Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rusłan Czagajew vs Mike Perez
27-10-2012, 06:50 PM
Post: #11
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Bandit
Jest ich wielu. Bez przesady. Jestem optymistą na ogół ale umiem spojrzeć na sprawy poważnie. Władimir Klitschko, Vitali Klitschko, David Price. To tylko trzech, których jestem w stanie wymienić od razu. Po dłuższym zastanowieniu dorzuciłbym z pewnością kilka nazwisk.

Ogólnie rzecz biorąc to myślę, że każdy kto ma swojego ulubieńca, czy to ja Haye'a, czy to AdamekFightPL Adamka, czy Crumb Gołotę czy PeterManfredo Petera Manfredo Jr potrafi wskazać jego potencjalnych pogromców. Nie rób ze mnie już takiego buca, proszę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2012, 08:20 PM
Post: #12
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Jerome
Dokładnie, z tym, że Haye'a nie można od razu skreślać z ŻADNYM bokserem obecnej wagi ciężkiej (nawet jeżeli jego nazwisko to Kliczko). Możecie się ze mną nie zgadzać, że Haye ma problem z psychiką tak jak za dawnych lat miał Andrzej Gołota. David ma wszystko by zdominować wagę ciężką, ale brakuje mu przysłowiowych jaj i być może czegoś jeszcze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2012, 09:00 PM
Post: #13
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
Ale ja bardzo lubie Haye'a to świetny bokser, ale nie zeby odrazu bojcowa nokautował.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2012, 09:12 PM
Post: #14
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Bandit
Masz rację, teraz dopiero przeczytałem posta Jerome, w którym piszę, że Haye zrobiłby krzywdę Denisowi. Wbrew pozorom była by to wyrównana walka. Bojcow ma czym uderzyć i akurat ten atut mógłby sprawić wiele kłopotów Davidowi. Choć nie wątpię, że Haye w końcowych rundach mógłby znokautować Denisa. Nie wykluczam też przegranej Davida przed czasem w walce z Bojcowem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
27-10-2012, 09:23 PM
Post: #15
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
Żaden Povietkin,Bojcov czy inny Czagajev nie miał i nie ma startu do Davida Haye'a. Adamek,Price i bracia są w stanie dać dobrą walkę z nim,reszta bez szans

[Obrazek: Wladimir-Klitschko-warm-up-100908R300.jpg#.UKMrgWfwWm4]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 01:58 PM
Post: #16
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Bandit, AdamekFightPL, PeterManfredo
Ja uważam tylko, że różnica klas Haye'a i Boytsova jest po prostu za duża. Po pierwsze aby do takiej walki doszło, po drugie ze względu na umiejętności obu pięściarzy.

Co do starcia Pereza z Rusłanem to będzie to ciekawa partia szachów - przynajmniej na samym początku. Obaj zawodnicy to mańkuci a starcia między nimi to w wadze ciężkiej rzadkość. Bardzo cieszę się na powrót Mike'a do boksu. Już myślałem, że jego potencjał został po prostu zmarnowany. Życzę mu powodzenia i na niego też stawiam. Chagaev to już nie ten sam kot, który zażarcie walczy do samego końca.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 02:00 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-10-2012 02:01 PM przez Mastrangelo.)
Post: #17
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
Tutaj się zgodzę z Jeromem, lubię Boytsova, widziałem wszystkie jego walki, ale nie widzę jego atutów przeciwko Haye, który ma po prostu nad nim przewagę, większą lub mniejszą, w każdym elemencie.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 02:07 PM
Post: #18
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Pakman
Nie wydaje mi się, aby Kubańczyk był już zmarnowanym talentem. Oczywiście, długa nieaktywność niezbyt mu pomogła, ale nie wolno zapominać, że Perez jest jeszcze zawodnikiem stosunkowo młodym (27 lat), więc ma jeszcze szanse się rozwinąć.
Co do Czagajewa, to według mnie Rusłan zalicza się jeszcze do szerokiej czołówki wagi ciężkiej. Nie jest to w żadnym wypadku TOP10, ale to nadal całkiem solidny zawodnik.

Nie wydaje mi się, aby Perez stał z góry na straconej pozycji. Kubańczyk jest szybki, świetny technicznie oraz ma czym uderzyć i pewnie będzie w formie, z kolei forma Uzbeka to dla mnie trochę niewiadoma. W każdym razie spodziewam się ciekawej walki i trzymam kciuki za Kubańczyka, którego jestem fanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 02:08 PM
Post: #19
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
Bojcow na razie nic sobą nie reprezentuje. Dał przeciętną walkę z Guinnem. Jego szczęka jest też mocno podejrzana. Koleś moim zdaniem jest w tej chwili w oklicach 15 miejsca w ciężkiej. Fury będzie zdecydowanym faworytem, ze względu na różnicę w warunkach fizycznych oraz w doświadczeniu. Nie zmienia to faktu, że po odejściu Władka od boksu, będzie on razem z takimi pięściarzami jak Wach, Price, Fury, Wilder, Pulew, Abdusalamow, Jennings, czy Mitchell jedną z wiodących postaci w HW.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2012, 02:28 PM
Post: #20
RE: Rusłan Czagajew vs Mike Perez
@Jerome
A odniósł byś się do wypowiedzi PeteraManfredo, który napisał, że Adamek dałby wyrównaną walkę z Haye'm ? ciekawi mnie to bo gdybym napisał to ja pewnie by mi się od Ciebie oberwało, że jestem psychofanatykiem Adamka itd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości