Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
18-10-2012, 04:03 PM
Post: #11
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Jerome
Ja także uważam, że Haye byłby w stanie pokonać Witalija, ale raczej tylko przez nokaut lub poddanie z narożnika. Jakoś nie wyobrażam sobie żeby Haye był w stanie pokonać Witalija na pkt, nie tylko ze względu na styl jaki prezentuje, ale także przez fakt, że na terenie Kliczki wątpię aby to było możliwe. Co do siły ciosu Witalija to z pewnością nie kopie on tak jak Władimir,Price,Wilder itd, ale nadal plasuje się w 10 najmocniej bijących bokserów w dzisiejszej HW. Haye mocnej szczęki nie ma więc taki jeden prawy spokojnie by na niego wystarczył (Adamek latał po ringu po prawym Witalija, nawet nie próbuj mi zasugerować, że Haye ma mocniejszą szczękę od Tomka), oczywiście teraz powiesz, że najpierw Witalij musiałby trafić Haye co nie jest takie łatwe jak to pokazał w walce z Władimirem. Tylko, że David w tej walce nastawił się na jeden cios a cały czas skupiał się na defensywie. W walce z Witem będzie musiał nastawić się na presing, ciągłe ataki co automatycznie zmniejszy jego obronę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 04:05 PM
Post: #12
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
Autor komentarza: BYKZBRONXU2011
Data: 18-10-2012 17:12:33
Vitek go ciezko znokautuje,,,Haye po 1 gongu bedzie spie..lal potem dostanie strzala i nie wstanie zeby nie dostac bardziej..Vitek nie bedzie kalkulowal jak Wladek,,Vit ma dobra szczeke nawet ciosy od Lewisa ustawal
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 04:35 PM
Post: #13
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Jerome

Właśnie uważam, że szczęka Haye'a jest dość słaba i takich bomb jakie przyjmował Adamek po prostu by nie wytrzymała.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 04:48 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2012 04:49 PM przez Mastrangelo.)
Post: #14
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Peter
Wiesz, ja jestem pewny, że Chris bez problemu przeszkoliłby każdego ciężkiego na rozkładzie Heya, a David nie tylko przegrałby z Wladimirem, Vitalim i Ibeabuchi, ale nieprzytomnego zostawiłby go na macie też David Tua. Dla mnie Byrd, niezależnie od tego co można myśleć o jego stylu, to lepszy ciężki niż David Haye.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 07:43 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2012 07:44 PM przez Tar-Ellendil.)
Post: #15
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
Ta walka byłaby wielkim hitem i powinna się odbyć.
Haye ma do zyskania bardzo wiele, ale i Kliczko ma coś do udowodnienia i to jest najlepsza opcja na zwieńczenie kariery.

Jednak obawiam się, że Vitali jest już zbyt bardzo związany polityczni i zwakuje pas o który zawalczy Arreola z np. Mitchellem.

Arreola jako mistrz to najgorsze co może się nam przytrafić, Haye po wygraniu z Vitalijem byłby ustawiony do końca kariery.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 08:04 PM
Post: #16
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Tar-Ellendil

Rozumiem, Arreola nie jest wirtuozem, ale zielony pas na jego biodrach jakoś by mnie nie raził.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2012, 10:11 PM
Post: #17
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@AdamekFightPL
Nie będę z Tobą dyskutował na temat Haye - Adamek bo sam wiesz do czego to prowadzi. Na pewno nie powiem, że Haye ma słabszą szczękę niż Tomek. Tyle.

Corrie Sanders? Błagam.

@Mastrangelo
Oglądałem wiele razy Chrisa, uwierz mi. Sądzę, że Haye zniszczyłby mu twarz. Szanuję Twoje zdanie ale kompletnie się z nim nie zgadzam.

@AdamekFightPL i Pakman
Napiszcie proszę dlaczego uważacie szczękę Haye'a za słabą.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-10-2012, 09:27 AM
Post: #18
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Jerome
''Nie będę z Tobą dyskutował na temat Haye - Adamek bo sam wiesz do czego to prowadzi. Na pewno nie powiem, że Haye ma słabszą szczękę niż Tomek. Tyle.''

[Obrazek: Facepalm+Colage.+Eeyup_40a9a2_3197505.gif]

''Napiszcie proszę dlaczego uważacie szczękę Haye'a za słabą.''









Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-10-2012, 08:19 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-10-2012 08:29 PM przez Jerome.)
Post: #19
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@AdamekFightPL
Pokazując mi te filmiki to tak, jakbyś powiedział, że Adamek jest szybszy od Haye'a pokazując mi filmik z walki Adamek v Briggs ;]]

Szczególnie pierwszy filmik... Haye miał tam 18 lat!!!
P.S.: Nie wyświetla mi się obrazek przed linkami...
Druga sprawa. Widziałeś wszystkie walki, w których Haye miał kłopoty? Pytam o CAŁE walki. Thompsona przecież obijał przez 4 rundy jak buma. Mock nawet jak rzucił Haye'a na dechy to wyglądał jak bum pomieszany z dziką małpą. Mormeck narzucił tylko dobre tempo ale ostatecznie sam go nie wytrzymał. Bomba jaką wpakował Davidowi Władimir to już w ogólę dowód - mur/beton. Nie wiem jaki cios przyjęty przez Adamka mógłbyś mi pokazać aby mi powiedzieć, że jest lepszy w tym aspekcie od Haye'a. Powtarzam raz jeszcze - nie mówię, że któryś jest lepszy choć swoje zdanie mam.

(A miałem nie pisać na temat ich dwóch Wink swoją drogą to będziesz miał porównanie jak Haye stanie z Vitkiem w ringu)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2012, 09:12 AM
Post: #20
RE: Witalij vs Haye - Coraz bliżej walki ?
@Jerome

Do tej walki nie dojdzie. To Witalij rozdaje karty. On nie musi nic udowadniać. Już nie takich kozaków jak David odprawiał. To Haye błaga Ukraińca o ten pojedynek, bo czuje, że wielka wypłata ucieka mu spod nosa.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości