcy sportową emeryturę i wraca
do formy. Na razie Amerykanin głównie biega i pracuje nad kondycją, ale wkrótce ma rozpocząć
treningi mieszanych sztuk walki.

Były bokserski mistrz świata pięciu kategorii wagowych może pod koniec roku zadebiutować w MMA.
Nie ma jednak pewności, czy "Money" Floyd faktycznie wejdzie kiedykolwiek do oktagonu.
- Jeśli zobaczę dobrą ofertę, to stoczę walkę w MMA. Wszystko jednak musi się zgadzać. Ja też
muszę dobrze czuć się w klatce, dlatego być może uda mi się stoczyć walkę pod koniec 2018 roku
lub na początku 2019 roku - powiedział Mayweather.

- W rękawicach do MMA będę na pewno nokautował częściej. Są mniejsze i łatwiej jest wstrząsnąć
rywalem. Conor McGregor chwalił się, że w tych małych rękawicach jego ręce są jak dynamit. Myślę,
że on może się zdziwić, ile będą ważyły moje ręce w rękawicach do MMA - stwierdził Amerykanin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2018, 02:17 PM
Post: #1503
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Jak rozumiem pierwszą "walkę" w MMA Floyd zamierza stoczyć ze stacjonarnym manekinem, do którego będzie mógł podejść i uroczyście go pierdolnąć tym swoim "dynamitem", bez zagrożenia, że przeciwnik już w pierwszych sekundach zaatakuje mu nogi, dążąc do sprowadzenia walki do parteru. Kasa też powinna się zgadzać, mogą się z manekinem podzielić nawet w stosunku 99/1 na korzyść Floyda.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2018, 05:28 PM
Post: #1504
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Lepiej niech nabierze trochę wagi i wystartuje w sumo.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-03-2018, 05:36 PM
Post: #1505
RE: Floyd Mayweather, Jr.
My tu się możemy śmiać, ale gość wie jak przytulić
kolejne 200 milinów w mma tym razem, rewanż
z Conorem, ładnie przegrany, reputacja w boksie
i tak nie zagrożona, i będzie się śmiał z Hejterów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-03-2018, 08:28 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 08:30 AM przez fext.)
Post: #1506
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Oczywiście wiem, że chodzi o kasę i nie mam nic przeciwko temu, żeby Floyd zarobił sobie kolejne setki milionów dolarów. Niech zarabia na zdrowie. Mam tylko problem z wymieszaniem walki sportowej z udawanym "wrestlingiem" i przedstawianiem szopki takiej jak walka bokserska Floyd-Conor albo ich ewentualny rewanż w oktagonie jako coś autentycznego i poważnej walki. Uważam to za obelgę w stosunku do ludzi, którzy naprawdę walczą i tracą w tym sporcie zdrowie.

Tymczasem w przypadku ewentualnego rewanżu McGregor - Mayweather w formule MMA cyrk będzie jeszcze większy. Wiadomo, że obaj to profesjonaliści nie tylko w swoich dziedzinach, ale i sztuce zarabiania pieniędzy, jest więc oczywiste, że Conor nie skończy przeciwnika w pięć sekund, jak zrobiłby to z każdym innym zawodnikiem, który w MMA reprezentowałby takie umiejętności jak Floyd. Będzie więc sparing w stylu starszy brat kontra młodszy, bardzo smarkaty, zakończony poddaniem gdzieś w połowie walki, bo nie wierzę, żeby nawet taki magik jak McGregor zdołał holować Mayweathera dłużej, bez oczywistych zarzutów o udawanie i symulację.

Ośmieszyć też go nie może, bo kto wie, czy nie da się też zarobić na kolejnych jasełkach... I tak to się będzie kręcić, ku uciesze "światowego" Janusza, który pomyśli, że wszystko to na poważnie. Co niestety może zaowocować wysypem kolejnych "walk" w tej samej formule i dryfowaniu kolejnych zawodników w stronę wrestlingu. No, chyba że w ramach trzeciej walki obaj będą skakać na nartach albo faktycznie zmierzą się w sumo Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 11:20 AM
Post: #1507
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Maywethear zapowiada , że jeśli wróci do wyłącznie do MMA . W Bellatorze może zadebiutować 50 cent, panowie się nie lubią , więc może jakaś walka, tęz się sprzeda:-) .Lepsze to niż patrzęc na ustawkę w Conorem :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 01:18 PM
Post: #1508
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Nie ta kategoria Fifty waży gdzieś koło 100 kg. Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 01:33 PM
Post: #1509
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Ozdoba też nie był w kategorii Burneiki Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-05-2018, 01:40 PM
Post: #1510
RE: Floyd Mayweather, Jr.
Aż tak dobrze Jonak z tym Argentyńczykiem wypadł??? IdeaHuh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości