Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Danny Garcia
21-10-2012, 09:15 PM
Post: #11
RE: Danny Garcia
Wiesz, ja wcale nie jestem przekonany, czy byłoby to dla niego dobre rozwiązanie. N'Jikam zaczął walcząc na dystans i ja dałem mu pierwsze 3 rundy. Problem w tym, że w 4 rundzie Quillin znalazł kombinację którą po prostu nie mógł chybić. Lewy sierpowy po prawym prostym, czasem tylko markowanym. W Piątej rundzie Peter sam trochę spuścił z tonu, moim zdaniem, żeby pozwolić przeciwnikowi trochę o tym zapomnieć, ale w 6 rundzie ponownie miał Kameruńczyka na skraju nokautu
Trzymając się na dystans N'Jikam nie miał na to żadnej odpowiedzi, nie potrafił dostosować się defensywnie, ale będąc na klacie Quillina odebrał on mu możliwość ponownego ustawienia tej kombinacji która wyglądała na to, że prędzej czy później zakończy walkę.
Dodatkowo mocno też Petera wymęczył i na mojej karcie, wygrywając 12 rundę Hassan wywalczyłby remis, a te 2 ciosy, które położyły go na na deski w ostatniej rundzie nie były nawet w przybliżeniu tak mocne jak te, które położyły go na deski w rundach 4 i 6. Myślę, że to, że Hassan poleciał wtedy na deski było w dużej mierze kwestią zmęczenia i tego, że jego nogi nie były w 100% pod nim po wcześniejszych nokdaunach. Czasami, wbrew pozorom, bezpieczniej jest być bliżej rywala, szczególnie gdy ma się takie braki techniczne jak N'dam.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2012, 08:23 AM
Post: #12
RE: Danny Garcia
Oglądałem wcześniej walkę N'Jikama z Bursakiem i tam N'Jikam poradził sobie dużo lepiej dzięki temu, że walka toczyła się w większości na dystans. Bursak jest oczywiści trochę gorszy od Quillina, ale reprezentuje podobny styl. Moim zdaniem największym problemem N'Jikama są nie tyle braki techniczne, co szklana szczęka. Każdy bokser wchodząc do półdystansu coś tam zawsze oberwie. Ale mając szklankę, wdawać się z własnej inicjatywy w półdystansowe wymiany z tak silnie bijącym bokserem, jak Quillin, to czysta głupota. To tak, jakby Khan wchodził w półdystans z Matthyssem, Cunningham z Lebiediewem, a Wawrzyk ze Szpilką. Z tym, że szklanka N'Jikama jest dość specyficzna. On łatwo pada, ale i łatwo się podnosi, podobnie jak Cunningham.
Wracając do Garcii, to on oświadczył wczoraj, że bije silniej od Matthysse'a. Z drugiej strony nie wyraził chęci do walki z nim, twierdząc że Argentyńczyk jest dla niego za słaby. Jak dla mnie, przesada i hipokryzja. Wygląda na to, że Garcia będzie starał się odwlec pojedynek z Matthyssem jak najdłużej. I wcale mu się nie dziwie.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-04-2013, 02:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-04-2013 02:23 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #13
RE: Danny Garcia
Kontynuując wypowiedź o najbliższych walkach.

Garcia jest promowany na wielkich naziwskach i GBP tworzy mu mocną pozycję. Nie inaczej będzie tym razem, Judah znowu zapowiada formę życia, ale wg. mnie on już w walkach o pas wysiada i typuję wygraną Swifta przed czasem w końcowych rundach. Zab może dać wyrównaną walkę w początkowych rundach, ale wkońcu braknie mu paliwa i zbierze mocne lanie.

Garcia posiada 3 pasy i jest oficjalnie królem tej wagi, ale musi udowodnić czy jest tego wart w walce z wygranym pojedynku Matthysse/Peterson.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-04-2013, 11:21 AM
Post: #14
RE: Danny Garcia
Judah nie jest godnym rywalem dla Garcii. Na dzisiaj tylko Matthysse może z nim konkurować o miano króla tej kategorii. Peterson, Khan, Alvarado, Rios stoją o szczebel niżej, natomiast warto by sprawdzić Ałłachwerdijewa, bo jest to bardzo ciekawy bokser z dużym potencjałem. W przyszłości do rozgrywki w junior półśredniej może też wmieszać się Broner.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 07:51 PM
Post: #15
RE: Danny Garcia
Prowodnikow vs D.Garcia, ja jestem na tak.Co z tego wyjdzie zobaczymy, kogo wodzilibyście za przyszłego rywala Garcii>?

[Obrazek: xabi-alonso-perfil.jpg]

http://www.siepomaga.pl/s/klikaj

"Musimy nauczyć się wspólnie podejmować decyzje i czasami poświęcić część swoich interesów na rzecz całej Europy" Donald Tusk
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 08:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-03-2014 08:55 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #16
RE: Danny Garcia
Peterson, Provodnikov albo wygrany z walki Khabib/ Vargas.

Tylko te 3 nazwiska zostały w tej wadze i jeśli Danny chce walczyć z Floydem to wypadałoby stoczyć ze dwie walki w nowej kategorii do May Day 2015.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2014, 11:21 PM
Post: #17
RE: Danny Garcia
Najchętniej to Provodnikov, bo lubię gościa oglądać w ringu. Myślę, że to nie byłaby łatwa walka dla Garcii, a jeśli zaprezentował by się jak z Herrerą, to wieściłbym jego porażkę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 02:32 PM
Post: #18
RE: Danny Garcia
Garcia-Provodnikov/Peterson/Matthysse II. To są walki, które mu zostały w wadze do 140 funtów. Dwie pierwsze to unifikacje, a trzecia to rewanż, który na pewno będzie się cieszył dużym zainteresowaniem. Garcii potrzeba dużej walki bo inaczej znów się przygotuje jak na Herrere czyli nie najlepiej. Walka z Ruslanem jest do zrobienia bo on na szczęście tylko współpracuje z TR i to nie jest zablokowane. Najlepiej jakby Garcia zawalczył z Provodnikowem a Matthysse drugi raz z Petersonem i potem zwycięzcy tych walk o wszystkie pasy. Ale to tylko takie marzenia. Choć całkiem realne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 02:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 03:36 PM przez BMH.)
Post: #19
RE: Danny Garcia
Zastanawiam sie tylko, czy GBP/Haymon(bo Danny jest chyba pod skrzydlem Al'a) zaryzkuje takie walki, majac na uwadze Mayweather-Garcia 2014/2015. Glupio byloby stracic zero w rekordzie, bo jak wiadomo dwoch niepokonanych zawsze wygeneruje wieksze zyski. Kto bedzie chcial zobaczyc Dannego z Floydem(jezeli ten zgodnie z planem wygra najblizsza walke), jak ten pierwszy wylapie?

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-03-2014, 05:49 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-03-2014 05:52 PM przez Krzych.)
Post: #20
RE: Danny Garcia
@BHM

Jak Danny wyłapie to przeciwnikiem Floyda będzie ten od kogo wyłapał. Maidana przecież w taki sposób dostał walkę, bo Broner wyłapałSmile A jeżeli Garcia pokonałby Provodnikowa to potencjalna walka z Floydem też zyska na wartości i to dużo. Bo już 90% "ekspertów" zapomina kto pokonał Matthysse, więc może trzeba wypunktować kolejnego "zabijakę". Na koniec dodam, że uwielbiam Lucasa, bo z tego posta można by wywnioskować coś innego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości